Miks ma ei käi Saabiklubi üritustel?

Ühised tegemised
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#26

N Jaan 31, 2013 8:49

Executive jutu peale viskaks siia veel ühe küsimus:

Mis üritus see olema peaks,mis rahva uuesti kokku tooks?
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
cabric
Postitusi: 402
Liitunud: N Nov 20, 2008 17:40
Asukoht:
Auto:

#27

N Jaan 31, 2013 9:41

Olen paaril korral osalenud, ei saa midagi halba öelda, otse vastupidi. Samas annan endale aru ja mõistan omaette hoidvaid, väikese suhtlemisvajadusega inimesi, kõigile pole antud kõrgelt välja arenenud vasika-mentaliteeti, mis dikteerib, et kogu aeg tattipidi koos peab olema.
Ise osaleksin meelsamini heategevuslikel eesmärkidel korraldatud üritustel kui mingitel veidratel pereautode võidukihutamistel.
Kasutaja avatar
Oliver777
Postitusi: 301
Liitunud: K Jaan 16, 2013 11:04
Asukoht:
Auto:

#28

N Jaan 31, 2013 10:55

Minu jaoks hetkel lähimad üritused kalendrist asuvad liiga kaugel asukoha poolest .
Ehk oleks põnev mõne teise klubiga koos mõni üritus orgunnida !?
Näiteks svensson vs svensson, ehk siis Saab vs Volvo. (Lihtsalt näide).
Ühes foorumis kus kunagi olin, toimus selline üritus ja läks korda.
Küll aga olid seal seotud teised margid ja teine klubi isegi eiolnud eestist .
Ka heategevus üritused on huvipakkuvad.
Nissani foorum näiteks korraldas sellise ühis sõidu kusagile lastekodusse kus siis näidati masinaid, lasti siis autodes istuda ja pilti teha. Lastele tehti ka natuke eksklusiivsemate isenditega sõitu.
Lastele natuke rõõmu ja ka klubilistele kes üritusest osavõtsid.
Kuid kinlasti annab ka midagi muud välja organiseerida.

Mina olen muidugi ka kontvõõras, pole siit kedagi veel reaalselt näinud, kuid esimene üritus mis mulle sobima peaks asukoha poolest siis seal olen ka kohal. :)
Saab 9-3 MapTun Performance
napoleon
Postitusi: 1493
Liitunud: N Mär 31, 2005 0:15
Asukoht: Tallinn
Auto:

#29

N Jaan 31, 2013 12:35

Ei oskagi öelda, kas peaks nüüd vastama ajad ei sobi või ei viitsi, aga paljude ürituste juures ei meeldi kohe üldse see, et peab end nii laupäeva kui pühapäeva hommikul vastikult vara üles ajama.
vulkanus
Postitusi: 823
Liitunud: K Nov 09, 2005 0:50
Asukoht: Tallinn
Auto: Saab 99 gle ja hunnik teiste markide esindajaid.

#30

N Jaan 31, 2013 12:41

Eelmine postitus mu poolt võis tunduda veidi virisemisena et nii ja naa .
Isiklikult suhtlemisvaegust mul pole ja uut seltskonda ei otsi .
Huvitaks ürituse puhul ikka puhtalt klassikalise Saabi, kui erilise ja omapärase masina eksponeerimine ,sellise soliidse näituse formaadis ,kus ei puuduks ka koosistumine.
Aga kuna eestis on vaevu kahe käe sõrmedel, võimalik kokku lugeda neid klassikalisi masinaid, mida vaadata ka ilus on ,siis tuleks kindlasti üritus tunduvalt laialdasemalt ette võtta ja kaasata ka naaberriike.

Aga teatavasti sellise ürituse korraldamine on suht hullumeelsus seega ei saa seda vist niipea siinmail olema
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14292
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#31

N Jaan 31, 2013 12:50

Kes massiliselt küülikuid ja vanu saabipeerusid tahab, siis IntSaab on just teile..:P Sel aastal Inglismaal näiteks.

Ahjaa... sinna minek ei ole odav, nagu ka osalustasu.

ja ma ei saa küsitlusele vastata, sest ma käin kohal..:P
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
elar25
Postitusi: 56
Liitunud: E Mai 02, 2011 22:11
Asukoht: Tallinn
Auto:

#32

N Jaan 31, 2013 12:59

Üldiselt on siinsed üritused olnud huvitavad, kuid ma pole kordagi kuskil käinud sest:
1) nädalavahetused tihti kinni (maalesõit);
2) ei tunne mitte kedagi siit foorumist ega klubist;
3) käin foorumis suhteliselt harva, mistõttu saan üritustest teada hilja .... ka näiteks muudest tegemistest nagu kalendri tellimine;
4) majanduslikud kaalutlused - ei pea silmas osalustasusid üldjuhul vaid kogu üritusega seonduvat kulu(kütus eeskätt).

Ettepanek: teavitage kõiki puudutavatest asjadest rahvast emaili teel, siis oleks tõenäoliselt ka osalejaid rohkem.

Aga jõudu korraldajatele ja muidu fanattidele ... Võimalusel püüan edaspidi aktiivsem olla.
Mugav peab olema!
spark
Saabiklubi liige
Postitusi: 757
Liitunud: E Mai 22, 2006 23:46
Asukoht:
Auto:

#33

N Jaan 31, 2013 14:07

Talvistega on probleeme, aga see tuleneb järelkasvust.
Kas siis üksi tulla, või kellegi juurde hoiule anda ...
9-5LPT
Postitusi: 1236
Liitunud: P Apr 29, 2012 14:45
Asukoht: Tartu
Auto: 9-5NG Aero, 2.0 TTid XWD

#34

P Juun 30, 2013 16:48

See aasta mingi suveüritus ka toimumas on?
Kogenud Aeronaut. :drive:
Andrus99
Saabiklubi liige
Postitusi: 1920
Liitunud: K Aug 16, 2006 14:18
Asukoht:
Auto: 99/C900/9-3

#35

P Juul 21, 2013 16:27

Ma arvan, et see koerte mittelubamine võib olla tingitud turismitalu pidajatest. Seda ennegi kogetud.
Neil omal ilmselt koer ka olemas ja igasugu intsidentide vältimiseks on lihtsam lemmikloomi mitte lubada ja nii lihtne põhjus ongi.

Majutuse osas ei saanud ma päris hästi eelnenud kirjutisest aru... mul endal ka plaanis lastega tulla ja bronnisime endale sisemajutuse, see võimalus ju on...
A turbo: exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens and you go faster / J.Clarkson
KorK
Postitusi: 792
Liitunud: L Dets 05, 2009 12:02
Asukoht:
Auto:

#36

P Juul 21, 2013 16:44

Lemmiklooma koha pealt on see, et eks iga inimene arvab, et tema koer ei tee kellelegi kunagi midagi aga kui seal on juba hulgi loomi koos, siis ei või kunagi ette teada, mis seal saama hakkab. Seega siis peaksid kaasa võetud loomad kõik eraldi kohtades kinni olema ja ilmselt oleksid loomad samasuguses stressis nagu nad oleksid võõraste inimeste juures hoiul. Lisaks veel see, et kõikidele ei istu koerte/kasside lähedus ja nad tunnevad hirmu nende loomade ees. Seega jääksid need inimesed kokkutulekule tulemata ehk koera on lihtsam teiste juurde jätta.

Majutuse koha pealt ei saanud ka täpselt aru, mida sa mõtlesid. Koha omanik ütles, et kui vaja, siis hädapärast võib ka 70 inimest tuppa ära paigutada- läbi katsetatud Soome grupi peal.

Minu juttu ka lugeda sõbralikus alatoonis mitte vastunähvamisena! ;)
Regular Saab Guy
cabric
Postitusi: 402
Liitunud: N Nov 20, 2008 17:40
Asukoht:
Auto:

#37

P Juul 21, 2013 19:37

Koeraga tulles kunagi ei tea mis konflikte, läbielamisi ja hirme kohaletulnutel nende elukate tõttu on tulnud taluda.
Keda koer korra on näksanud, ei see enam üritusele tule!
Palun lugeda väga sõbralikult.
farmacoma
Postitusi: 710
Liitunud: T Juul 13, 2004 22:53
Asukoht: Tallinn
Auto: 900 x2; 9000; 9-5

#38

P Juul 21, 2013 21:35

Ma olen ammu mõelnud, et võiks olla eraldi vanemate saabide klubi. Mulle ei tekita uuemad saabid rohkem emotsioone, kui uued triikrauad või naelapüstolid. Mõtlen klubilises mõttes. Muidugi asi on ka selles, et mul pole kunagi olnud uuemaid. Samas ei ole nende vastu huvi ka, tahaks ikkagi omapärast autot, hoolimata ebamugavustest. Viimasel koosolekul, kus ma käisin, mind häirisid inimesed, kes rääkisid saabiga "kiiresti sõitmiseks". Tundus, nagu see on ainuke asi mis neid saabide juures köidab. Selleks kõbab ju ükskõik mis auto, see pole põhjus just saabiklubis olla. Igatahes mina isiklikult ei leia selliste inimestega kunagi ühist keelt ja enam ei kipu klubi üritustele, põhimõtteliselt otsin põhjusi miks mitte minna. Kuigi on palju inimesi, keda ma hea meelega seal näeks ja kellega räägiks. Aga jah, mind huvitavaid autosid on vähe ja siis pole millestki rääkida. Koht on muidugi see aasta väga ahvatlev.
ill
Saabiklubi liige
Postitusi: 1962
Liitunud: T Veebr 27, 2007 13:25
Asukoht:
Auto:

#39

E Juul 22, 2013 0:05

Hetkel on nimekirjas 15 last, sinu omad poleks ainukesed. Aga kui sa tulla ei taha, ega keegi ei saa sundida :)
napoleon
Postitusi: 1493
Liitunud: N Mär 31, 2005 0:15
Asukoht: Tallinn
Auto:

#40

E Juul 22, 2013 11:43

Mis koeri puudutab, siis olen nii mõnegi korra saanud näksata või pidanud näksamise vältimiseks nähvitsa jalaga eemale peksma kuigi omanikud väidavad, et ega ta ju ei hammusta, mis näitab ilmekalt, et kaugeltki kõik inimesed ei ole pädevad vastutust enda peale võtma. Btw, mingil põhjusel tekib ka paljudel pealtnäha rahulikel koertel vastupandamatu soov näksama minna kui nad jalgratturit näevad....
See on siis lihtsalt ääremärkuseks, ühegi foorumi kasutaja lemmikuga pole mul intsidente olnud, seega pole selle postituse mõte siin kellegi peale näpuga näidata ja teistpidi saan ka aru, et mõistlike koeraomanike jaoks on see piirang pisut ebaõiglane.
Andre83
Postitusi: 249
Liitunud: K Sept 23, 2009 23:42
Asukoht:
Auto:

#41

E Juul 22, 2013 13:34

Pole nagu päris klubi liige - lihtne foormulane. Üldjuhul on üritused minust väegade kaugel. Siit kandist ei teagi kohe saabihuvilisi, rääkimata üritustel käijatest, kellega koos oleks seltsim. Aeg ja finantsid võetakse kui tahtmist piisavalt oleks.
Vasta