Mulle sobib osalemine 2006. suvepäevadel:

Ühised tegemised
tog
Postitusi: 160
Liitunud: T Sept 20, 2005 22:07
Asukoht:
Auto:

#1

P Apr 23, 2006 20:52

Teen siis uue polli. Loodetavasti said kõik huvigrupid valikuvõimaluse. Pärast laseme arvutil pisut pingutada ja saame eeldatavalt arvukaima osalusega kuupäevad teada:)

Igatahes, valige tähelepanelikult välja sobivamate kuupäevade kombinatsioon või see üks ja ainus või olge nõus igal ajal kaasa lööma.

Eelmise polli peaks aga kindlasti ära kustutama.

PS Jätkan nüüd selle kirjatööga, mis tegelikult käsil:)
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14284
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#2

P Apr 23, 2006 21:44

Voh, nüüd peaks olema valikuvõimalusi nii et tapab..:) Kõige tähtsam on nüüd, et palju rahvast hääletaks ka.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7618
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#3

P Apr 23, 2006 22:56

no ma ei tea, ennem tuleks ikka kevadine yritus ka korraldada.
kas tõesti asi juba nii hull, et suviseid plaane tehakse juba aprillis??
inimene võiks ikka olla oma tegemistes natuke vaba kah, mitte töötama nagu arvutimasin programmi järgi: raha saamisvajadusest ja selle sama raha kohesest äramaksmisvajadustest sõltuvalt.:wall:
kas tõesti olete kõik end nii võlgadesse laenanud, et kogu elu käib vaid mingi plaani-programmi-juhendi järgi??
et kogu seda kama , mis ma täna teen, arvestatakse homme, ja tagasi tuleb ylehomme kella viieks koos selle kasumiga, ja siis saan uue vana saabi liisingusse võtta, ja sellest muust kõigest loobuda, et selle eest maksta, ja et hea oleks ikka ja naabrist parem, ja uhkem, ja kallim....

ja kui kuskil tekib mingi väike tõrge, ja ei saa teha ctrl-alt-del, sest sellist klahvi aju kyljes veel pole ja hansfree ei ulatu kah kõrvast kaugemale , siis tundub maailmalõpp kohe siinsamas ja käega katsutav olema, ja taas vaid pank, kes hea meelega sulle raha annab, suudab sind päästa kõige hullemast ja sa võtad tema abistava käe...
sest ei saa ju olla, kui kuidagi ei saa.... ja sa tunned, et SA saad ise sellest jagu!
aga aega sul pole enam millegi muu jaoks...
sa ei saa teha, mis sulle meeldib: minna kasvõi hommikul kalale, kui tahad, või minna yldse sinna kuhu tahad ja millal tahad ja kulutada seda raha, mida sa ei pea maksma kellelegi tagasi täpselt nii kuis tahad.
aga kas sa tahad?? sa ei taha ju?
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
tog
Postitusi: 160
Liitunud: T Sept 20, 2005 22:07
Asukoht:
Auto:

#4

P Apr 23, 2006 23:26

OT:
Algselt postitas: ivomets/.../


Sul on paljuski õigus! Vabakutseline ja sõltumatu on kõige rahulikum olla (olen seda isegi proovinud).

Usun, et suur osa inimesi ei planeeri niipalju ette ometi raha pärast. Planeerimisvajadus tekib pigem ikka siis kui soovid paljude asjadega samaaegselt tegeleda. Aga eks seegi ole ju üks vaba tahte avaldus. :cool:Nii on tuju ajel lõpuks võimalik valida millisele neist 10-st kevadpäevast minna:P kuigi lõpuks on see sisuliselt :wall:

kust läheb vabaduste-võimaluste tasakaal? siin on igaüks :freak:

Sry, läks liig irooniliseks
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#5

E Apr 24, 2006 8:28

Algselt postitas: ivomets
no ma ei tea, ennem tuleks ikka kevadine yritus ka korraldada.
kas tõesti asi juba nii hull, et suviseid plaane tehakse juba aprillis??

Üks väga lihtne ja konkreetne põhjus on see, et nädal enne üritust pole enam kuskilt kohta võtta. Kui just keegi foorumlane oma (maakodu vms) hoovi välja ei paku. Tänapäeval on ju suveaeg igasuguste firmade suveüritusi täis mistõttu ka koha leidmine raskendatud. Seda enam et meid on juba NII palju.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14284
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#6

E Apr 24, 2006 8:42

Suure jutule lisaks, Saabnet-i veskid jahvatavad aeglaselt kuid see eest aeglaselt..;)
Kui 3 kuud enne üritust kõva häälega karjuma hakata, siis on lootust õigeks ajaks midagi tehtud ka saada. Nädala või paariga saad kokku vast 10 inimest, kui just mingit imet ei juhtu. BTDT (Been There, Done That).
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
A2hj
Postitusi: 144
Liitunud: R Dets 10, 2004 12:38
Asukoht: Põlva
Auto: Saab 9-5, Sportcombi, 2005.a.

#7

E Apr 24, 2006 8:51

Ma teen suviseid plaane aprillis selle pärast et, ma tean täpselt et, terve juuni on mul tavalisest kiirem ja tihedam periood kuna pere suureneb ;)
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2273
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#8

E Apr 24, 2006 9:16

krt, sa ivomets oled kirjanik we?

see on ju kuldne jutt!!! jummala hästi paned tead sa!

aga nii on see kord juba loodud, et ühel heal päeval pead sa oma heaolu tarvis panka minema...või siis tööd tegema ja ei ole enam aega oma pere ega planeeritud puhkuse jaoks. hea, kui saad õhtal vähe varem koju ja naine on nagunii sinu peale pahane, et sa ei tee enam üldse perest välja, vaid on ainult töö ja töö ja töö. ning kui sa oled siis vähe varem mõnel õhtul koju jõudnud...mõtleb "ta", et nüüd on see meed perega ja tunneb rahulolu...ei, ta helistab sõpradele ja ajab selle kamba kokku ning grillib ja tunneb sõpradest mõnu ning pere on jäänud tahaplaanile...
kui on kätte jõudnud magama mineku aeg siis proovid sa komberdada hästi vaikselt magamisaseme poole, et mitte magajaid ülesse äratada ja äkki saavad siis aru, et täna läks JÄLLE väheke käest ära ja oled joonud mitte enam ühe õlle vaid neli pakki...
et teha juttu ühest toredast kokkutulekust öeldakse sulle...jälle. seal ju ainult juuakse...
mina vastu..ei seal süüakse ka.................STRÖMMI!!! siis ütleb ta vastu...öakk ja sina, saades aru, et teine pool ei ütle eid antud ürituse kohta, broneerid koha saabneti kokkutulekul SAABFEST ja ei kõssa pikka aega midagi, kuni see päev järjest lähemale tuleb ning siis teed äreva südamega teatavaks, et järgmisel nädalavahetusel on üks vaffa kokkutulek....
Mayhem
Postitusi: 37
Liitunud: R Dets 09, 2005 9:14
Asukoht:
Auto:

#9

E Apr 24, 2006 10:20

Asi on ka selline, et kui liiga hilja hakata asju organiseerima siis avastatakse õige tihti, et ei saagi rahvas tulla, kuna ajad on juba planeeritud. Selliseid isikuid, kes võivad julgelt öelda, et nad ka nädal etteteatades vabad on,neid on tõenäoliselt vähe ja sellepeale ei saa üritusi ju organiseerida. Face the Fact me kõik oleme tööinimesed, kes tahavad ka nädalavahetuse vabat aega kodu ja/või perepeale pühendada.
Seega ei tee pikalt ette orgunnimine aega ja seega oleme kenad ja anname teada, kes kuna saks tulla.

Olen korduvalt üritusi organiseerinud ja tean, et selline meetod on praktikas eduline.
hoplaa
Postitusi: 165
Liitunud: L Nov 13, 2004 15:49
Asukoht:
Auto:

#10

E Apr 24, 2006 10:25

Algselt postitas: ivomets
no ma ei tea, ennem tuleks ikka kevadine yritus ka korraldada.
kas tõesti asi juba nii hull, et suviseid plaane tehakse juba aprillis??
inimene võiks ikka olla oma tegemistes natuke vaba kah, mitte töötama nagu arvutimasin programmi järgi: raha saamisvajadusest ja selle sama raha kohesest äramaksmisvajadustest sõltuvalt.:wall:


Endal praegu veel on enamus nädalavahetusi vabad suvel, kuid eks maikuus hakkavad nad juba täis ka tiksuma vaikselt.
p.s. uut vana saabi liisida ei plaani, see tuhat või nii eeku nädalavahetuse eest üle jõu ka ei käi, asi ikka ajaplaneerimises.

Muidu juuli viimsel nädalavahetusel on vist see Baltimaade saabiüritus lätlastemaal. Ehk on sinna ka minejaid või teeme konkureeriva ürituse?
tog
Postitusi: 160
Liitunud: T Sept 20, 2005 22:07
Asukoht:
Auto:

#11

E Apr 24, 2006 17:36

Kergitan seda hääletust veidi.
andres
Saabiklubi liige
Postitusi: 978
Liitunud: T Mai 25, 2004 15:26
Asukoht:
Auto: Saabitu

#12

E Apr 24, 2006 17:48

Aga kas ka mitut nädalavahetust on võimalik korraga hääletada?
:drive:
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14284
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#13

E Apr 24, 2006 17:56

Kas sulle nendest variantidest kuu aja kaupa ei kõlba ükski või? Sa mõtle palju neid variante tuleks siia, kui kõiki 1-2-3 kaupa hakkaks kombineerima..:P

Aga üldiselt on hääletuse mõte saada kätte ÜKS vastus..:)

EDIT: Hoplaa, lätlaste üritus on 28-30 juuli
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
andres
Saabiklubi liige
Postitusi: 978
Liitunud: T Mai 25, 2004 15:26
Asukoht:
Auto: Saabitu

#14

E Apr 24, 2006 18:09

Algselt postitas: Cyber
Kas sulle nendest variantidest kuu aja kaupa ei kõlba ükski või? Sa mõtle palju neid variante tuleks siia, kui kõiki 1-2-3 kaupa hakkaks kombineerima..:P

Aga üldiselt on hääletuse mõte saada kätte ÜKS vastus..:)

EDIT: Hoplaa, lätlaste üritus on 28-30 juuli


ei noh mulle on sobilikud kolm aega hetkel..... kui teaks kuhu poole asi kaldub siis annaks oma hääle juurde
:drive:
tog
Postitusi: 160
Liitunud: T Sept 20, 2005 22:07
Asukoht:
Auto:

#15

E Apr 24, 2006 21:03

Algselt postitas: andres


ei noh mulle on sobilikud kolm aega hetkel..... kui teaks kuhu poole asi kaldub siis annaks oma hääle juurde


Khmh, :o aga vaata hoolega. Minu arvates ei tohiks ükski kombinatsioon nendest nädalavahetustest puududa
kyly

#16

E Apr 24, 2006 21:19

Vat ei viitsi hakata läbigi lugema kõiki hääletuse variante. Kui on kokkutulek, siis tuleb tulla kui vähegi õnnestub ja mis siin enam mõelda.. :cool:. Nii et pange kaks koma viis häält osta kõige populaarsemale valikule mede kamba poolt.

ja ivomtesale - no mõnel mehel nt kirjutab leivaisa ikka üsna pikalt ette, millal tööd tuleb teha. Kas nädala sees või lõpus või varahommikul või öösel.. lisaks on ju ees ürituste kõrghooaeg ja ühes suves on vaid 12 nädalavahetust. Ei saa ju kõike ometi nii isikliku mätta otsast vaadata?! Minu pisike blond aju ei tekita kokkutuleku ettenägeliku planeerimise ja igamehe rahakoti vahele küll mitte mingit seost :freak:
tog
Postitusi: 160
Liitunud: T Sept 20, 2005 22:07
Asukoht:
Auto:

#17

E Apr 24, 2006 22:25

Algselt postitas: Ay
Vat ei viitsi hakata läbigi lugema kõiki hääletuse variante. Kui on kokkutulek, siis tuleb tulla kui vähegi õnnestub ja mis siin enam mõelda.. :cool:. Nii et pange kaks koma viis häält osta kõige populaarsemale valikule mede kamba poolt.

Suurepärane suhtumine! Ja selleks et sellise suhtumisega inimestel oleks hästi mugav, saigi kohe esimeseks valikuks "suvalisel ajal" pandud.:)
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#18

E Apr 24, 2006 23:25

A mis sellest lätlaste üritusest saab? On keegi mõelnud ka sellele?
krss
Postitusi: 286
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:11
Asukoht:
Auto:

#19

E Apr 24, 2006 23:44

Ükskõik, kui hästi ka ei ürita, ei ole võimalik teha asja nii, et see kõigile sobiks. Ja see aeg tuleks otsustada ikkagi selle järgi, et neid, kellele ei sobi, on sel nädalavahetusel kõige vähem, mitte nii, et arvestada eelkõige nendega, kes karjuvad kõige kõvemini. Kuid Folk ja RockRace on tõesti vist natukene liiga kõvad (vbl mitte ka päris võitmatud) konkurendid kokkutulekule, ja kui valik langeb sellele nädalavahetusele, tasuks mõelda pigem nende ürituste ühendamise peale, et kõik rahul oleksid.

PS: kas küsitlust nii ei ole võimalik teha, et on terve rida vastusevariante, ja valin need mis ise tahan (st valikuvariante on rohkem kui üks)? Nii oleks palju lihtsam statistikat pärast teha ja eelkõige muidugi vastata küsitlusele
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#20

E Apr 24, 2006 23:47

Folk suht mõttetu ja Rock Race niipalju, et kui see 6000+ hj tuleb siis olen mina seal (kui samal ajal kokkutulekut pole), muidu pole.
krss
Postitusi: 286
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:11
Asukoht:
Auto:

#21

T Apr 25, 2006 0:11

Ärme hakka nimetama üritusi mõttetuteks ja mittemõttetuteks, sest 99.99% Eestimaalaste jaoks on ka saabiklubi üritused mõttetud. Minu naine teeb jällegi folkloristikas kraadi ja mind huvitaks sinna Folgile minna ka muidu. See, kes kuhu lõpuks läheb, sõltub nagunii palju rohkematest ja keerulisematest valikutest kui see, kas 6000+hj tuleb või ei tule. Iva on ikkagi selles, et ka eri maitsetega inimesed ei oleks üldse sunnitudki tegema neid keerulisi valikuid, kuna nädalavahetusi on suve jooksul ju päris palju ja mitte igal nädalavahetusel ei ole mõlemad päevad seotud mõne kontserdi või vabaõhuüritusega (ka möödunud aastal käisid tublimad meie hulgast enne klubiüritust ka rallit vaatamas jm, ning ega keegi neile hilinemist pärast ette ei heitnud)

Algselt postitas: tog
Algselt postitas: andresei noh mulle on sobilikud kolm aega hetkel..... kui teaks kuhu poole asi kaldub siis annaks oma hääle juurde

Khmh, :o aga vaata hoolega. Minu arvates ei tohiks ükski kombinatsioon nendest nädalavahetustest puududa

Probleem vist selles, et enne, kui ei ole ise hääletanud, ei näe ka seda, kuhu poole asi kaldub
tog
Postitusi: 160
Liitunud: T Sept 20, 2005 22:07
Asukoht:
Auto:

#22

T Apr 25, 2006 3:05

Algselt postitas: krss
PS: kas küsitlust nii ei ole võimalik teha, et on terve rida vastusevariante, ja valin need mis ise tahan (st valikuvariante on rohkem kui üks)?


Nii ma seda algul teha tahtsingi, kuid siis kerkisid foorumisofti poolt esile tehnilised piirangud. Arutelu sel teemal aga kustutati ilmselt koos eelmise, untsuläinud polliga.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14284
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#23

T Apr 25, 2006 8:08

Kordan siis vee...:) Küsitluse mõte on kätte saada ÜKS vastus. See ei ole siin valikvastustega liikluseksam, kus õigeid vastuseid võib olla mitu.
Oh oleks aega, siis progeks ehk pisut ja kirjutaks selle checkboxidega hääletuse ..
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
A2hj
Postitusi: 144
Liitunud: R Dets 10, 2004 12:38
Asukoht: Põlva
Auto: Saab 9-5, Sportcombi, 2005.a.

#24

T Apr 25, 2006 9:04

Ma arvan et, peaks paika panema ka hääletuse lõppkuupäeva.
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#25

T Apr 25, 2006 9:08

Algselt postitas: A2hj
Ma arvan et, peaks paika panema ka hääletuse lõppkuupäeva.


Seda kindlasti. Ennem aga võiks kõigi külastajate tähelepanu juhtida sellele.
Küber, kas sa "spammida" saad? Et saadad kõigile ringkirja (U2U), kus kirjas link siinsele teemale. Et ka mõni harvem foorumi külastaja saaks teada suvekokkutulekust...

terv, teager
Vasta