Saame kokku Taaralinnas

Ühised tegemised
Vasta
Ryhkija
Saabiklubi liige
Postitusi: 1231
Liitunud: N Veebr 03, 2005 7:29
Asukoht:
Auto:

#1

N Mär 17, 2005 17:10

Ettepanek Taaralinna kandis liikuvale rahvale - paneks paika ühe reede õhtu kuus, mil võiks kokku saada. Väljapakutav koht - traher Labürint Ülikooli raamatukogu taga, kellaaeg 18 või 19. Kuidas sobiks??

Kui mul õnnestub jõuda kokkuleppele KL Tartu Maleva tagalapäälikuga, ehk saame mõne õhtu korraldada ka maleva saunas (lavale mahub korraga 8-10 tegelast, keris 20 kW). See peab aga toimuma mõnel muul nädalapäeval kui reede, sest siis on malevarahvas ise hilise õhtuni saunas.;)
Ega nii pole kunagi olnd, et kuidagi ei saa, kuidagi ikka SAAB! :P
Kasutaja avatar
aljoga
klassiker
Postitusi: 962
Liitunud: N Veebr 26, 2004 17:08
Asukoht: Tartu
Auto: Rootsi raud, aga mitte SAAB

#2

N Mär 17, 2005 17:32

no mina üritan igal juhul kohal olla, kui tegevuseks läheb. põle küll varem sellises trahteris käind, a minul selle koha vastu küll esialgu miskit pole. kellaaeg on ehk vast pisut vara, tean et meie sõber part jõuab reedeõhtuti tavaliselt alles 9 paiku tln-st trt-sse. ootame ikka tema ka ära :drink:
Ryhkija
Saabiklubi liige
Postitusi: 1231
Liitunud: N Veebr 03, 2005 7:29
Asukoht:
Auto:

#3

N Mär 17, 2005 20:46

Algselt postitas: aljoga
no mina üritan igal juhul kohal olla, kui tegevuseks läheb. põle küll varem sellises trahteris käind, a minul selle koha vastu küll esialgu miskit pole. kellaaeg on ehk vast pisut vara, tean et meie sõber part jõuab reedeõhtuti tavaliselt alles 9 paiku tln-st trt-sse. ootame ikka tema ka ära :drink:

Nujah, eks siis võib ju algust vähe edasi lükata, sel kuul järelejäänud reedetega on mul endal paras ikaldus, nii homme kui ka nädala pärast olen tööpostil :(, aga äkist järgmise kuu esimene ehk 1. aprill - naljapäev:P , mida arvate?
Ega nii pole kunagi olnd, et kuidagi ei saa, kuidagi ikka SAAB! :P
Ryhkija
Saabiklubi liige
Postitusi: 1231
Liitunud: N Veebr 03, 2005 7:29
Asukoht:
Auto:

#4

N Mär 17, 2005 21:00

Algselt postitas: krss
Pardil pole kunagi korralikke riideid Tartus kaasas, kui teda sellisesse kõrtsi moodi "viisakasse" kohta väljakutsuda:P


On sul, krss, seda temaga Tartus korduvalt juhtunud?
Ega nii pole kunagi olnd, et kuidagi ei saa, kuidagi ikka SAAB! :P
part
Küülikuaretaja
Postitusi: 856
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:07
Asukoht:
Auto:

#5

R Mär 18, 2005 10:19

kahjuks vastab natuke tõele küll - selleks ajaks olen tavaliselt juba tunkedes murjan ja tsiviilriided keerlevad parasjagu tsentrifuugis:red:
luban ennast parandada
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#6

R Mär 18, 2005 12:09

Sul on ainult kaks paari pükse - ühed tsentrifuugis ja tunked?

Äkki organiseerime Pardile ühed lisa viigipüksid, millega ta saaks kord kuus õlutit võtta?
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14294
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#7

R Mär 18, 2005 12:13

oodake suveni, siis võib palja peega ringi joosta, ei külmeta oma kallist varandust ära..:)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
toolip
Postitusi: 178
Liitunud: R Dets 24, 2004 8:37
Asukoht:
Auto:

#8

R Mär 18, 2005 12:29

Part valetab. Koolis oli tal küll mitu paari pükse...probleem võib olla selles ,et kõht (või siis nn. aleqoki lihas)nendest juba välja kasvand kuna istuv töö kõrges ametis:)
Ryhkija
Saabiklubi liige
Postitusi: 1231
Liitunud: N Veebr 03, 2005 7:29
Asukoht:
Auto:

#9

N Mär 31, 2005 15:35

Igatahes läheme kahekesi me homme s.o. 1.aprilli õhtul kella seitsme paiku Ülikooli Raamatukogu taga asuvasse trahterisse LABÜRINT ja ootame sinna ka teisi kommuuni liikmeid.
Kui saab natuke nalja, et kedagi rohkem ei tule;) , siis ilmselt üle kümne ei viitsi istuda.
Aga kui kedagi veel laekub, siis saab nalja juba rohkem :P ja lõppkellaaega ei oska praegu küll ennustada;)


Algselt postitas: Ryhkija
Algselt postitas: aljoga
no mina üritan igal juhul kohal olla, kui tegevuseks läheb. põle küll varem sellises trahteris käind, a minul selle koha vastu küll esialgu miskit pole. kellaaeg on ehk vast pisut vara, tean et meie sõber part jõuab reedeõhtuti tavaliselt alles 9 paiku tln-st trt-sse. ootame ikka tema ka ära :drink:

Nujah, eks siis võib ju algust vähe edasi lükata, sel kuul järelejäänud reedetega on mul endal paras ikaldus, nii homme kui ka nädala pärast olen tööpostil :(, aga äkist järgmise kuu esimene ehk 1. aprill - naljapäev:P , mida arvate?
Ega nii pole kunagi olnd, et kuidagi ei saa, kuidagi ikka SAAB! :P
part
Küülikuaretaja
Postitusi: 856
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:07
Asukoht:
Auto:

#10

N Mär 31, 2005 15:47

ärge jooge - alkohol on paha, viib teilt selge meele ja täpse keele!! jooge teed või kakaod!!
Ryhkija
Saabiklubi liige
Postitusi: 1231
Liitunud: N Veebr 03, 2005 7:29
Asukoht:
Auto:

#11

N Mär 31, 2005 16:12

Alkoholi tarbimine :beer: või mittetarbimine on igaühele vaba valik :P
Ja eks iga mees (ja naine kah) peab oma mõõtu teadma ;)
Ega nii pole kunagi olnd, et kuidagi ei saa, kuidagi ikka SAAB! :P
Ryhkija
Saabiklubi liige
Postitusi: 1231
Liitunud: N Veebr 03, 2005 7:29
Asukoht:
Auto:

#12

L Apr 02, 2005 13:02

Algselt postitas: Ryhkija
Igatahes läheme kahekesi me homme s.o. 1.aprilli õhtul kella seitsme paiku Ülikooli Raamatukogu taga asuvasse trahterisse LABÜRINT ja ootame sinna ka teisi kommuuni liikmeid.
Kui saab natuke nalja, et kedagi rohkem ei tule;) , siis ilmselt üle kümne ei viitsi istuda.


Nojah, vähemasti mul ei õnnestunud küll ühtegi saabiinimest eile Labürindis kohata :( , aga lõbus oli sellest hoolimata ;)
6. lehekuu päeval tuleb üritus kordamisele ehk siis on tulijaid rohkem :beer:

Cyberile: Kas on võimalik tõsta Tartut puudutav osa kirju uueks teemaks "Saame kokku Taaralinnas"?

EDIT: Aitähh, Cyber! :beer:
Ega nii pole kunagi olnd, et kuidagi ei saa, kuidagi ikka SAAB! :P
Garu
Postitusi: 420
Liitunud: T Mär 08, 2005 11:29
Asukoht:
Auto:

#13

E Apr 04, 2005 1:39

Oleks heameelega tulnud aga olin reedel Riias. Ma küll veel väga saabiinimene pole, alles otsin sobivat isendit, rohkem saabikiibitseja praegu. Mõnele järgmisele üritusele ehk tulen. Kui juhuslikult saabituhin pole üle läinud enne kui oma maitse ja rahakoti järgi masina leian.
Vasta