Järjekordse kokkutuleku järelkajad

Ühised tegemised
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#1

P Aug 06, 2006 21:07

Teeks siis siia igaks juhuks ühe teema ka järelkajade tarbeks.

Ise olen endiselt pisut väsinud..:) Aga üritus läks jällegi korda nagu tavaliselt. Loodame, et Pardi auto väga ei lehka enam, Suur olla kah ikka kitarri seljast võtnud enne magamaminemist..:P
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
kyly

#2

P Aug 06, 2006 21:31

Super lahe oli, õnneks ei vedanud seekord ilm kah alt :head:
Üllatavalt palju rahvast, 34 masinat vist käis kohal ära (k.a. 2 bemmi). Seda on suisa topelt võrreldes eelmise aastaga, päris vägev :beer:. Aga kellele pildilink saata kui see olemas?


P.S. Ja Saabiiiir - teie kutsa on edaspidi alati üritustele oodatud külaline :thumb:!
mts
Postitusi: 112
Liitunud: T Veebr 07, 2006 13:17
Asukoht:
Auto:

#3

P Aug 06, 2006 21:35

minuarust oli kah vägagi kõva üritus. sõbralik seltskond ja tore olemine :)
nüüd on juba palju selgem, kes siin kirjutavad ja sebivad.
pilte tuleb ka minupoolt. postitan lingi,kui üles saavad.
tore oli!
Sipsik
Postitusi: 8
Liitunud: R Veebr 03, 2006 23:40
Asukoht:
Auto:

#4

P Aug 06, 2006 21:53

Aitäh imetoreda ürituse eest nii korraldajatele kui ka osalejatele! Nüüd ma saan aru küll, miks krss hiliste öötundideni just nendel lehtedel "pedereerib". Ja surri kurikuulsuses ka ise veendutud - täitsa söödav kraam, mis käib libedalt nii alla kui ka üles :thumb:. Juba ootan järgmist, mil ka oma neljajalgne karvamootor kaasa võtta
sigaelmar
Postitusi: 1028
Liitunud: P Okt 31, 2004 23:42
Asukoht:
Auto:

#5

P Aug 06, 2006 21:53

:P Nunäed poleks pidanud ennast ka Bemmi pärast halvasti tundma ja oleks pidanud kohal olema :P
avelito
Postitusi: 700
Liitunud: N Juul 21, 2005 20:32
Asukoht:
Auto:

#6

P Aug 06, 2006 22:20

Suured tänud siis rasket vaeva näinud korraldajatele ka minu ja saabubeibe poolt:notworthy:.

Selle plahvatusohtliku surri maitse jääb mu maitse ja tundemeeli vist alatiseks kõditama:beer:

Väääga lahedad inimesed olid, ja suur au on kuuluda sellisesse seltskonda, kus nii lahedad inimesed.:cool:
wilddog
Juhtkoer
Postitusi: 1888
Liitunud: P Nov 20, 2005 18:56
Asukoht:
Auto: 9-5 Aero MY04 MT Sedaan, 9-3 Viggen MY00, NG900 2.0T SE MT MY95, Mannerg 771

#7

P Aug 06, 2006 23:10

Shalom!

Kõva üritus oli...Sport mängud ruulisid, sauna sai kah ja lombis mulistatud :) Pärast sai siis Tartus neljarattalisele ka vunk sisse aetud ja nööri otsas Tallinna poole vuratud. IFF-i massinaga pukseerides on möödasõidud nagu lapsemäng. Tõmbas ilusti istmesse ja lipendasin järgi. Päris horror värk oli väheke pohmasena seal taga olla :wall: Täna näen küll ainult auto tagaotsa unes. Tripp (mitte foorumikasutaja)missugune...over and out!
tripp
Postitusi: 626
Liitunud: L Dets 31, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#8

E Aug 07, 2006 0:55

Lahe üritus oli :thumb:. Surri lõhn siiamaani sõõrmeis, kuigi ma seda asja suu sisse võtta ei suutnudki :red:. Pardi, Suure (hommikune 1,5%% mees:headbang: ) ja Billi aariad kõlavad praegugi kõrvus, mul on mingist osast lauludest, mis öösel lauldi ka helisalvestised olemas, nii et kui kellelgi huvi võin kusagile üles riputada. Pildid toimetan vist Cyberi kätte, mul endal ruumi neid kusagile üles panna ei ole.
Tänud korraldajatel ja osalejatele, tegite igati meeldejääva ja toreda ürituse, ehk Avelitot tsiteerides on ka minul au sellesse seltskonda kuuluda :love:
[Trionic]: 9-5 kapoti all peabki midagi logisema..
[URL=http://www.spritmonitor.de/en/detail/395941.html] [IMG]http://images.spritmonitor.de/395941.png[/IMG][/URL]
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#9

E Aug 07, 2006 7:19

Ohh. Mõnusad 12h jutti und pärast kokkutulekut. Ilmselgelt oli eelmisel ööl liiga palju tegemist. :headbang:

Hea üritus oli. Sai kõvasti "autopedetsetud" ning juttu puhutud. Ilm ja saun olid vinged, just nagu ka osavõtjad. :cool:
Iga ratas veab and then some!
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#10

E Aug 07, 2006 8:16

Kogume siis pildid (ja lingid) kokku, keegi võiks ka väikese kokkuvõtte kirjutada. Paneks kogu kupatuse ikka eelmiste kokkutulekut jutu juurde välja.

PS. krt, kes see oli, kes mulle särkide eest veel maksis sulas? Mayhem oli üks, aga keegi oli veel? Wilddog?
PPS. Wilddog, su särk oli tõesti mul koduses hunnikus millegipärast. :red:
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#11

E Aug 07, 2006 8:31

Ohh jahh.
Superüritus oli.

Provvale pean jubetänulik olema. Kannatas mu parmlust, peksis parmu varahommikul üles et saaks päevatoimetustele asuda. Eks tal pärast minu telkilaekumist muutus öö unetuks. Reedel veel arvasin tõsimeeli, et pühapäevase Kallaste-Võru-Tallinn tripi viimased paarsada kilomeetrit saan ise sõidetud, aga kus sa sellega. Oh mind optimisti.

Seltskond oli super. Jällegi tuleb tõdeda et viin on tarkade inimeste jook ja oleksin võinud selle puutumata jätta.
Esimene surri tükk (see lahjem Konserv) läks läbi pettuse alla kuna vahetult enne seda sai trippi nuusktubakaga igasugused lõhnameeled ära tapetud. Teise tõsisema tüki söömisel tundis nina lõhna juba vägagi hästi.

Õhtul üritan ka mõne pildi üles riputada - eile lihtsalt ei jaksanud.

Muuseas, lõuna paiku Võrumaalt tallinna poole sõites tuli võru-tartu teel paar tonnist vastu (harv nähtus sealkandis). Kas ka kokkutulekult? Ja suurde linna jõudsin punase aeroga (kus olid andres ja selle omanik, nimi pole meeles) umbes samal ajal. Lenska maanteel Pae otsas sõitis vastu.

Aitähh kõigile!
Tsikelman
Postitusi: 1
Liitunud: E Aug 07, 2006 8:34
Asukoht:
Auto:

#12

E Aug 07, 2006 8:47

Nonii, üritusel käidud ja igati meeldivad emotsioonid:head:
Ja kuna kokukal sai käidud siis tundsin ka vajadust teha oma kasutaja! Nii et siinkohal ka tervitused teistele, kaherattalise lipuvedaja ja paraadi PUNKTI poolt:beer:
Aga Mayhem ja teised korraldajad kõva üritus oli ja jään juba järgmist ootama:headbang:
Ja IT mehena nüüd siis kõik kondid ja liigesed haiged suurest liigutamisest
Tervitades siis Tsikelman:drink::fight:
A2hj
Postitusi: 144
Liitunud: R Dets 10, 2004 12:38
Asukoht: Põlva
Auto: Saab 9-5, Sportcombi, 2005.a.

#13

E Aug 07, 2006 8:56

Katsun paari päeva jooksul ka miskit kokkuvõtvat kirja panna kokkutuleku kohta, kuigi ma suurem asi kirjamees ei ole.

A2hj
Factor
Postitusi: 704
Liitunud: N Okt 14, 2004 11:59
Asukoht:
Auto:

#14

E Aug 07, 2006 9:38

Mis siin ikka keerutada, VÄGA hästi kordaläinud üritus! :thumb:

Kõik oli ok, kuid magamisaega jäi pisut napiks (ca~3h) kuid ei olnud ka häda midagi. Pühapäeval vurasime siis Tripi'ga koos päälinna ja mina sealt hiljem Pärnusse, kilomeetreid alates kokkutulekule minekust kuni taas Pärnusse laekumisega tuli kokku sinna 500 km kanti. :drive:

Nüüd veel ootaks pilte ja Sebastianilt kena filmijupikest!:head:
Vabandage neiu, mis kell on.... mul seisab
mddr
Postitusi: 161
Liitunud: T Jaan 04, 2005 10:41
Asukoht:
Auto:

#15

E Aug 07, 2006 9:39

Selgus ka see, et politsei aparaadid surriaure ei registreeri, nii et sööge julgelt!

Suurepärane nädalavahetus oli :head:
saabubeib
Postitusi: 34
Liitunud: L Jaan 21, 2006 18:20
Asukoht:
Auto:

#16

E Aug 07, 2006 9:42

pean ääretult vajalikuks ära mainida asjaolu, et Avelitol siiski õnnestus telki magama saada peale seda surri konservi avamist ja rohket surri õklamist mis tal vahepeal jaladki alt võttis:P õnneks õnnestus ta siiski eraldi magamiskotti sokutada nii et mingisugunegi uni oli võimalik;)

au ja kiitus mulle eneselegi:P sain kah ikka surri maiste suhu, olgugi et proovisin seda hellemat versiooni aga ikkagi.
:notworthy:naistele kes seda ikka isuga sõid ja silmagi ei pilgutanud:)

tervitus ka tsikelmanile, kes nüüd ka foorumis üks meist on:)
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#17

E Aug 07, 2006 10:00

Algselt postitas: mddr
Selgus ka see, et politsei aparaadid surriaure ei registreeri, nii et sööge julgelt!


Siin müüdimurdjatele pähkel - kas surrisöömine petab alkomeetri ära, alkomeetri petmise kohta oli neil ühes saates lõik lausa olemas.

Üritus oli vinge just autode ja rahvaarvu poolest, trumpas kindlasti kõik eelnevad üritused üle. Hea oli näha sellist hunnikut Saabe ja Saabikuid koos, hoolimata bensuhinnad pidevast tõusust, kaugest asukohast ning vigisemisest laagrimaksu üle :head:

Vinge :thumb:

terv, teager
mddr
Postitusi: 161
Liitunud: T Jaan 04, 2005 10:41
Asukoht:
Auto:

#18

E Aug 07, 2006 10:07


Siin müüdimurdjatele pähkel - kas surrisöömine petab alkomeetri ära, alkomeetri petmise kohta oli neil ühes saates lõik lausa olemas.


Ärapetmise kohta ei tea arvata, jõin ainult limpsi, aga kartsin, et äkki ajab kalli aparaadi üldse rikki!

P.S

Jooge ikka surrile tugevalt gaseeritud jooke peale, siis tuleb veel mõnda aega meeldetuletusi mõnusast söömaajast.
kaarel
Postitusi: 619
Liitunud: P Juul 16, 2006 14:39
Asukoht:
Auto:

#19

E Aug 07, 2006 10:44

Minu kokkutulekul käik piirdus numbrialuse omandamise ning Jõhvi mnt alguses veekalkvel silmadega lahkuvale kolonnile järele vaatamisega. :(

Küll aga on siiani meeles Tartus Narva mnt-l SAABikolonnile vastu sõitnud 9-5 mitteteadliku juhi nägi, kes ERILISELT punnis silmade ning jahmunud näoga jõllitas vastutulevat SAABiuputust. Keegi eespool lasi talle veel signaali kah :thumb:.

OT: Jätsin kokkutulekule tulemata, aga sain selle eest ka paari tunni pärast "karistada". Viljandi mnt-l sattusin pahaaimamatult sarnasesse autokolonni, margiks oli sel 80km/h sõitval seltskonnal kuni 30 a. vanad...BMW-d. Äärmiselt viisakalt lubati mul mööduda...bemarirullnokkadel vist sellesse seltskonda asja polnud :)
Mayhem
Postitusi: 37
Liitunud: R Dets 09, 2005 9:14
Asukoht:
Auto:

#20

E Aug 07, 2006 10:51

Jah mina kui üks korraldajatest ütleks kah sõna sekka.
Asi läks ilusasti, libedalt ja mel kõikidel on hea meel, et rahvale meeldis ja ilma meid alt ei vedanud.
See innustab sarnaseid asju teinekordki organiseerima.
Kasutaja avatar
aljoga
klassiker
Postitusi: 962
Liitunud: N Veebr 26, 2004 17:08
Asukoht: Tartu
Auto: Rootsi raud, aga mitte SAAB

#21

E Aug 07, 2006 11:23

mul siiani silme ees, kuidas avelito suure hurraaga (teadmatusest, mis teda ees ootab) hardcore purki avama asus ning avaja konservi sisse surudes purgist pahinal purskaev tõusis ja mädajuga tema silmad ja juuksed ja riided läbiuputas :head:


ja seda võib ka öelda, et Saabiinimesed on kõik ikka väga muhedad tegelased ning kõige paremini saab sellest aru kokkutulekutel nendega silmast silma kohtudes :thumb:
Saabiiir
Postitusi: 126
Liitunud: N Aug 04, 2005 13:17
Asukoht:
Auto:

#22

E Aug 07, 2006 11:45

Üritus oli lahe jah, õnneks vedas ilmaga ka.
Aga rootslaste maitsemeelest ma küll aru ei saa - see surri lahjem versioongi oli niivõrd rõve, et... Selleks, et kangemat ära proovida, olin ma küll liiga kaine. Kuid kuna uudishimu on vanem kui meie, siis järgmiseks korraks valmistan ma ennast korralikult ette - see küsib ilmselt vähemalt 0,5 l personaalset pudelit. :P
Algselt postitas: AyP.S. Ja Saabiiiir - teie kutsa on edaspidi alati üritustele oodatud külaline :thumb:!

Seda on tore kuulda! :) Kutsa ise tundus kah asjaga rahul olevat, ainult väääga väsinud.
sebastian
Operaator Kõps
Postitusi: 2137
Liitunud: T Nov 09, 2004 1:35
Asukoht:
Auto: 9000CDE '97

#23

E Aug 07, 2006 11:57

Igati mõnus üritus!

Surri meeldiv aroom jälitas meid kogu tagasitee, isegi Rakveres biifsteeki süües, aga vaatamata kahtlustele ma ühtki kalakest tasku poetanud siiski ei olnud (et hiljem äkki proovida?), sest abikaasa ju soovitas mul õhtul mitte maitsta, et tagasitee ainult metsapeatustest ei koosneks...:P

Ja videot tuli rõõmsalt 1h45min, millest siis lähemal ajal vaadatava asja kokku klopsin ehk siis võimalikult vähe ära lõikan ja kohe teada annan, kui valma on.

Ja veel üks asi. Kui keegi tumeda üheksasaja omanik meid meid Mustvee kandis kahtlaselt mitu korda vastu sõitmas nägi siis...see oli mu algajast kaardilugeja, kes ise, soovides Rakverre, mind järjekindlalt Narva poole juhatas ;)
Altair
Postitusi: 3
Liitunud: E Aug 07, 2006 11:57
Asukoht:
Auto:

#24

E Aug 07, 2006 12:05

Väike abipalve kokkuvõtte kirjutamise suhtes. Kokkutulekul ringitormamise käigus on A2hj ära kaotanud paberi turboheite võistlustulemustega. Seoses sellega paluks saata U2U a2hj-le turboheite esikolmikutel.
hoplaa
Postitusi: 165
Liitunud: L Nov 13, 2004 15:49
Asukoht:
Auto:

#25

E Aug 07, 2006 12:23

Üritus oli igati lahe.
Sõin esimest korda surri, talvel tundus ta selleks liiga hirmus olevat ja haises aga nüüd oli päris maitsev, ehk on abi olnud ka sellest, et ma olen paaril korral ämma juures tema toite söömas käinud....
Ujumisega olid veidi kehvad lood, läksime Qdwiniga Peipsi ujuma aga olles kaldast kilomeetreid eemal sammund ja vesi ikka põlvini, nahk jalgpallimängust veel märg, meenus, et mul pole ju Vene viisat ja kaugemale ei viitsind ega julgend enam sammuda, tegin vees paar ujumisliigutuse moodi liigutust ja hakkasin kaldale tagasi sammuma, kaldale jõudes jälle nahk märg.

Väga lahe oli ka see, et enamik võttis seda kui pereüritust, lapsi ja koeri oli mõnusalt palju ja lastele ka võistlusi korraldati ja auhindu jagati.

Praegu mõeldes saan aru küll, et kui kõik saabid olid Tartu parklas veel puhtad, et millistel kaalutlustel Part enda oma enne kokkutulekut pesema ei hakanud :P
Vasta