Klubikiirendus ja suvine kokkutulek 21-22.07.2007

Ühised tegemised
Vasta
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#1

P Mai 20, 2007 18:31

Tekkis peale eilset selline mõttealge.
Mis oleks,kui korraldaks oma foorumirahvaga ühel nädalavahetusel kusagil analoogse ürituse-näiteks 1miil?
Eestis peaks olema veel kohti,kus annaks sellised distantsid maha märkida ja äkki keegi suudab ka mingisuguse adekvaatse mõõtesüsteemi välja sebida.Teeks mingi sümboolse osavõtutasu,mille eest esimesele kolmele auhinnad ja üleüldist grillimaterjali osta.
Autode arv võiks muidugi piiratud olla-nt 30autot,et asi liiga laialivalguv ei oleks ja kõigil kiivrid ikka ka.Mingisugusest tipp- ohutusest pole mõtet rääkida,sest Tallinna tänavatel on kordades ohtlikum kui üksik auto kusagil lennuväljal.:facts:
Kas järgmiseks nädalavahetuseks suudab midagi teha?
Kuna 2.juunil on Speedest,siis jääb natuke aega ka Trolli ja Halli sedaistamiseks ka-olekski hea enne kusagil proovida...
Mida arvate kallid kaasfoorumlased?

Iisak@ 2x Kiltsil on ikka liiga vähe:evil::evil:

Aeg: 21-22.07.2007
Link registreerimislehele

Raha laekumise kohaks on:

125.- nägu

MTÜ Eesti Saabiklubi
221034963675
Selgitusse "Suvekokkutulek" ja nimi, millega te end registreerinud olete
Kindlasti märkige viitenumber 10016, see kergendab kõvasti arvepidamist ja näpuga järjeajamist.

Lapsed, nagu tavaliselt, ilma rahata!

Selle raha eest saab seltskonda, sauna, suppi ja koha kus olla.

esialgne kava (Rõhk esialgsel)
21.07
alates 11:00 võime hakata kogunema Allika talus
Telgid üles, kola autodest välja.
12:00 avamine ja lipuheiskamine
peale seda veel jalgade sirutamist natuke ja siis kõik see mees autode peale ja Haapsalu poole ajama.
~14:00 teema algust oma autode lõppkiiruste mõõtmisega. Teeme seda kohe pikalt, et saaks piisavalt..:)
~18:00 (või kuidas kujuneb) Tagasi Allikale ja võib peale hakata enda vabalt tundmisega..:) Keedame valmis supi ja sööme! Õhtul ka loodetavasti viktoriin. Kohapeal on 2 sauna.

Kohapeal tümpsu ei lase ja loomi ei sega..:)

22.07
ärkamine, hommikusöök, jagame auhindu. Lõpetamine. Lahkumine vastavalt juhtide normaalse oleku saabumisele..:)

Lastega tegelemise täpne kava on hetkel pisut lahtine, aga ilmselt saab proovida nii joonistamist, kui autosõitu..:P
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14293
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#2

P Mai 20, 2007 18:38

ajas vere vemmeldama, jah..:D... Kardan, et vist väga ei jõua nädalaga midagi sebida, kui kellelgi just päevade viisi aega pole. Korralik mõõtesüsteem on suht vähestel. Audiklubil vist on... Äkki on mõtekam nendega kontakteeruda?

Kohaga on ka nii, et ega väga selliseid viisakaid kohti enam järgi pole, kuhu vabalt ligi saaks. Kiltsi on vist kõige korralikum koht üldse, teised on kas siis toimivad lennukad (Pärnu, Kärdla) või siis eluohtlikud (Rutja). Raadist ei oska hetkel m idagi arvata, seal vist ikka korraldatakse miskit Tartu usaraua inimeste poolt, aga kuidas seal see rada ja kasutus on, ei tea.

Kui teil seadistamiseks läheb, siis ehk suudan teile selleks momendiks ühe G-Techi leida. Eilsel üritusel nägin tuttavat, kel see autos oli, ta oli isegi nõus laenama, kui ilusti küsida..:) (0-100, 1/4 miili jms mõõdud saab enam vähem kätte).
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
sebastian
Operaator Kõps
Postitusi: 2137
Liitunud: T Nov 09, 2004 1:35
Asukoht:
Auto: 9000CDE '97

#3

P Mai 20, 2007 18:44

Endal juba ammu sama mõte olnud.
Hoopis mõnusam oleks saabiseltskonnaga midagi tekitada. Saaksime kõik teada milleks meie hirschid-bliiderid-MBCd võimelised on. Ei pea ju täitsa hulluks minema, aga natuke hulluks ikka :cool:.

(naine praegu ütles, et mine-mine, mina sulle uut turbot ostma ei hakka vot nii :freak: )
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#4

P Mai 20, 2007 18:48

Krt,esimene postitaja keerab kohe tuju tuksi...:red:
Hea tahtmise korral suudab kõike.Igatahes ma hakkan esmaspäeval rajaleidmisega tegelema.Kas keegi siit suudab mingi mõõtesüsteemi leiutada?
Ma ei olegi mõelnud seda mingi tõsise võistlusena-pigem kokkusaamisena, kus natuke ka kummi ja bensiini ja vorsti põletada.
Muidugi ajab vere vemmeldama,aga tänavatele paugutama ikka ei lähe nagu mõned siit foorumist eile.Krt ma olen siiamaani selle idiootsuse pärast tige:angry::angry::angry:
Edit: Järgmine nädalavahetus peaks minu arust Kiltsi vaba olema-vähemalt ei suutnud seal mingit üritust küll leida...
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
TGB
Saabiklubi liige
Postitusi: 1776
Liitunud: K Aug 30, 2006 16:59
Asukoht:
Auto:

#5

P Mai 20, 2007 19:07

Mõte on hea jah! Ainult et nii äkki! Nii ei jõua kindlasti paljud oma aega planeerida. Üritus võtab terve päeva ja võib olla et õhtu ka. Peale Rootsi festivali üritust oleks ehk rohkem osavõtjaid. 15, 16, 17 paiku näiteks?
Jürgen

#6

P Mai 20, 2007 19:58

Tartus saab raadile vabalt ligi ja päris huvitav oleks kihutada või pealt vaadata:evil:

/edit: ahah, lugesin korra veel pealkirja läbi kahjuks see ainult klubi liikmetele. :(
kasparius
Overboost addict
Postitusi: 1786
Liitunud: K Sept 06, 2006 12:59
Asukoht:
Auto: 9-3 Monte B236R stage ?

#7

P Mai 20, 2007 20:12

Kuule ei aja keegi sind sealt ära Anti-Flag.
Väga tore Iisak, et sellise idee ise välja käisid, mul juba pikemat aega idee peas ,aga ei olnud"julgust" siia teemat panna.
Kannatage natuke, räägin töökaaslasega, ta veab calibra-clubi ja ma ei mäleta kas neil, või SR teamil on "Kuusepuu" olemas:eureka:
Oli meil temaga see jutuks ka juba ükspäev, et Saabid ja Opelid rajale. Kuna Calibratel selline päevake plaanis ja kuusepuu pidid ka võtma. Ma usun, et mahume kõik Kiltsile ära ja sõita saavad ka kõik mitu korda...
Ja ajavõtu eest ka mingi suht symboolne tasu.
Sent from my Monte Carlo using B236
Rass
Postitusi: 40
Liitunud: L Apr 14, 2007 13:26
Asukoht:
Auto: '98 9-5

#8

P Mai 20, 2007 20:39

Audiklubi ajavõtu süsteem oli see nv kasutusel OMC-l ametliku mõõtesüsteemina ning eelmine nv oli Audiklubi süsteem üleval Nightracel dubleeringuna seadistamiseks ja kontrolliks + järgmisel päeval kasutuses AC-dragil. Aga päris niisama seda süsteemi kindlasti laenata ei saa. Esiteks saab süsteemi ainult koos meeskonnaga rentida (piisavalt kallis ja keerukas süsteem, et mitte anda võõrastesse kätesse) ja lisaks kõigi kulude katmisele (vähemalt kahe auto sõit edasitagasi ja vähemalt 3-5 inimese (oleneb korraldusest) vaba päev jne) tuleb ka kerge annetus klubi kassasse teha ilmselt.

Üldiselt on täiuslikult töötav süsteem meil veel nii värske et mingeid renditariife jms pole paika pandud. Aga kui otsite kohta kus teha, siis Haapsalu lennuvälja saab täitsa rentida, kui leiate vaba aja seal ja maksis see minumeelest 1000.- päev kui tegu on mitte kasumit tootva üritusega - st piletiraha ei tohi küsida. Niisama ilma vastavate ametkondadega kokku leppimata ei tohi seal lennuväljal toimetada tegelikult.

Samuti tasub tõsistel soovijatel tõsiste masinatega hoida Audiklubil silma peal, 2 korda aastas korraldame klubisisest võistlust kus alati on kohta ka kuni kümnele mitteaudile ning ainsaks tingimuseks on seal et alla 150kw masinaid ette ei võeta (ebahuvitav lihtsalt), vb järgmine kord on latt juba kõrgem, kuna soovijaid on palju ja aeg on piiratud.

AC Drag Kevad 2007 järelkaja - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=39992
rantto
Saabiklubi liige
Postitusi: 3183
Liitunud: K Aug 09, 2006 7:23
Asukoht: Tartu
Auto: Mälestused

#9

P Mai 20, 2007 20:39

Ja mul on küll diisel kuid miili peale saan ikka rohkem kätte kui OMC kaks viimast esinejat:) Ilma ei tee kuid masinat liigutab...
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#10

P Mai 20, 2007 20:40

Algselt postitas: Anti-flag
Tartus saab raadile vabalt ligi ja päris huvitav oleks kihutada või pealt vaadata:evil:

/edit: ahah, lugesin korra veel pealkirja läbi kahjuks see ainult klubi liikmetele. :(

Oleks võinud samahästi panna pealkirjaks Saabnetikiirendus.Mis vahet seal on... Mina pole samuti klubiliige(keegi kutsunud pole ja ise häbeliku inimesena ka kuhugi trügima ei hakka...:red: ) aga teistega koos kiiresti sõita tahaks ikka.:thumb:
Palju järgmine nv Kiltsile tulijaid oleks,kui midagi paika suudaks panna?
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
Jupats
T7 sekspert
Postitusi: 2714
Liitunud: K Sept 29, 2004 16:43
Asukoht: Tallinn
Auto: 9-5 Aero-R

#11

P Mai 20, 2007 20:49

väga säravad mõtted sul Iisak viimasel ajal lennus:thumb:
Muide see omainimeste kiirendusvõistluse mõte on lihtsalt suurepärane. Kui teoks läheb siis olen 100% tulija. Kui saan ka millegiga aidata siis andke teada.
dohman
Postitusi: 153
Liitunud: N Apr 26, 2007 17:41
Asukoht:
Auto:

#12

P Mai 20, 2007 20:54

Vägev!
Oleks ka kindel käsi. OMC tundus sutsu liiga suurejooneline üritus, et osa võtta.:headbang:
Tahaks näha mida Hirsch suudab. Täna oli S8 mees küll üsna imeliku näoga kui 100-160 kiirendusel olin nagu stange külge kleebitud ja siis panin suuna sisse. Aga tee hakkas osta lõppema ja ürituseks see jäigi.
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#13

P Mai 20, 2007 21:07

Kas keegi suudab välja kaevata mõne kontakti,kust saaks teavet Kiltsi broneerimise kohta?
Tahaks ikka järgmine nv asja ära teha,seda enam,et 2.juuni pole enam kaugel ja tahaks enne veel proovida erinevaid seadistusi...:wise:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14293
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#14

P Mai 20, 2007 21:14

Algselt postitas: iisak
Krt,esimene postitaja keerab kohe tuju tuksi...:red:
Sry, ma juba olen selline, kes tavaliselt soovitab inimestel sisse-välja hingata ja korralikult läbi mõelda asjad..:)

Algselt postitas: Rass
Samuti tasub tõsistel soovijatel tõsiste masinatega hoida Audiklubil silma peal, 2 korda aastas korraldame klubisisest võistlust kus alati on kohta ka kuni kümnele mitteaudile ning ainsaks tingimuseks on seal et alla 150kw masinaid ette ei võeta (ebahuvitav lihtsalt), vb järgmine kord on latt juba kõrgem, kuna soovijaid on palju ja aeg on piiratud.
Ma tegelikult umbes sellist asja sellel Audiklubiga kontakteerumise all silmas pidasingi. Niisama selle mõõtesüsteemi laenutamist ei tulnud tegelikult mõttessegi.. :)
Algselt postitas: iisak
[Mina pole samuti klubiliige(keegi kutsunud pole ja ise häbeliku inimesena ka kuhugi trügima ei hakka...:red: )
Me ei kutsu ja me ei sunni, kui inimene tuleb vabast tahtest, siis on kõige parem..:) Saabiklubi ei oleks ka ilma Saabnetita. Ja ma usun, et ei saa ka olema selliseid suuremaid üritusi, mis on ainult klubile... Me üritame olla ikkagi organisatsioon, mis koondab huvilisi ja neid ei leia nelja seina vahel üritusi korraldades..:)
Algselt postitas: iisak
Kas keegi suudab välja kaevata mõne kontakti,kust saaks teavet Kiltsi broneerimise kohta?
Kontakteeru kohaliku kaitseliiduga, vist nende käes on selle pinna haldus.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Rass
Postitusi: 40
Liitunud: L Apr 14, 2007 13:26
Asukoht:
Auto: '98 9-5

#15

P Mai 20, 2007 21:14

Raja rendi küsimustes aitab Kaitseliidu Lääne Malev sind
http://laanemalev.googlepages.com/home
qdwin
Jaan Tatikas
Postitusi: 2336
Liitunud: T Sept 28, 2004 19:42
Asukoht: Tallinn ja Elva
Auto: 9-5 Aero
Kui naine või Hemi on lahked siis Klassik ja tonnine või veel mõni Aero

#16

P Mai 20, 2007 22:31

Optimisti heietused:
Kuupäevade sobivuse ja hea raja korral tahaks oma auto võimeid väga teada saada (tonnise muidugi, mitte mingi 9-5). Lihtsalt tahan ja kõik!
Hommikune liiklus oma mitteadekvaatsete juhtidega tekitab teatava elu alalhoiu instinkti, mis isegi tühjal Piibe maanteel kammitseb.

Pessimisti heietused:
Isand Trionic, kas Sa üldse lubaksid mu tonnisel sinna kohale minna? Mootor... Pidurid... Automaatkast ja vahetus 2->3 käigule... jne jne.
wilddog
Juhtkoer
Postitusi: 1888
Liitunud: P Nov 20, 2005 18:56
Asukoht:
Auto: 9-5 Aero MY04 MT Sedaan, 9-3 Viggen MY00, NG900 2.0T SE MT MY95, Mannerg 771

#17

P Mai 20, 2007 22:48

Mina oleks põmst käpp :) kui 100% konkreetsed ajad ilmuvad siis ka konkreetne JAH või EI.
wyxx
Postitusi: 230
Liitunud: R Sept 08, 2006 15:58
Asukoht:
Auto:

#18

P Mai 20, 2007 23:13

Mina ka nõus! Minu kiirendamishuvi on tavalises liikluses küll üsna põgusake (mõned sek, et vajadusel koht kätte näidata) kuid sellisest üritusest võtan hea meelega osa!
Eks peamine tähtsus on ikkagi kokkusaamisel aga nagu teada, siis liha nätsutamine jms. ilma konkreetse tegevuseta (võistlus jne.) "vajub" ära. Ja mis võib olla veel parem, kui paneme oma kullakesed joonele ja anname NEILE ohtralt süüa-juua:D
Jupats
T7 sekspert
Postitusi: 2714
Liitunud: K Sept 29, 2004 16:43
Asukoht: Tallinn
Auto: 9-5 Aero-R

#19

P Mai 20, 2007 23:24

Mul ka juba pikka aega soov teada mida mu auto endast sekundites ning 1mile puhul km/h kujutab. Naisuke kõrval kukkus kohe kisama, et tema tuleb siis AMG`ga :P Millegi pärast oma litsilõksuga ei taha tulla(kes näinud see teab).
csn
Postitusi: 364
Liitunud: T Nov 07, 2006 17:10
Asukoht:
Auto:

#20

E Mai 21, 2007 11:10

Positiivne.:head:
Oleks kah nõus. Millagi võiks ka pärnu ringrajal kihutada aga sel v pole vist mõtet kuna kõik teavad kui ülejuhitavaks asi muutub kurv+kiirus
Andrus99
Saabiklubi liige
Postitusi: 1920
Liitunud: K Aug 16, 2006 14:18
Asukoht:
Auto: 99/C900/9-3

#21

E Mai 21, 2007 11:16

Algselt postitas: iisak

Edit: Järgmine nädalavahetus peaks minu arust Kiltsi vaba olema-vähemalt ei suutnud seal mingit üritust küll leida...


Minu andmetel korraldatakse Kiltsi'l järgmine nädalavahetus mootorratturite survival kursust:

http://www.emmk.ee/content/blogcategory/27/79/

Ma ei tea kui suure osa lennuväljast ja millise raja seekord koolitus hõlmab. Ise olen korra samal koolitusel käinud ja siis toimus asi küll samal rajal kus viimati OMC. Targem oleks kaitseliidust asja uurida ja vabad ajad teada saada.
A turbo: exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens and you go faster / J.Clarkson
kasparius
Overboost addict
Postitusi: 1786
Liitunud: K Sept 06, 2006 12:59
Asukoht:
Auto: 9-3 Monte B236R stage ?

#22

E Mai 21, 2007 11:23

Niisiis:
SR teamil on ajavõtt olemas ja Calibraklubi vendadel on selle kasutamine tasuta(koos kuusepuuga)
Calibra klubi plaanib 1.juuli kiirendust Kiltsil. Koos Seati klubiga. Ehk siis kui meilt tuleks ka kuskul kuni 20 autot siis oleks täitsa norm, kõik saaks isu täis kiirendada.
Praegu siis asi uurimisel.
Mul isiklikult poleks mitte midagi selle vastu,e t seal mõned Seatid ka on, tekib võrdlusmoment. Seat-e ka mitte üle 15 ei pidavat olema aktiivsed kiirendajad, niiet mõistlik ju?
Asjaolud selgitamisel. Opelitel ja Seatidel ei paista Saabide vastu miskit olevat.
Aga mina oleks ka kindlalt käsi kui laup mingi tegevus toimuks kuskil.
Paar aparaati(G-techi) kaasa ja LÄKS!
Sent from my Monte Carlo using B236
tripp
Postitusi: 626
Liitunud: L Dets 31, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#23

E Mai 21, 2007 11:37

Algselt postitas: AndrusFJR
Algselt postitas: iisak

Edit: Järgmine nädalavahetus peaks minu arust Kiltsi vaba olema-vähemalt ei suutnud seal mingit üritust küll leida...


Minu andmetel korraldatakse Kiltsi'l järgmine nädalavahetus mootorratturite survival kursust:

http://www.emmk.ee/content/blogcategory/27/79/

Ma ei tea kui suure osa lennuväljast ja millise raja seekord koolitus hõlmab. Ise olen korra samal koolitusel käinud ja siis toimus asi küll samal rajal kus viimati OMC. Targem oleks kaitseliidust asja uurida ja vabad ajad teada saada.


Nii, uurisin natuke.
Esimesed vabad ajad on 21-22 juuli, 4-5 ja 18-19 august. Jaanipäev on ka vaba ;). Ürituse korraldamiseks on vaja esitada Kaitseliidu Läänemaa maleva palikule ürituse kava, selle pealt ta vaatab, kas on vaja veel kooskõlastust valla, Päästeameti ja politseiga.
Tasu võetakse ka, tasu suurus on kuni 1000.-

Kui on huvi, siis peab kiiresti tegutsema, sest muidu võetakse ka need ajad nina alt ära.
[Trionic]: 9-5 kapoti all peabki midagi logisema..
[URL=http://www.spritmonitor.de/en/detail/395941.html] [IMG]http://images.spritmonitor.de/395941.png[/IMG][/URL]
romza
Postitusi: 849
Liitunud: P Mär 05, 2006 17:18
Asukoht:
Auto:

#24

E Mai 21, 2007 11:53

Ehk oleks mõistlik see kiirenduse üritus seostada kuidagi saabiklubi/saabneti suvepäevadega ja võibolla siis tõesti juulis, sest omal juuni suht tihe graafikuga ja kuluderohke.

Samas vaimusilmas näeksin üritust sellisena, kuhu võiks kutsuda ka selliseid saabide omanikke, kes antud foorumit ei külasta või ei ole kursis saabiklubi tegevusega. Lihtsalt tundub, et Eestis on tunduvalt rohkem saabiomanikke, kui need kes siin foorumis.
Seega võiks ürituse reklaamimiseks ka mõned väiksed ajalehe reklaamid teha.

Oma firma poolt paneks siis võitjatele mingit speedpartsi nänni välja...

Mis saabiklubi juhatus sellest arvab?

Muidugi võib suvepäevade raames korraldada ka dünotamise näiteks.
romza
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#25

E Mai 21, 2007 12:18

Kas keegi viimasel ajal Rutjale on sattunud?
Mis seisukord seal on?
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
Vasta