2005 suvine kokkutulek Saaremaal !!

Ühised tegemised
Vasta
Alfonze
Postitusi: 144
Liitunud: R Juun 25, 2004 3:11
Asukoht:
Auto:

#101

E Juun 13, 2005 15:48

kas mind võetakse veel vastu, kuigi mul saabi pole:-P aga saabif2nn olen ikka:-)
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#102

E Juun 13, 2005 16:16

Aga loomulikult, meil on SAABIFÄNNIDE, mitte SAABide kokkutulek. Iseasi, kuhu me su auto pargime..:D
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
krss
Postitusi: 286
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:11
Asukoht:
Auto:

#103

E Juun 13, 2005 16:26

Algselt postitas: Cyber
Nii, Peagi on bronnide tegemise aeg käes. Palun vaadake oma osalemise võimalikkus (ja rahva arv) kriitilise pilguga üle ning mitte tulekust oleks hea teada saada. Me üritame mingit plaani pidada ja oleks tore kui äkilisi üllatusi ei tuleks rahvaarvu koha pealt


Aga äkki leiduks mingi seltskond, kes oleks huvitatud minema Hiiumaa kaudu? Lihtsalt ei tahaks liiga vara kah sinna kohapeale mahapotsatada. Mul poleks kyll kahju seal Hiiumaal pool päevast ära raisata, kaaluks igakell yles rockrace, millel rockiga kahjuks mingit tegemist ei ole :gun:

Nende "valede" autode parkimisega vöib tekkida prombleeme, kuna praeguse seisuga ei söida ka minu "tibuke", ja kui aega kordategemiseks ei leia, pean kah vist hoopis möne oma traktoriga tulema...
Chipy
Postitusi: 667
Liitunud: N Mär 31, 2005 23:30
Asukoht:
Auto:

#104

E Juun 13, 2005 17:25

kurjad keeled räägivad, et rockrace jääb kahjuks ära....
krss
Postitusi: 286
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:11
Asukoht:
Auto:

#105

E Juun 13, 2005 18:00

Algselt postitas: Chipy
kurjad keeled räägivad, et rockrace jääb kahjuks ära....

?????
Ma ei leidnud isegi pöördemomendi peakorterist miskit sellele viitavat, ainult RR reklaame...
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#106

T Juun 14, 2005 10:47

Algselt postitas: Alfonze
kas mind võetakse veel vastu, kuigi mul saabi pole:-P aga saabif2nn olen ikka:-)


Sul on tellitud (kuid kätte saamata) saabneti.ee numbrialused - ei tea kas kruvid need oma bemmile külge? (siis saad parema parkimiskoha ;) )
Alfonze
Postitusi: 144
Liitunud: R Juun 25, 2004 3:11
Asukoht:
Auto:

#107

T Juun 14, 2005 10:52

r22kisin uuele omanikule, aga tundub et ta pole huvitatud. seega äkki myyd need maha siis, nagu teisest teemast näha, tahtjaid on.
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#108

T Juun 14, 2005 10:54

Algselt postitas: krss
Mul poleks kyll kahju seal Hiiumaal pool päevast ära raisata, kaaluks igakell yles rockrace...


Rockrace peale ei mõtle, aga EOS-ile Märtinit tahaks küll vaatama minna.
Kaalun, kas teha oma trajektoor selliselt:
Reede õhtu: Saabnet speedtest - Kiltsi
Laupäeva hommik: EOS - Otepää
Laupäeva õhtu: Õll ja vorstid - Saaremaa
Nakataja
Postitusi: 397
Liitunud: R Dets 10, 2004 10:17
Asukoht:
Auto:

#109

T Juun 14, 2005 11:04

Mina isiklikult plaanin kindlasti Hiiumaalt Saarde sõita ning pesitsen loodetavasti juba mitu päeva varem Hiiumaal Kassaris. Seega võime ju tõesti kokku saada ja kohalikke vaatamisväärsusi pisut külastada ning seejärel rongkäigus praamile põrutada (iseasi kui pikk see rongkäik tuleks ;)) Kui keegi oleks juba reedel tulija, siis telkimiskoha ja mõnusat sauna Saab ka!
Nii et täitsa tore oleks tõesti kohtuda juba Hiiumaa pinnal!
Kasutaja avatar
aljoga
klassiker
Postitusi: 962
Liitunud: N Veebr 26, 2004 17:08
Asukoht: Tartu
Auto: Rootsi raud, aga mitte SAAB

#110

T Juun 14, 2005 11:10

Algselt postitas: vaade
Reede õhtu: Saabnet speedtest - Kiltsi

praegusel hetkel on see asi vist kavast väljas, kuna keegi ei ole selle asjaajamisega tegeleda viitsinud...
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#111

T Juun 14, 2005 11:37

Algselt postitas: aljoga
Algselt postitas: vaade
Reede õhtu: Saabnet speedtest - Kiltsi

praegusel hetkel on see asi vist kavast väljas, kuna keegi ei
ole selle asjaajamisega tegeleda viitsinud...


No aga aega tegelemiseks on ju veel piisavalt.


(PS: kas kellegil on kaitseliidus tutvusi?)
Chipy
Postitusi: 667
Liitunud: N Mär 31, 2005 23:30
Asukoht:
Auto:

#112

T Juun 14, 2005 13:13

rockrace pearahastaja Saku on oma rahad selle ürituse alt tagasi tõmmanud ja seepärast on ülimalt kahtlane, et asi toimub. Midagi orgunnib Erki spordiklubi, aga kas see on rockrace ürituse riismed või mis, seda ma ei tea/pole uurinud.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#113

T Juun 14, 2005 18:48

Ei see pole riismed, täiesti eraldi üritus on.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Ryhkija
Saabiklubi liige
Postitusi: 1231
Liitunud: N Veebr 03, 2005 7:29
Asukoht:
Auto:

#114

R Juun 17, 2005 17:21

Algselt postitas: Nakataja
Mina isiklikult plaanin kindlasti Hiiumaalt Saarde sõita ning pesitsen loodetavasti juba mitu päeva varem Hiiumaal Kassaris. Seega võime ju tõesti kokku saada ja kohalikke vaatamisväärsusi pisut külastada ning seejärel rongkäigus praamile põrutada (iseasi kui pikk see rongkäik tuleks ;)) Kui keegi oleks juba reedel tulija, siis telkimiskoha ja mõnusat sauna Saab ka!
Nii et täitsa tore oleks tõesti kohtuda juba Hiiumaa pinnal!

Ka minu eisalgsed plaanid näevad ette Hiiumaa kaudu tuleku, eelnevaks punktiks Luguse küla Käina vallas (Kassari suht sealsamas ju) ... seega võiks see kõne alla tulla küll. :beer:
Ega nii pole kunagi olnd, et kuidagi ei saa, kuidagi ikka SAAB! :P
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#115

K Juun 22, 2005 17:13

Meeldetuletus

Tänasest saavad omale bronni teha need, kes kavatsevad saabuda saarele reedel enne üritust. Homsest need, kes saabuvad laupäeval. Ka Hiiumaa kaudu tulijad saavad bronni teha Sõru-Triigi liinile
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Factor
Postitusi: 704
Liitunud: N Okt 14, 2004 11:59
Asukoht:
Auto:

#116

T Juun 28, 2005 14:27

Nu nii... Ise kah suhteliselt Värske saabiomanik ja pole seega ühelgi Saabifännide kokukal käinud, kuid nagu öeldakse, "ükskord on ikka esimene kord ;)" Sai siis kah ennast kirja pandud, kuid siinkohal asjal pisike konks kah küljes. Nimelt Cyberil on sellekohta väga hea ütlus "Kui Jumal lõi inimese, jättis ta patendi võtmata. Nüüd võib kahjuks iga jobu seda teha." Seega üks nn. "Jobu" Mersuomanik oskas minu liikurile küljepealt hooga sissepõrutda:gun::wall: ja vajab nüüd remonti ja nende kindlustustega kaklemisega on ikka suur ajude komposteerimine!:wall: Kuid praeguste andmetejärgi peaks ikka selleksajaks kindlustus mu liikuri taas oma endise välimuse taastama.
Kui mitte, siis pean vist kah leppimima oma alternatiiv liikuri parkimsega kuskile nurgataha.

NB! Kuna olen ise Pärnakas, siis võiks teiste Pärnustminejatega koos Saaremapoole uhada, seega kontakteeruks omavahel?:P
Vabandage neiu, mis kell on.... mul seisab
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#117

K Juul 06, 2005 13:08

Kaks ja pool nädalat on jäänud Saabtreff'05 alguseni.
Mängujuhid ja orgkom peaksid hakkama tuure koguma.
Kas mingit ühisraha ka kogutakse? Prügikotid, papptopsid, süsi ja süüde ning muu pudipadi jääb 500,- piiridesse. Või osta koormakate ka ühisraha eest? (ca. 600,-). Kuna osalejaid on juba üle poole saja!!! siis ei tohiks raha taha miskit jääda? (ega alla 50,- leibkonna kohta ju ei võtaks - siis tuleks juba üle 1,5k raha kokku).

Ööbimistelgid peab igaüks ise võtma, sõjaväe med. telk ühiseks vihmavarjuks...? Minumeelest on see sõjaväe telk väike! Tegelt ma ei teagi mida Eesti kaitseliit kasutab, aga mingi vene oma oli küll üsna mõttetu - neid võib olla muidugi mitut sorti...
Ise olen kasutanud koorma katteid. Kasutasime kolme katet a 6x10m mis annab kokku juba märkimisväärse platsi, lugu oli seotud kõitega puude vahele. Käepärastest vahenditest seda ei tee. Need asjad tuleb enne väljasõitu komplekteerida. Need kolm koormakatet läksid mingi tegelase lattu või kusiganes ja on ainult paar % tõenäosust et ma neid enda kasutusse saan. Kas kellegil võib veel olla selliseid suuri (arvan, et mingi 3x4 tükkidega pole mõtet jamada)?

Panen siia ka Cyberi jutu koopia meelde tuletuseks:

Algselt postitas: Cyber
Kohe peab ära ütlema, et ega me midagi hirmus põhjapanevat välja ei mõelnud. Video pealt sai üle vaadatud tulevane kokkutulekukoht. Ruumi saab meil palju olema, seda just värskes õhus viibimise koha pealt. Koht ise on üsnagi eraldatud, nii et käratsemisest ei saa ilmselt tüli tõusma. Umbkaudne asukoht siin Lähedal on pisike jõgi, nii umbes põlvini :).
Üsna palju on ilmselt inimesi, kes kavatsevad minna ka samal nädalavahetusel Rockrace'le. Ma soovitan tõsiselt kõigil varakult omale koht praamil broneerida. Vaatamata sellele, et samal nädalavahetusel toimuv Õlletoober on päevajagu nihkes (reede-laupäev), on ilmselt loota ka laupäeval üsna suurt tungi saarele. Tegelikult soovitan seda teha ka neil, kes tulevad otse ükskõik millisest Eestimaa otsast. Kohale võib hakata laekuma ka reede õhtul.
Ööbimine saab toimuma telkides. Ruumi nende paigutamiseks on küllalt. Mida meil pole, on üks suur telk (ja ma mõtlen SUUR), mida võiks kasutada juhul kui meil ilmataadiga diili teha ei õnnestu. Selle koha peal on avatud ettepanekute raamat.:) (sõjaväe med. telk on üsna sobiv...;)).
Nüüd tegevustest: Kuna üsna palju inimesi kavatseb laekuda siiski alles laupäeva õhtuks, ei ole mõtet planeerida laupäevaks üritusi, mis eeldavad kuhugi minekut, näiteks Saaremaa ilusate kohtade ülevaatamist vms. Küll võib pühapäeva hommikul-lõunal-ürituse lõppedes teha tiiru kogu kambaga Kuressaares. Natuke me ju peame eputama ka..:). Mine tea, äkki õnnestub meil lossikahurist üks aupauk ka välja meelitada. (üks laks on miski 800.- küll).
Aga tagasi laupäeva peale. Ma arvan, et saab toimuma mitmeid võistlusmänge, (traditsiooniline) kettaheide, petank jms. Soovitused on teretulnud. Kah traditsiooniline viktoriin (hakake parem heaga küsimusi mõtlema, eelmise aasta omad on kusagil väljas), teema nagu tavaliselt - SAAB.
Kuna seekord on osalejaid juba üsna palju ja ka järeltulevat põlve on üsna palju, peaks ka neile midagi korraldama.
Toitlustamise koha pealt mõtlesime minna sama rada nagu eelmistel üritustel. Igaüks võtab kaasa natuke sellist kraami, mida võib ühisele lauale panna. Joodava võtab igaüks oma maitse järgi. Nagu tavaliselt korjame ehk mingi papi selleks, et muretseda vajalik platsi puhtana hoidmiseks, söömiseks ja muu taolise soetamiseks.
Nagu näha pole me ühtegi asja päris korralikult paika pannud. Oma ideedest andke julgelt foorumis teada. Kogu organiseerimisega seotud juttu ei hakka ilmselt käbi foorumi välja pasundama. Kes tunneb, et ta tahab kohe oma abistavat kätt pakkuda, tõuske püsti ja öelge selgesti JAH! Me ajame käima meililisti, kus kogu asja arutatakse organisaatorite poolt ja anname aeg-ajalt aru sellest, mis toimumas.
qdwin
Jaan Tatikas
Postitusi: 2336
Liitunud: T Sept 28, 2004 19:42
Asukoht: Tallinn ja Elva
Auto: 9-5 Aero
Kui naine või Hemi on lahked siis Klassik ja tonnine või veel mõni Aero

#118

K Juul 06, 2005 13:27

Mu eelmine masin lebab 6x10m koormakatte all. Usun et varsti oleks see kate saadaval.
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#119

N Juul 07, 2005 8:18

Kas on valminud ka kokkutuleku kava stiilis asukoht, juhised kohaletulekuks, see kellaaeg kogunemine, see kellaeg selline tegevus, see kellaaeg ametlik lõpp?

terv, teager
kyly

#120

N Juul 07, 2005 10:34

Päevakava koos kohale jõudmise juhtnööridega on valmimas, samuti lisainfo osalustasu jm kohta.
Veidi kannatust :cool:
Factor
Postitusi: 704
Liitunud: N Okt 14, 2004 11:59
Asukoht:
Auto:

#121

N Juul 07, 2005 16:29

Infot Pärnust Lendajaile
Kaart Pärnust Valjalasse ja sõiduinfo
Vabandage neiu, mis kell on.... mul seisab
kyly

#122

R Juul 08, 2005 8:20

Algselt postitas: Factor
Infot Pärnust Lendajaile
Kaart Pärnust Vattlasse ja sõiduinfo


Eeldan, et pead silmas Valjalasse?!
*püüdes segadusi vältida*
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2280
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#123

R Juul 08, 2005 8:43

Algselt postitas: Factor
Infot Pärnust Lendajaile
Kaart Pärnust Vattlasse ja sõiduinfo


nii et kell 12.00 kõik pärnusse...:D
Factor
Postitusi: 704
Liitunud: N Okt 14, 2004 11:59
Asukoht:
Auto:

#124

R Juul 08, 2005 11:04

Algselt postitas: Ay
Algselt postitas: Factor
Infot Pärnust Lendajaile
Kaart Pärnust Vattlasse ja sõiduinfo


Eeldan, et pead silmas Valjalasse?!
*püüdes segadusi vältida*


Just, Just! Sry nüüd parandatud (mõteted mujal, kirjutad teist!)Et kogu teekond kaardil ühele lehele mahuks, pidin selle suurust vähendama ja seega ei näita see kaart väiksemate kohtade nimetusi (MS AutoRoute), aga jah lõpp peatus on Valjala! Praeguseks on see siis Minu ja Timuti ajakava, sest Bronnid on Meil 14:00 praamile tehtud. Või on veel Pärnust tulijaid?:P

Kõik teed viivad Valjalasse:head::drive:
Vabandage neiu, mis kell on.... mul seisab
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2280
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#125

K Juul 13, 2005 11:28

Me tuleme ka Pärnu kaudu...perega...kell 14.00 laevale.

EDIT: tagasitulek pühapäeval on broneeritud terve päev, ainult hommikul vara ja kell 12 öösel on võimalus...:mad:

elav järjekord ainus võimalus koju saada:fight:

ikka jätta viimasele minutile...:fight::fight::fight:
Vasta