Saabi KLUBI vs foorum

Ühised tegemised
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#26

K Veebr 22, 2006 19:53

Mõttetu fleim,kõik me saame teineteisega suurepäraselt hakkama.Saabe on palju ja tegijaid vähe.
morris
Postitusi: 154
Liitunud: N Mai 15, 2008 22:03
Asukoht:
Auto:

#27

K Veebr 22, 2006 20:08

asi polnud fleimina ega ka leimina mõeldud.
pole minu asi kuidas anti ja Trionic omavahel läbi saavad (või ei saa)
asi selles, kuidas nad teistega läbi saavad.
vaata seda teemat auto24.ee-st
eriti seda, mis on kirjutanud /kah SAABI fänn (registreerimata)/
point pole mitte selles, kes oskab või ei oska, vaid kes tehab suhelda ja kes mitte.
Antile on saabid vist ainult töö, mitte elustiil, millega muidu võiks põhjendada tema mitteosalemist siin foorumis, kuid samas olemast saabiklubi president?? (kõlab uhkelt, kuid sisu puudub!) milleks mittetoimiv klubi?
IMHO tuleks lihtsalt luua uus klubi (Saabnet klubi) ja asi vask!
Teen ettepaneku määrata Saabnet klubi loomise eest vastutavaks hr.Mõttetu Mölaööbiku :P (kui pisipoja kõrvalt veel aega jääb)
strife
Postitusi: 264
Liitunud: R Veebr 17, 2006 11:50
Asukoht: Tallinn
Auto: Škoda Superb; Saab 96; Bmw 325 Cupcar;

#28

K Veebr 22, 2006 20:12

MOrris miks sa nii pahane Anti peale???
ta tegelikult võtab lihtsalt oma tööd tõsiselt..ja ta on aus mees ma tean ma töötan kui vaheajad tema juures..väga aus inimene.... ta ei ole ülbe..minu meelest..
Fly High!
morris
Postitusi: 154
Liitunud: N Mai 15, 2008 22:03
Asukoht:
Auto:

#29

K Veebr 22, 2006 20:19

OK!
viimast korda:
maeiole pahane anti peale!
lihtsalt kui on olemas Saabi klubi ja selle president, siis võiks ka olla tegevust ja üritusi (nagu praegu foorumirahval)
Anti ausust ma ei ole kunagi kahtluse alla seadnud!
KrikU
Postitusi: 313
Liitunud: E Dets 27, 2004 19:12
Asukoht:
Auto:

#30

K Veebr 22, 2006 20:21

See komm seal on 2 aastat tagasi kirjutatud esiteks.

Käin oma masinaga Anti juures tänu sellele, et ostsin oma auto Anti töökojaga seotud inimese käest. Suhtumine on normaalne kuid aru saada on, et Antil on palju tööd ning on kiire ja sisuliselt on ta firma juht kui ka klienditeenindaja samaaegselt, edasi võite ise järeldada...
arxrei
Postitusi: 62
Liitunud: P Veebr 06, 2005 2:02
Asukoht:
Auto:

#31

K Veebr 22, 2006 20:22

Olen olnud kahe MTÜ loomise juures ning korraldanud nende tööd nii juhatuse juures kui ka projektidega. Mõlema eesmärk on olnud ning on väga sarnane- so. ühiste huvidega ning organistasioonist tulnud inimeste koonadamine ühtsesse meesonda ning läbi aktiivse tegevuse meelelahutuse/ koolituse pakkumine.
Klubi ametlikuks registreerimise põhjuseks on olnud just rahalise ressursi võit. Pean just silmas, et läbi oma tegevuse (mitte ärilise) on saadud raha. Liikmemaksud on samuti olnud tulu allikaks, kuid mitte märkimisväärselt. Seltskondlikus mõttes oleme aga mõlemal juhul palju kaotanud. Ma ei tea miks, aga paljud inimesed on aktiivsest tegevusest hoopis eemale tõmbunud. Eks põhjusi on olnud mitmeid, kuid üks on olnud suht selge- kui juhatus mingil põhjusel pole jõudnud ideid ja tegevusi genereerida, on ka liikmed passiivsed. Muidugi võib väita, et see pole "meil probleem", et "küll juba tegutseme", kuid ikka on jäädud selgelt lootma juhatuse peale, st. rahakott ja selle kasutamine saab ju alati toimida juhatuse nõusolekuga, nii et ... . Ilma registreerimata olid kõik aga hoopis enam aktiivsed ja mind tõsiselt pani imestama, kui nendest SAABi kokkutulekutest esimest korda kuulsin ((muidugi on ka mul väga lähedane inimene ka seda kirjeldanud ning üks kord ise osa võttes jättis see kihvti mulje- (nii et edu korraldamisel)). Aga jutu kokkuvõtteks- kui asi nii hästi toimib ja kõik õnnelikud, siis ärgem "vägistagem". Kui keegi mingil põhjusel olemasolevate tegevuste käigus on kahju kannatanud, siis küsige aga julgesti see papp välja ja ma arvan, et ürituse puhul kus ise tarbin, küll võlgu ei jääks.
Aga eelnevalt kirjeldatud MTÜd toimivad ja kuigi korraldatakse üritusi harvem, on need väga rikkalikud ning ühekordne raha summa, mida välja peab käima on selgelt väike.
morris
Postitusi: 154
Liitunud: N Mai 15, 2008 22:03
Asukoht:
Auto:

#32

K Veebr 22, 2006 20:31

Algselt postitas: KrikU
See komm seal on 2 aastat tagasi kirjutatud esiteks.

Käin oma masinaga Anti juures tänu sellele, et ostsin oma auto Anti töökojaga seotud inimese käest. Suhtumine on normaalne kuid aru saada on, et Antil on palju tööd ning on kiire ja sisuliselt on ta firma juht kui ka klienditeenindaja samaaegselt, edasi võite ise järeldada...


Kas kahe aastaga on olukord paranenud?
Milles on süüdi klient, kui firma omanik ei palka vastavaid inimesi vastavat tööd tegema? Sellest ju tulevadki kõik vead , kui on kaheksa (üheksa) ametit ja üheksas (kümnes) on nälg?
Ärme enam aruta kahe saabitöökoja teeninduskultuuri üle , vaid keskendume Hr. Kärsa poolt algatatud teema edasiarendamisele ja Saabneti klubi võidukale sünnile, või asjade samale jätkumisele (mis paljude arvates pole ka sugugi halb!!!:P)
Kasutaja avatar
aljoga
klassiker
Postitusi: 962
Liitunud: N Veebr 26, 2004 17:08
Asukoht: Tartu
Auto: Rootsi raud, aga mitte SAAB

#33

K Veebr 22, 2006 21:48

- kokkutulekute korraldamise, numbrialuste-särkide tegemise jms klubilise tegevusega ja selleks raha kogumisega oleme senini täiesti rahuldavalt hakkama saanud. kokkutulekuid on korraldanud erinevad kodanikud ja iga üritus on oma nägu-tegu olnud.

- Saabidega tõsiselt tegelevaid töökodasid on Eestis 3 ja need asuvad ka Tallinnas - igaüks, kes küsida on julgenud-osanud, on meistritega ka hinnas kokkuleppele saanud ning rahule jäänud. ei usu, et MTÜ-sse kuulumise pärast hakkaksin kuskil mujal remondis käima, olgu selleks kasvõi VM.

- Saabisõprade ringi tunnen end ka niisama kuuluvat ning siinne seltskond suhtleb omavahel minu arvates ka päriselus üsna tihedalt.

- välismaa sõpradega suhtlemise võib meie kommuuni nimel korraldada nt isik, kes välismaa sõpradega konkreetselt suhtleb (nt Soome Saabiklubiga siis krss või mart96 jne), ja kui keegi pöördub meie poole ekspromt, siis temaga suhtleb kasvõi meie legendaarne hr Mölaööbik ;)

kas keegi võiks mulle selgitada, milleks konkreetselt meile MTÜ vormis klubi võiks vaja minna? ütlen veelkord, et mul ei ole midagi otseselt selle vastu, aga milleks muuta praegust olukorda, kui kõik on ju niigi hea?
krss
Postitusi: 286
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:11
Asukoht:
Auto:

#34

K Veebr 22, 2006 22:22

Algselt postitas: aljoga
kas keegi võiks mulle selgitada, milleks konkreetselt meile MTÜ vormis klubi võiks vaja minna? ütlen veelkord, et mul ei ole midagi otseselt selle vastu, aga milleks muuta praegust olukorda, kui kõik on ju niigi hea?


On jah hea, ja ma ei arvagi, et seda MTÜ-d vaja läheks. Küll oleks aga oluline, et netis on 1 konkreetne klubi/foorum (misiganes) ning 1 konkreetne kontaktisik, kes ka suhtleb rahvaga, mitte kõlava nimega kusagil kõrgemal seisev "president", kellest paljudel aimugi pole. Praegu on kõrvaltvaataja jaoks olukord umbes nagu missivalimistega, et valitakse eraldi missestooniat ja eesti missi. On see siis normaalne? Mis on nende vahe, kumb on siis see "õige"? Kellel puudub taustainfo meie toreda "saabnetiklubi" kohta, ei oska enam ise kah seisukohta võtta, kummaga kontakteeruda. Minult küsivad seda täiesti juhuslikud inimesed Soomes, et mis pull see teil seal toimub. Mida ma vastama peaksin? Et meil on suhtlusprobleemid ja inimesed ei saa asju omavahel selgeks räägitud? Hetkel ju sisu ei vajagi muutust, ainult vormiline külg on VÄGA vildakas ning selle taha on juba praeguseks jäänud mitmeid kutseid, kuna nii ei võeta meid lihtsalt tõsiselt...
krss
Postitusi: 286
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:11
Asukoht:
Auto:

#35

K Veebr 22, 2006 22:36

Hr "Täiesti Mõttetu Mölaööbik" või Zazou oleksid tegelikult väga sobivad kontaktisikutena, sest see töö, mida on tegelikult pea olematu hulk (ehk mõnedele mailidele vastamine aasta jooksul) peaks olema just suhtlejal inimesel, mitte mingi võimuvõitluste ja isiklike solvumiste kaudu sündinud klubi presidendil (paratamatult tunneks keegi end puudutatuna, et just teda ei valitud), kes foorumis inimestega suheldagi ei viitsi. Seda presidendi tsirkust pole tõesti vaja, aga meil peab olema oma nö visiitkaart, võimalikult konkreetses vormis. MTÜ ise teisejärguline
Garu
Postitusi: 420
Liitunud: T Mär 08, 2005 11:29
Asukoht:
Auto:

#36

N Veebr 23, 2006 1:54

Klubiks võib ju ennast ka registrisse kandmata nimetada. On veel olemas selline kummaline tegevusvorm nagu seltsing. Mingi saksa õigusest pärit asi mis meil oma kindlat kohta pole leidnud. Tegemist ei ole juriidilise isikuga nagu MTÜ seda on, vaid isikute kokkuleppega tegutseda ühise asja nimel. Kuna vorminõuet pole, siis võib leping olla mistahes vormis. Näiteks lepime siinsamas teemas kokku meil on klubi mis tegusteb seltsinguna ja juhtima on volitatud x isik. :cool:

http://www.lc.ee/foorum/lc/themis/seltsingud.html?Cat=&C=3

P.S Muidugi pole ka MTÜ vastu kui keegi mässata viitsib.
eston21
Postitusi: 423
Liitunud: N Jaan 26, 2006 15:28
Asukoht:
Auto: 9-3ss aero

#37

N Veebr 23, 2006 11:39

seltsing on päris hea mõte ju..

krt et just peale talvist kokkutulekut foorumiga liitusin. tahaks uut kokkutulekut:)
Kasutaja avatar
aljoga
klassiker
Postitusi: 962
Liitunud: N Veebr 26, 2004 17:08
Asukoht: Tartu
Auto: Rootsi raud, aga mitte SAAB

#38

N Veebr 23, 2006 11:54

Algselt postitas: krss
Mida ma vastama peaksin? Et meil on suhtlusprobleemid ja inimesed ei saa asju omavahel selgeks räägitud?

miks nii?! miks sa ei või öelda, et Eestis on hetkel ainult 1 tegutsev Saabiklubi ja kui vaja kutseid edastada, siis saab seda teha nt sinu kaudu? MTÜ Autoklubi SAAB ju ei tegutse - milleks seda juuksekarva siis lõhki ajada ja asja keeruliseks teha?

seltsingu kohta ma arvan nii, et me ju võime nimetada seda meie praegust ettevõtmist, kuidas tahame, aga midagi juurde see meile küll ei anna.
Garu
Postitusi: 420
Liitunud: T Mär 08, 2005 11:29
Asukoht:
Auto:

#39

N Veebr 23, 2006 11:57

Algselt postitas: aljoga
seltsingu kohta ma arvan nii, et me ju võime nimetada seda meie praegust ettevõtmist, kuidas tahame, aga midagi juurde see meile küll ei anna.


Lihtsalt pakkusin välja, kui muidi ei julge ennast klubiks nimetada, siis lepime siin samas praegu kokku et asutame seltsingu. Notari juurde pole vaja minna ega midagi ... lihtsalt mõte. Muidugi ei anna midagi juurde, enesetunde küsimus ;)
qdwin
Jaan Tatikas
Postitusi: 2336
Liitunud: T Sept 28, 2004 19:42
Asukoht: Tallinn ja Elva
Auto: 9-5 Aero
Kui naine või Hemi on lahked siis Klassik ja tonnine või veel mõni Aero

#40

N Veebr 23, 2006 12:34

Jutt läheb häguseks kätte. Rääkisin äsja Zazou ja Cyberiga.

Paneks nüüd teema lukku kuni uue konkreetse info saabumiseni.
Vasta