mõnuleks @ 1.10 kuskil mugavas kohas

Ühised tegemised
Chipy
Postitusi: 667
Liitunud: N Mär 31, 2005 23:30
Asukoht:
Auto:

#1

N Sept 08, 2005 12:40

sai eile jutu sees andresega teema üles kakutud, et need meie hellad õhtud hundiga ikka diskrimineerivad pisut (õige pisut ;) ) tartu ja muu kandi saablasi ja kuna me oleme siuksed vaffad ja head inimesed (mida me ka tegelikult oleme), siis võiks kuskil keset eestit teha kuu lõpus mõnusa ja mugava sügise tervitusõhtu. ühesõnaga on kavas vabakava. Kui asi hakkab juba mingeid jooni võtma eks siis mõtleb midagi mugavat välja ka ;) (näiteks kelle auto tuled näitavad kõige kaugemale, kelle auto tulede kojamehed töötavad vms ;) )
Mure oli ainult koha suhtes. Ei ole veel nii rikkaks saanud ja vaevalt vanema saabi kõrvalt kunagi nii rikkaks saangi, et omale keset eestit edev mõis osta, kuhu saaks teid kokku kutsuda :) ehk inimesed, kes omavad mingeid visioone koha suhtes andke teada. muud ettepanekud on ka oodatet. Jõudu
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#2

N Sept 08, 2005 13:46

Krt, vaatamata keskeesti päritolule ei suuda ma välja mõelda ühtegi normaalset pesa seal. Seal pole isegi RMK metsamaju. Mõned kohad veebist leidsin aga need tahavad miski 3-5 kilo raha, mis ilmselgelt on liiast.
maaturism.ee pakub järvamaale 3 majutuskohta, millest 2 on suht vähestele inimestele ja pappi tahetakse 3k-4.5k...:freak: kolmas pakub kuni 120 inimesele ja on igavuse tipp
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
kleer
Postitusi: 32
Liitunud: K Juul 13, 2005 20:08
Asukoht:
Auto:

#3

N Sept 08, 2005 15:34

me oleme arvatavasti oma üliodava majutusega läbu korraldamisega hiljapeale jäänud. suvel oleks ju hää telgis olla ja maksma ei pea ka midagi:D
samas põlva, elva, tartu ja võru kandis tean ma küll kohti, kus 150-300 krooni eest kahese-kolmese toa saab, aga minu meelest teeb see pundi peale samamoodi suurusjärgu 3tuh välja. pealegi tavaliselt saab koha üürimisel sauna jm mõnud veel juurde kaubelda.
teisalt kui me tahame just tartu raffa pärast kesk-eestisse minna, siis usun, et neil on rohkem teavet sealsete peokohtade kohta:drink:
keegi, kes siin rahvast rohkem tunneb, uurigu järgi palju üldse tulijaid on ja kust kandist? ÄKKI LÄHEME HOOPIS PÄRNU?

kleer
Chipy
Postitusi: 667
Liitunud: N Mär 31, 2005 23:30
Asukoht:
Auto:

#4

N Sept 08, 2005 16:11

pärnu pool on igati palju kohti. alanud on low-season ja usun, et kõik majutusasutused oleksid nõus mingi kamba oma katuse alla saama. kui homme lähen pärnu eks siis kaen ringi (plaan teha selle aasta esimesed 18 auku golfis valgerannas).
Cyber võib jälle meil inimesi lugeda :P
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#5

N Sept 08, 2005 17:26

Saabirahvas on üks väga lõbus rahvas!?!

Vaevalt kuu on möödas kokkutulekust, kui juba kavandatakse suuremat kräud.
andres
Saabiklubi liige
Postitusi: 978
Liitunud: T Mai 25, 2004 15:26
Asukoht:
Auto: Saabitu

#6

N Sept 08, 2005 18:17

[.......... ÄKKI LÄHEME HOOPIS PÄRNU?

kleer


Aga miks mitte?
:drive:
Chipy
Postitusi: 667
Liitunud: N Mär 31, 2005 23:30
Asukoht:
Auto:

#7

N Sept 08, 2005 18:28

meil muide siin ka pärnu inimesi foorumis, äkki on neilgi ideesid? ja ma ei saa aru, kus on nüüd need tartu inimesed, kes kogu aeg nurisesid, et miks ei tehta asju sealpool mäo risti?
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#8

N Sept 08, 2005 18:41

krt... RMK metsamajad on kiloeegu ringis ööpäev, sinna sisse käib veel saun ka. Selle kõrval tundub see 3k või rohkem laks ikka jube. Paraku kesk-eestis neid pole. Põlva- ja Jõgeva- ja Võrumaal hunnikus. Samas tahaks tegelikult mingit maakohta. Linnas olen niigi pidevalt.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Chipy
Postitusi: 667
Liitunud: N Mär 31, 2005 23:30
Asukoht:
Auto:

#9

N Sept 08, 2005 18:53

cyber, isegi kui kümnekesi minna (valitud näod eranditult ;) ) siis on see lõbu ju ainult 100 per naba ehk väga mõistlik. lisandub bensiin ja see mis sa nina alt sisse surud :beer: et kui vaadata nö suures pildis siis ega see 3000 ka niii jube nüüd ei ole ehk ma loodan, et teistele ka ei tundu jube :red: kõik on ikka selles kinni kui palju inimesi kokku tuleb.
Cornholio
Postitusi: 64
Liitunud: R Apr 16, 2004 8:56
Asukoht:
Auto:

#10

N Sept 08, 2005 20:34

Algselt postitas: Chipy
kus on nüüd need tartu inimesed, kes kogu aeg nurisesid, et miks ei tehta asju sealpool mäo risti?


Ega ei saagi nuriseda. Talvine kokkutulek oli ju täitsa lõunas :)
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#11

N Sept 08, 2005 21:09

Algselt postitas: Chipy
... isegi kui kümnekesi minna (valitud näod eranditult ;) )


Kes nimekirja teeb?
(need kes esialgsesse nimekirja ei pääse, peavad rohkem maksma)

Kas sa Chipy, tahad teha sellist väikest õllelibistamist nagu Hellas-hundis, või nagu rohkem kokkutulekumoodi asja?
Väike õllelibistamine Tallinnast kaugel, spontaanselt regulaarselt on tore, aga kütus muudkui kallineb.
Kokkutulekud on rohkem selline pikemalt planeeritav, pikemalt kohal viibitav, pikemalt meenutatav. (Sa vist Saares ei käinud seepärast kibeled? ;) )
Iseenesest miks mitte teha seekord mingi sügispidu (see võiks siis olla ikka kollaste lehtedega - ilusam, praegu puud liiga rohelised veel), kuskil RMK laanes jälle?
Chipy
Postitusi: 667
Liitunud: N Mär 31, 2005 23:30
Asukoht:
Auto:

#12

N Sept 08, 2005 22:19

to vaade:
ei ma ei ole mõeld seda kui kokkutulekut ehk ma ei mõtlend et ma hakkan mingeid milestone maha panema, ei üldse mitte, lihtsalt kaua sa ikka libistad õlut kuskil suitsuses pubis, vaheldust oleks elule vaja:cool:

ses mõttes püüan tegelikult elu pisut huvitavamaks teha kokkutulekute vahepeal. Ma ei oota ja looda, et sinna peaks tulema mingi mega raffas kokku (paljudel on see kütuse hinnatõus pahasti rahakotile mõjunud ja ma saan nendest aru - endalgi pole lihtne) ja seepärast ma püüan mitte oma raha kuhugi klubisse viia, vaid teha midagi teistmoodi üritust. Loodan, et ka teised leiavad selles vaheldust ja tulevad välja :thumb: regulaarsuse kohast ei oska ma midagi öelda ega ma ei viitsi kogu aeg ise ka orgunnida midagi, teised võiks ka midagi teha (projektijuhi mõtlemine - külva entusiasmi ja teised teevad asjad valmis ;) )

Keegi mingit nimekirja, kes tohivad tulla ja kes ei tohi tegema ei hakka. mida rohkem inimesi tuleb seda segasem ja odavam on koha rent ;)
kyly

#13

R Sept 09, 2005 8:20

Pärnu külje all on üks pesa, mis ammu järgi proovitud ja laita seda ei märka. Kadri motell nimelt. Kes käinud, see teab :head: http://www.kadrimotell.ee/

Hind 280.- nägu, mis sisaldab majutust, sauna ja nii korralikku õhtusööki ja hommikusööki. Joogid võib ise kaasa võtta. Kui vaadata hinda ja selle eest saadavat, siis võiks minu meelest seda kohta kaaluda küll.

Küsin omakasupüüdlikult järgi, kas 1.10 või 8.10 oleks maja vaba, sest sellest ajast hiljem ei oleks sel aastal enam väga tulija :red:.
Ryhkija
Saabiklubi liige
Postitusi: 1231
Liitunud: N Veebr 03, 2005 7:29
Asukoht:
Auto:

#14

R Sept 09, 2005 11:24

Minu meelest on RMK-l Väätsal mingi jahimajake - ma aint ei tea veel hetkel, mis sellest küsitakse...
280.- per inime on ju alates 20-st hingest, aga kui nii palju kokku ei tulegi??
Ega nii pole kunagi olnd, et kuidagi ei saa, kuidagi ikka SAAB! :P
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#15

R Sept 09, 2005 11:39

Jah on, selle rendi hind terve täiega oli vist 4.5k.

Hind - ühele inimesele 250 krooni ja kogu maja 4500 krooni ööpäev
...
Jahimajas on 11 voodikohta (7 magamistuba) ning 2 kaminasaali (kuni 30 inimest). Seminaride korraldamiseks varustusest grafoprojektor, ekraan, pabertahvel, TV+videomagnetofon. Jahimaja ümbruses on ka telkimisvõimalus. Majas on elektriküte, soe vesi, 4 WC-d, saun, dushid, voodiriided, saunalinad, televiisor. Maja kõrval asuvad lõkkekohad ning ujumiskohaga paisjärv

Lisaks olen ma üsna kindel, et nii lühikese etteteatamisega sealt bronni nagunii ei saa. Mingeid elukaid vist lastakse ka praegu...
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7617
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#16

R Sept 09, 2005 11:43

võimalus uurida soomaal (pärnu mk. pärnu-vändra-viljandi vahel) kohti....

kadri motell on kyll jama

veel:
haapsalus tamme puhkemaja. hind ööeest oli 175.- nägu
kui kambaga, siis ehk ka soodsam
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
Nastix
Postitusi: 553
Liitunud: N Mai 19, 2005 16:12
Asukoht:
Auto:

#17

R Sept 09, 2005 11:48

Käisin just täna öösel pidutsemas Kilingi-Nõmme metsamajas, kus saun sees ja suur ringikujuline lõkkeplats ümber. Maksis 600 eeku ööpäev, teisel korrusel 6 madratsiga voodit, all diivan. Väga normaalne koht oli (kuigi pisut tee ääres, kuid teatud hetkel ei seganud see kah kedagi :)

http://www.rmk.ee/pages.php3/01031314
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#18

R Sept 09, 2005 12:16

Tulles tagasi esimese postituse juurde, siis Haapsalus korraldades diskrimineeriks tartlasi veel rohkem kui Tallinnas kõrtsus käies..;) Seetõttu oligi nagu algne mõte "kirik keset küla" ehk kesk-eesti kandis..:) Kõigil enam-vähem sama maa tulla.

Kuigi, kes tahab, see tuleb igale poole ja kes ei taha, sel võib üritus ka ukse all toimuda, ta ikka ei tule. Mulle omale hakkab tunduma, et tehke, kus tahate, eks ma kohale ikka tulen. Ma lihtsalt EI VIITSI orgunnida.
Alati on võimalik ju ka transa osas kopereeruda. Ei peagi ju iga mats oma tranduletti kohale ajama. Mõelge roheliselt..:)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#19

R Sept 09, 2005 12:48

Algselt postitas: Chipy
to vaade:
ei ma ei ole mõeld seda kui kokkutulekut ehk ma ei mõtlend et ma hakkan mingeid milestone maha panema,


sellegipoolest on see arutelu siin ikkagi kokkutulekuhõnguline? - majakeste broneerimine rahva kokku kutsumine, mitu päeva jne.

spontaane üritus tallinnast väljas näeb ju välja nii nagu hella minek: "Mäos on Jüri nimele laud kinni pandud, kes soovib see tuleb"
Kui siis Mäös segub, et ükski Tartu kandi mees ei tulnudki siis ei tea kas sellel mõtet oligi, siiani pole Tartu suursaabkond vist väga sõna võtnud? :)
(tõsi Aljoga ütles et lükake hell edasi mingiks päevaks siis ta on Tallinnas)
Võibolla peaks hoopis vastupidi olema - initsiatiiv tuleb Tartust - keegi seal teatab et kuskil on istumine ja siitpoolt rahvas kes saab sõidab kohale (ööbimine omal vastutusel).

Ega ma selle jutuga ei taha peletada, sinu majakese rentimise ideed, vaid lihtsalt arutlen, mis on spontaane ja mis on organiseeritud. Ise kaaluksin tõsiselt kohale ilmumist niiehknaa.
Kasutaja avatar
aljoga
klassiker
Postitusi: 962
Liitunud: N Veebr 26, 2004 17:08
Asukoht: Tartu
Auto: Rootsi raud, aga mitte SAAB

#20

R Sept 09, 2005 14:10

Algselt postitas: Chipy
ja ma ei saa aru, kus on nüüd need tartu inimesed, kes kogu aeg nurisesid, et miks ei tehta asju sealpool mäo risti?

kes nurisesid? nagu vaade ütles, palusin ma tln pubi ürituste juures arvestada sellega, et nädalavahetustel tuleks ehk ka kaugema kandi rahvas kohale. käin ka ise päris tihti ndl.vah-tel tln-s. nõustun vaade eelneva jutuga, et linnast väljas maja rentimisega üritus ähvardab võtta ikkagi kokkutuleku mõõtu ürituse iseloomu. selline üritus vajaks aga pikemat ja põhjalikumat ettevalmistust. loomulikult pole mul midagi selle vastu, kui keegi mingi toreda koosviibimise korraldab, ja üritan ka ise kohale tulla, aga ise midagi korraldada praegu küll ei viitsiks...
Chipy
Postitusi: 667
Liitunud: N Mär 31, 2005 23:30
Asukoht:
Auto:

#21

R Sept 09, 2005 15:34

kokkuvõtteks - tulijaid nagu on, koha suhtes kellelgi eelistusi pole, keegi orgunnida ei viitsi ;)

Järeldused - otsin välja mingi laheda koha ja teatan millal on vaja kohal olla ja kui palju pappi vaja maksta. pange mulle U2U kui tulija keegi on, kui maksta on vaja u 200-250kr + oma tarbeks mõnulemist.

Aljogale: üritusi on orgunnitud lühema ajaga ja mega palju suuremaid kui see väike oleng :P
Vaadele: kui sellest kujuneb kokkutulek siis mul pole ka selle vastu midagi. Idee oli spontanne, et minna kuhugi välja veel niikaua kuni ilma on ja olla linnast eemal, that's it.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#22

R Sept 09, 2005 18:50

Põmst siis värk nii:
Chipy leidis Pärnu lähedalt miski koha (ta vist mainis midagi: Tammiku suunas, võin eksida), kus on 20 kohta. Seda siis magamisasemete näol. Häid lambaid mahub kindlasti rohkem sinna. Maksumuseks umbes 200 eeku per nägu. Selle sees ka saun ja värk kogu õhtuks, pidi mingi lomp või jõgi ka olema. Lisa 50.- eest saab hommikul süüa kah. Chipy pidi sinna homme ka korra kohale vaatama minema.

Teie tegevus võiks nüüd olla järgmine: andke Chipyle u2u kaudu teada oma soovist osaleda ja siis laekuge kohale esimesel oktoobril. Nagu ma aru sain, siis ettemaksu ei nõutud.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7617
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#23

R Sept 09, 2005 19:10

tuleks ka pärnu kandis kohta vaatama.
äkki oli hoopis tammiste kandis??
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#24

R Sept 09, 2005 19:17

Algselt postitas: ivomets
äkki oli hoopis tammiste kandis??

Täitsa võimalik, ma olin suht kärarikkas kohas sel hetkel kui Chipy helistas. Igal juhul oli seal algus Tamm... Mina Pärnu linna ei tunne. Väidetavalt on koht umbes 5 km linnast väljas.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Chipy
Postitusi: 667
Liitunud: N Mär 31, 2005 23:30
Asukoht:
Auto:

#25

P Sept 11, 2005 17:38

koht siis leitud. Pärnust u kilomeetrit 3 Tammiste poole (Rakvere mnt) pärnu jõe ääres ja mõnusalt sügavas kuuselaanes. http://www.marknatalu.ee/
üks on iidne talumaja uuesti kokku pandud ja kaasaegsete lisadega sisustatud teine uus palkmaja. kahe maja vahel on vana ait, kasutada saab suurt muru platsi, 3 grillli, võrguväljakut... Istumiseks on 3 terrassi ja 2 suuremat tuba majade esimesel korrusel. igatahes minule meeldis.
hinnaks siis 200.- inimene, magamine voodites (tavalised ja ka kaheinimese voodid). Ma usun, et 50.- hommikusöögi võib teha ka ise (majades on köögid) või mujal üldse süüa (pärnus kuskil näiteks)
1.10 siis kuskil lõunaks kohale ja siis paistab mida teeme ;)

PS pange mulle siis U2U kes on tulijad.

PS kui sauna tahtjaid on siis andke seda ka teada, püüan selle hinna sisse rääkida.
Vasta