LÄTI 15...16 sept. 2007

Ühised tegemised
rantto
Saabiklubi liige
Postitusi: 3183
Liitunud: K Aug 09, 2006 7:23
Asukoht: Tartu
Auto: Mälestused

#51

E Sept 17, 2007 12:35

Algselt postitas: NO FEAR
Mul on tunne, et nägin pühapäeva õhtupoole Tartu Lõunakeskuse Uno-x tanklas.
Olin järgmine, kes tankima tuli!


Jah mina see olin aga masin ei tahtnud pangakaartiga koostööd teha, käisin siis automaadis sula järel:) Muide mis teema nende ATVdega oli? Oma kümmet masinat nägin, millel kärupeal ATV.
ieris
Postitusi: 12
Liitunud: K Juul 18, 2007 10:26
Asukoht:
Auto:

#52

E Sept 17, 2007 12:44

Thank you, Ieris, for nice event. We really had good time driving around there. Sorry, we did not stay for night, as it was really wet and cold and Võru was not that far away..:) I will not try such night rally again without GPS and decent map..:) We really had problems with not getting lost..:) Daytime event was excellent! Just a suggestion, next time offer a carwash for people also..:) It was real problem touching the car after race..:D


Enjoy!
Actually there was possibility to sleep in room where was instruction for day rally.. but it's your choice where to sleep.. ;)

Yep, for night rally GPS is the best! But in 'basic' league most of drivers used only the card what you had.
#20 got first place, and #19 the second!! :thumb:

Yea, car wash was be nice, but it's not so easy to organize that.

:drive:
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14296
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#53

E Sept 17, 2007 13:03

Main problem for us was identifying, where exactly we were..:) As map was without any trace of scale, we were kind of unable to pinpoint our location time to time. Sometimes we just took wrong turn and later tried to guess real location based on signs beside road. Basic tracking with GPS (and roadmap) and comparing with paper map would have saved us some time.

Have you tried also GPS orientation? Like, you have several point's coordinates saved in GPS and you see distance and direction to point on GPS, you have to figure out route by yourself..?
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2280
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#54

E Sept 17, 2007 13:10

Algselt postitas: rantto
Muide mis teema nende ATVdega oli? Oma kümmet masinat nägin, millel kärupeal ATV.


Ma nägin ka mõnda. Ise tegin tööd.
ATV foorumist lugesin, et käisivad kuskil Tartu lähistel massinaid jalutamas.
ieris
Postitusi: 12
Liitunud: K Juul 18, 2007 10:26
Asukoht:
Auto:

#55

E Sept 17, 2007 13:36

Originally posted by Cyber
Main problem for us was identifying, where exactly we were..:) As map was without any trace of scale, we were kind of unable to pinpoint our location time to time. Sometimes we just took wrong turn and later tried to guess real location based on signs beside road. Basic tracking with GPS (and roadmap) and comparing with paper map would have saved us some time.

Have you tried also GPS orientation? Like, you have several point's coordinates saved in GPS and you see distance and direction to point on GPS, you have to figure out route by yourself..?


Yep, you are right.

Hmm, like in HB IT games? :) I think we will try this! :))
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14296
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#56

E Sept 17, 2007 14:02

Algselt postitas: ieris
Hmm, like in HB IT games? :)
Exactly..:) (for others, Ieris is working in same organization with me, so we sometimes happen to be in same events. It might be, that we find some common points, what oher people might not get..:) ).
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7618
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#57

E Sept 17, 2007 14:04

kle cyber, kui asi liiga lihtsaks teha, siis kaob ju asja mõte ja mängu võlu. enamus ju ikkagi leidis punkte ja sai ka kaardist aru jne... niisama gpsi järgi sõita võid ju niisama kah tallinn-riia- vilnius-pariis jne...
kaardil oli ju piisavalt punkte ja isegi nimelisi, mille järgi teha kinlaks oma asukoht. ja territoorium polnud ju ka suur.
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14296
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#58

E Sept 17, 2007 14:22

Ma olen seda varianti jalgsi mitu korda proovinud, ei ole see asi sugugi nii point and shoot..:) Kui GPS sulle lihtsalt ütleb et nüüd 2km kuhugi suunda ja sa pead olemasolevaid teid kasutama selleks, et kohale jõuda, siis võib päris korralikult puusse panna, kui hakkad kombineerima ja otseteid otsima jms. See ei ole päris seesama, mis autonavi, et märgid sihtkoha ja siis masina ütleb sulle, millas pöörama peab. Siin on teada ainult suund ja kaugus. Kuidas sa kohale jõuad, on su enda teha. Usu, see on päris põnev.
Algselt postitas: ivomets
kle cyber, kui asi liiga lihtsaks teha, siis kaob ju asja mõte ja mängu võlu. enamus ju ikkagi leidis punkte ja sai ka kaardist aru jne... niisama gpsi järgi sõita võid ju niisama kah tallinn-riia- vilnius-pariis jne...
kaardil oli ju piisavalt punkte ja isegi nimelisi, mille järgi teha kinlaks oma asukoht. ja territoorium polnud ju ka suur.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
csn
Postitusi: 364
Liitunud: T Nov 07, 2006 17:10
Asukoht:
Auto:

#59

E Sept 17, 2007 14:35

Täitsa nõus. Olen sedasi GPS järgi maastikumängu mänginud. Ja 15 km maha jooksnud ja kõmpinud. Need käsiseadmed näitavad vahel ka aiateibaid, kui korralik ühendus puudub. Ning otseteid kasutades võid ikka väga mööda panna.
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#60

E Sept 17, 2007 14:41

Algselt postitas: csn
Need käsiseadmed näitavad vahel ka aiateibaid, kui korralik ühendus puudub. Ning otseteid kasutades võid ikka väga mööda panna.

OT jätkuks. Ja on ka käsiseadmeid, millel polegi kaarti. On vaid sihtpunkt(id) ja sinu asukoht.

EDIT: Lugesin su posti uuesti läbi. Jah, kehva signaali korral ajab geps tõesti asja segaseks.
muuseas
Postitusi: 128
Liitunud: N Mai 25, 2006 14:57
Asukoht:
Auto:

#61

R Sept 21, 2007 21:45

Nüüd mul ka kodus nett tagasi... :angry: iseenda peale.... viitsiks vähemalt kordki nädalas postkasti piiluda!

tore ja õnnestunud üritus oli. :thumb:
õnneks või õnnetuseks oma autoga kuid - mina poleks seda tagaistmel istumist üle elanud! :beer: :notworthy:
kui Cyber paneb klipi üles, siis seal nähtav on poole lahjem tegelikult üleelatust... ühel meist tuli digiseebikaga filmimise mõte liiga hilja. mul oli selg märg igatahes:D ja saun võru külje all oli parim mis sel õhtul juhtuda võis... või midagi sinnapoole ;):head: :drink:
oli tore ja seda peab võimalusel kordama!:headbang:

PS kui miilits hoomab, et meil midagi sellist toimumas... oioi :fight:
Renault Espace '07 2,2 102kW Pilt
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7618
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#62

R Sept 21, 2007 21:57

sul nii toredad emotsioonid!;)
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
muuseas
Postitusi: 128
Liitunud: N Mai 25, 2006 14:57
Asukoht:
Auto:

#63

R Sept 21, 2007 23:24

kulu... ehh :D mingi hetk peale legendi järgi kimamist oli 16 ligi, alles tallinnasse tagasi jõudes sai 11 juurde... norm oludes ca 10 maa ja linn kokku. leian, et sellise tallamise kohta päris norm, pealegi 4 selli masinas ja pilgeni täis pagass ;)
Renault Espace '07 2,2 102kW Pilt
Vasta