saame sygisel kokku!

Ühised tegemised
Vasta
Cornholio
Postitusi: 64
Liitunud: R Apr 16, 2004 8:56
Asukoht:
Auto:

#26

R Okt 01, 2004 20:56

Mulle aljoga mõte täitsa meeldib. Praali pidi tiba kehvem olema kui Kõverjärve. Viimases käisin ise nädal tagasi. Täitsa normaalne oli. Järv on kohe maja taga ja hea saunast järve joosta. Magama mahtus seal ~20 inimest.

Majakese SAAB 900 EEKu eest. Puud on sauna ja kamina jaoks olemas ja hinna sees.

Seal ainult see jama et autosid saab ainult vaadata. Mingeid trikke seal autodega teha ei saa.
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2280
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#27

E Okt 04, 2004 11:47

Vaatan ja loen, et jälle on konsensus saavutatud...
Ühed tahavad seda, teised toda ja kolmas soovib hoopis kolmandat kohta.
Arvatavasti homme ütlen selle Soomaa sauna ära, nagunii ...
Riisa rantšo on kah tegelt hea koht. Aga hinda ma ei tea. Ja kui "nii suur" huvi asja vastu on, siis ma ei hakka uurimagi.:(
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2280
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#28

T Okt 05, 2004 12:49

KURB!!!:(
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14296
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#29

T Okt 05, 2004 13:17

Nonii. Siiani on küsitlus näidanud väliürituse pealejäämist (hääled 5 vs 3 teiste optionite all :) ). Pange keegi, kel kogemusi RMK-ga ja võimalusi, siis see Kõverjärve onn kinni meie jaoks näiteks 16-17 oktoobriks. Kaua me ikka nämmutame siin, et kes ja kus. Metsas autoga eputada polegi vaja. Kaugemalt tulijad võiks kopereeruda ja ühiselt tulla.

Ma võin koguda infot tulijate kohta (saatke maili), mingit üldist infi. RMK-ga jahmerdada kahjuks pole mahti. Ma kaldun arvama, et miski 10-15 inimest saame ikka kokku.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
part
Küülikuaretaja
Postitusi: 856
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:07
Asukoht:
Auto:

#30

T Okt 05, 2004 13:37

päris kihvt on see kõverjärve jah
Kasutaja avatar
aljoga
klassiker
Postitusi: 962
Liitunud: N Veebr 26, 2004 17:08
Asukoht: Tartu
Auto: Rootsi raud, aga mitte SAAB

#31

T Okt 05, 2004 15:14

praeguste andmete järgi on Kõverajärve metsamaja vaba 30.-31.10 ja Praali metsamaja 30.-31.10 ja 6.-7.11. ülejäänud nädalavahetused (kuni 07.11) on ette bronnitud :(

Algselt postitas: Cyber
Pange keegi, kel kogemusi RMK-ga ja võimalusi, siis see Kõverjärve onn kinni meie jaoks näiteks 16-17 oktoobriks.
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#32

T Okt 05, 2004 22:53

Tahan ka koos teiega end metsas täis juua ja saabidega pedereerida.
kyly

#33

K Okt 06, 2004 9:17

Ay & Propp leiavad graafikus aega võib-olla 22-23.10, edasi peaks aga Novembri osas pikalt ette mõtlema.

Kui kokkusaamine min. kuu aega ette teada, ainult siis oleks võimalik aega vabaks teha..

Kahju et asjalood nii :(
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14296
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#34

K Okt 06, 2004 10:46

Algselt postitas: aljoga
praeguste andmete järgi on Kõverajärve metsamaja vaba 30.-31.10 ja Praali metsamaja 30.-31.10 ja 6.-7.11. ülejäänud nädalavahetused (kuni 07.11) on ette bronnitud :(


Nii, need 2 on kinni, seal on veel mõned, äkki sa viitsid kontrollida, kas mõni neist on vaba 16-17 okt. Kui pole siis lükkame oma ürituse novembri algusesse ja paneme kinni näiteks selle Praali onni 6-7 nov. Seal lähedal on Piusa koopad ja miski laudteega soorada. Ma ei kujuta täpselt ette mis see maksta võib, aga äkki õnnestuks RMK poolt miski giid ka saada, kes meile ilusti kõik ette räägib ja näpuga näitab. Või on meil omal mõni asjatundlik inimene??
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#35

K Okt 06, 2004 10:53

Nüüd tuleks midagi neist broneerida ja õigel kuupeval kõigil kohal olla.

(9-10 ja 16-17 on liiga lühikese etteteatamisega vist)
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#36

T Okt 12, 2004 9:00

Ei tea kas mina ütlesin midagi valesti või läks inimestel esimese lume tulekuga igasugune väliürituste isu ära, igatahes on siin nüüd vaikus.
kyly

#37

T Okt 12, 2004 10:18

Kui juba midagi teha, siis võiks püüda seda ajada arvestusega, et võimalikult palju inimesi tulla saaks.

Pean tunnistama, et esimesed lumed on mind ümber veennud ja mind küll vabaõhuürituse idee ei kutsu. Igasugused rendisauna jms. variandid nõuavad eelarvet, mis ajab asja keerulisemaks ja osalejate arvu väiksemaks.

Ja esimene asi, mille üle tuleks mõelda, oleks pikk etteteatamise tähtaeg, miinimum kuu aega - siis on aega oma tegemisi plaanida ja on suurem tõenäosus, et keegi kohale kah tuleb. Kuna oktoobri nädalavahetused on kõik juba kohe-kohe käes, siis siinkohal ettepanek - hakkaks plaanidega päris otsast peale?

UUE katsena kokkusaamise ajaks pakuks välja kaks varianti:
13-14 november
20-21 november

Asukoht: mis metsamajadest siin ennist räägiti?
Varustus: igaüks hoolitseb enda eest ise

Kas adminnid saaksid püsti panna uue küsitluse - millist aega eelistada? Ja siis teaks edasi kukalt sügada :-/
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2280
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#38

T Okt 12, 2004 13:32

Tulen välja vist omast arust lolli ideega:mad:
Kas oleks nii võimalik, et koguks lihtsalt mingit liikemaksu, millest saaks katta antud objektidele suunatud kulutused:o
Ma es tii, oli see nüüd vist VÄGA LOLL mõte:)


edit: kui jah, siis sõimake ja andke järgmisel kokkutulekul mulle tappa ka:(
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#39

T Okt 12, 2004 13:53

NO FEAR, ära nüüd niipalju ka omale tuhka pähe raputa.

Kui pead silmas liikme maksu igalt kokkutulekule tulijalt ehk osalustasu, siis see oleks mõeldav küll. Suvel see toimis - saime eelarves planeeritud raha kokku.

Kui pead silmas nagu klubi aastamaksu liikmemaksu, siis see ilmselt ei vii kuhugi.
Kasutaja avatar
aljoga
klassiker
Postitusi: 962
Liitunud: N Veebr 26, 2004 17:08
Asukoht: Tartu
Auto: Rootsi raud, aga mitte SAAB

#40

T Okt 12, 2004 15:06

pooldan ettepanekut, et adminnid võiksid koostada mingi regamislehe, kes oleksid tulijad (mitmekesi?) ja mis kuupäevad sobiksid. sügisel-talvel on selles suhtes oluliselt raskem kokkusaamisi korraldada, kuna telgis-autos ööbimine langeb arusaadavatel põhjustel ära ja seetõttu vaja ette teada, palju oleks osavõtjaid. ehk siis kui suurt majakest rentida. seetõttu on raske praegu, mil pole tulijate umbkaudset arvu üldse teada, väga riskantne mingeid maju bronnida, arvestades siinjuures, et üldjuhul tahetakse bronni eest ka mingit pappi ette saada (muidu bronn antakse järgmisele, kes selle eest ka $$$ on nõus välja käima). mis omakorda viib ka selleni, et korraldaja peab võtma selle riski ja mingisuguse raha maja eest ette ära maksma...

ehk siis, esmavajalik oleks teada saada tulijate arv (ja neile sobivad kuupäevad), et saaks siis vastava sobiliku maja kinni panna.
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2280
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#41

T Okt 12, 2004 15:31

ma mõtlesingi, et liikmemaksu aga see vast jah ei vii kuhugi.
OK teema otsas:)
olen nõus
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#42

T Okt 12, 2004 15:50

Nojah, siis peaks määrama kuupäeva (tõenäoliselt 20-21.11 või hiljem) broneerima ilma ettemaksuta ja samaaegselt riputama registreerimislehe, kus on registreerijatel ka väike ettemaksukohustus. Siis esimestest laekuvatest rahadest maksma broneeringu eest ja kui laekumisi on rohkem kui ööbimine maksab siis jääb ka ostudeks raha üle.

Vaatamata, et foorumi liikmete arv on tublisti suurenenud ei oleks ma kindel et sinna tuleb üle 15 foorumiliikme (kaaslaseid arvestamata), kuid alla kümne ka ei usu. Kuid koos kaaslastega võib rahvahulk parimal juhul isegi üle 30-ne küündida - millised on majakeste võimalused?
Kasutaja avatar
aljoga
klassiker
Postitusi: 962
Liitunud: N Veebr 26, 2004 17:08
Asukoht: Tartu
Auto: Rootsi raud, aga mitte SAAB

#43

T Okt 12, 2004 16:02

ise ei ole neid rmk majakesi kasutanud, kuid olen kuulnud (vt ka ülespoole Cornholio postitust), et suurimad mahutavad kuni ~20 inimest. paraku on suuremad majakesed vist ka kõige populaarsemad... samas, ega need rmk majakesed ei ole ainuke variant. sestap kutsun üles rahvast veel igasugu teadaolevaid kohti välja pakkuma. ja NO FEAR: sul ju olid ka miskid huvitavad kohad, kas oled nende koha pealt mingit selgust saanud? kui palju mahutavad ja palju raha küsitakse?
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2280
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#44

T Okt 12, 2004 16:19

olid ja homme saan uurida, et siis erinevad võimalused letti paisata.
aga nagu arusaamine oli, siis ega eriti tallinnast kaugele ei viitsita tulla või olen ma valesti aru saanud?:cool:
tegelt on see arusaadav, et selline väljasõit on ikka päris kulukas ettevõtmine ja ega siis keegi eriti kopereeruda ei tahaks, kuna "enda oma" on ikka kõige parem.;)

aga ma arvan küll, et homme saan anda ülevaate enda poolt pakutavast:)
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#45

T Okt 12, 2004 17:01

kui ma õigesti mäletan siis keegi pakkus siin Piusa koobaste ekskursiooni - seniajani asusivad need igatahes Tallinnast päris kaugel, pea vene piiri ääres ja ega need teised RMK majad ka nii väga Tallinnas ei ole - nii et vaatame esialgu igasuguseid variante olenemata kaugusest.

Kas tõesti on kuulujuttudel tõepõhi all - Saabi on siis nii kallis pidada, et Lõuna-Eestisse sõitmiseks kellegil raha ei jätku?
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14296
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#46

K Okt 13, 2004 9:25

RMK andmetel on põhja-eestis ainutl 1 majake (pedassaare), 1 edela-eestis (lemme) ja ülejäänud on kõik seal "peaaegu vene piiri ääres". Mis puutub kaugusesse, siis Eesti on nii pisike, et siin ei tohiks küll probleeme tekkida. Kuna planeeritud on nagunii "metsaüritust", mitte lennuväljaüritust, siis ei pea igaüks ju ka oma autoga tulema. Kaugeltnurga mehed võivad ka loosi korraldada ja ühe auto välja valida millega tulla..:). Mina küll probleemi ei näe kellegi teise autoga kohale sõita.
Teeks siis esialgse ponnistuse 13-14 nov. peale. Kirjutage ja joonistage teile teadaolevate kohtade koordinaate. Arvestage, et soovituslik mahutavus võiks olla u 25-30 inimest. Võtan praegu varuga, sest suvelgi oli näha, et tulijaid oli rohkem kui algul paistis. Loomulikult, häid lambaid mahub palju ühte lauta, niiet ka vähe pisemaid ei tasu kohe välja visata nimekirjast.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Kasutaja avatar
aljoga
klassiker
Postitusi: 962
Liitunud: N Veebr 26, 2004 17:08
Asukoht: Tartu
Auto: Rootsi raud, aga mitte SAAB

#47

K Okt 13, 2004 11:28

Niisiis, tänase seisuga on vabad kõigil novembri nädalavahetustel Praali, Kõverajärve ja Luige metsamajad, v.a Kõverajärve, mis on 6-7.11 kinni. RMK rääkis veel niipalju, et Kõverajärve ja Luige mahutavad ~10-15 inimest, Praali ~20-25 inimest. Neis kõigis on saun, Praalil on veel lisaks suur kaminaruum. Asuvad nad kõik Põlvamaal, Tallinnast tulles ca 250-300 km (mõned kilomeetrid siia-sinna), Tartust ca 60-100 km. Praali ja Kõverajärve maja eest küsitakse 900 eeku (kui tuleb nt 20 inimest, on per nase 45 eeku), Luige oma eest 600 eeku. Ise pole nendes kordagi käinud, nii et ei võta endale mingit vastutust nende seisukorra ega hubasuse kohta (tean ainult niipalju, kui rmk-veebist saab lugeda).

Omalt poolt teeksin siis ettepaneku 20-21. novembril (mulle 13-14 ei sobi) minna Praali metsamajja. Praali metsamaja on neist rmk majadest suurim ning sisaldab nii sauna kui ka kaminaruumi. Kui huvilisi on, võiks 20. nov. hommikupoole saada kokku Tartus ja käia ühiselt läbi ka Tartu Lennundusmuuseumist, kus muuhulgas on ka viimaste andmete kohaselt üks Saab Viggen. Seejärel suundume siis metsa ja sisustame aega oma parima äranägemise järgi, mille alla kuulub raudselt ka mõnus saun. Söögipoolise võiksime lahendada nagu suvelgi ühiselt ja joogipoolise võtab igaüks enda maitse järgi ise kaasa.

Nüüd aga probleemküsimused: rmk tahab bronni eest saada pappi, mida minul ei ole lähiajal vaba raha puuduse tõttu võimalik kahjuks välja käia...; kuidas see küsimus lahendada? kas kaugemalt tulijatele valmistab Lõuna-Eestisse tulek raskusi, st kas keegi jätaks seetõttu tulemata?

NB! minu väljakäidu on ainult üks võimalik variant, ei taha omalt poolt miskit "peale suruda", kaaluda võiks kindlasti ka teisi võimalusi!

NBNB! tuletan meelde rmk metsamajade populaarsust - peame võimalikult kiiresti otsusele jõudma, et saaks koha ära bronnida!
kyly

#48

K Okt 13, 2004 11:49

Ettepanek graafikusse võetud :-)

*seda enam, et Tartu lennundusmuuseum juba ammu käimata koht on ja Viggenit tahaks kohe kindlasti lähemalt näppida*
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14296
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#49

K Okt 13, 2004 12:57

OK, kuna ettepanekuid (ja vastuväiteid) rohkem pole ilmunud siis teeme ponnistuse 20-21.11 suunas.
Kahjuks puudub ka mul hetkel üleliigne raha maja bronniks :(. Ehk leidub keegi kes saaks selle ära teha?

Ise oleks kindel tulija.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2280
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#50

K Okt 13, 2004 14:13

Noh? Normaalne. sai sellel suvel sealmail käidud ja trajektoor on mul siiamaanigi veel peas:P
Piusas ma mõtlen, siis veel Härma müürid, milledest ja kelledest VEEL eriti palju ei teata, setukate Tsäimaja Värskas jne...
Ja ma arvan, et mul ei ole probleemi tulla ükskõik, millisel nädalavahetusel.
Aga seda ma ütlen, et suvel on koobastes mõnusam;)
Aga rahvast jälle rohkem. Mingil ajal suletakse need koopad! Talveks vist!
Või ei olnud.

Küsimus veel. Mis programmis on? Mõtetes, ma mõtlen.
Matk, vaatamisväärsused...;)
Vasta