Mida teha (9-5)

Soovid osta aga vajad nõuannet... Aita sõbral SAAB'i osta.
Vasta
kunstnik
Postitusi: 1
Liitunud: N Mär 30, 2006 16:17
Asukoht:
Auto:

#1

Tere

Plaanis soetada ka esimene Saab (2.0T 2001.a.)

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

Käisin Vikingus testis, mingid väiksemad vead olid, aga mitte midagi sellist mis paneks väga muretsema. Pigem oli suur lünk hooldusraamatus, (nii arvas vähemalt Vikingu meeskond), ei tea kas ongi selle auto oma, ja mootorit nagu kontrolida ka eriti ei saa. Kui uskuda raamatut siis on väga harva hoolduses käidud. Seega kahtlustati, et kui selle raamatu järgi õlisid vahetati, siis ei pea küll mootor eriti vastu.

Kas kellelgi on antud isendiga või müüaga kokkupuuteid või sarnaseid juhtumeid olnud.

Ei teagi mida teha, auto muidu meeldib! Aga ei tahaks nagu varsti eriti mootorit ostma ka hakata.

PS! turbo pidi ok olema

Ettetänades
Kunstnik
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7623
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#2

kui juba aero design, siis asi kahtlane
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
Madis
Postitusi: 157
Liitunud: R Nov 05, 2004 14:11
Asukoht:
Auto:

#3

kas kuidagi imeliku kohapeal pole ohutule lüliti....minu mäletamist mööda peaks ikka 9-5l see lüliti olema seal kus sellel autol on see kleepekas(tuulutus võrede kõrval)??
gsaab
Postitusi: 165
Liitunud: K Mär 22, 2006 19:32
Asukoht:
Auto:

#4

Mina olen ühe auto ostnud, mille mootor üsna suure tõenäosusega halva õlivahetuse nahka läks aga eks see on ka natuke mootori disainis kinni kui vastupidav ta sellisele ajale on. Ma arvan muidugi et vikingu vendi tasub uskuda.
gl0in
Postitusi: 25
Liitunud: R Juul 29, 2005 8:18
Asukoht:
Auto:

#5

Ohutulede lüliti on nähtavasti ise allapoole tõstetud - Saksas kiirteel läheb seda tihti vaja ja all vähe mugavam vajutada:)
Madis
Postitusi: 157
Liitunud: R Nov 05, 2004 14:11
Asukoht:
Auto:

#6

Algselt postitas: gl0in
Ohutulede lüliti on nähtavasti ise allapoole tõstetud - Saksas kiirteel läheb seda tihti vaja ja all vähe mugavam vajutada:)

arvad?? minu meelest ei tasu selline asi ennast küll ära.....kas inimestel siis käsi kõrgemale ei ulatu!? aga krt neid fritsusi teab;)
gl0in
Postitusi: 25
Liitunud: R Juul 29, 2005 8:18
Asukoht:
Auto:

#7

Seal kleepsu all on auk niikuinii:P
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14313
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#8

tegelikult on ju seal käigukangi taga see nupp palju halvemini kätte saadav kui seal üleval...
Aga tegelikult pole ju see nupp mingi näitaja. Inimene küsis auto ja müüja kohta, mitte nupu..:).
Hüüdlaused "AUTO ON VÄGA HEAS KORRAS. ,,,,AERO DESIGN,,,, SERVISRAAMAT LÕPPUNI." tekitavad minus mingeid imelikke võdinaid. Eriti kui see tegelikkusele ei vasta, nagu välja tuli. Aerost teeb Aero siiski eelkõige mootor, mitte kere.
Ma ei ole hetkel väga tuttav selle hinnaklassiga, aga kui see auto on keskmise või üle selle hinnas, siis võiks üritada maha kaubelda, rõhudes siiski firmateenindusest saadud andmetele. Odavama otsa puhul võib see ehk pisut raske olla. Ostu-müügi puhul lepingusse kõik vead kirja ja siis on hiljem alust ehk müüja käest remonti välja nõuda..;)
Just my 0.02$
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
RedBaron
Postitusi: 167
Liitunud: E Jaan 31, 2005 14:56
Asukoht:
Auto:

#9

Algselt postitas: Madis
Algselt postitas: gl0in
Ohutulede lüliti on nähtavasti ise allapoole tõstetud - Saksas kiirteel läheb seda tihti vaja ja all vähe mugavam vajutada:)

arvad?? minu meelest ei tasu selline asi ennast küll ära.....kas inimestel siis käsi kõrgemale ei ulatu!? aga krt neid fritsusi teab;)

ja autol pealegi hollandi number ees, nii et tont seda teab, kuidas see suhe nende saksa kiirteedega üldse on...
smr
Postitusi: 124
Liitunud: P Jaan 29, 2006 16:14
Asukoht:
Auto:

#10

Algselt postitas: RedBaron
Algselt postitas: Madis
Algselt postitas: gl0in
Ohutulede lüliti on nähtavasti ise allapoole tõstetud - Saksas kiirteel läheb seda tihti vaja ja all vähe mugavam vajutada:)

arvad?? minu meelest ei tasu selline asi ennast küll ära.....kas inimestel siis käsi kõrgemale ei ulatu!? aga krt neid fritsusi teab;)

ja autol pealegi hollandi number ees, nii et tont seda teab, kuidas see suhe nende saksa kiirteedega üldse on...
No olgem ausad, vahet pole kas auto on Beneluxi ja saksa või prantsuse numbritega. Samad kiirteed kõigil.
tog
Postitusi: 160
Liitunud: T Sept 20, 2005 22:07
Asukoht:
Auto:

#11

Selle auto teemal ei ole tegelikult vaja pikemalt leierdada. Cyber on toonud välja iva:
Cyber:
Hüüdlaused "AUTO ON VÄGA HEAS KORRAS. ,,,,AERO DESIGN,,,, SERVISRAAMAT LÕPPUNI." tekitavad minus mingeid imelikke võdinaid.

Keegi asjatundja kaasa paluda/palgata ja üle vaadata!

Pakun orienteeruvaks tehingu toimumise tõenäosuseks siiski ca 7,142857%

Edu!
smargus
Postitusi: 175
Liitunud: K Mär 03, 2004 13:47
Asukoht:
Auto:

#12

Teemast eemale, aga ...
Mind ajab marru see, et sellised "SERVISRAAMAT LÕPPUNI..." vennad toovad kusagilt Saksa-Hollandi-Belgia-tont-teab-kust-maalt siia 9-5, mis selgelt vajaksid kohest ja korralikku remonti ja hooldust uue omaniku käe all. :gun:
Mida krdit :wall: nad just Saabe peavad siia tooma? Kusagilt oma ajuhallollusest on pähe võtnud, et vohh! selle margi saab lõdvalt maha müüdud! Think again sucker!
Saabi ostjad ei ole mingid Baieri toodangu kummardajad, kelle peamine eesmärk on oma "lõpp hästi kätte saadud käruga" millel rõvedalt koopast väljaulatuvad pastlad Tallinna peal kõvaks ajada (no offense Trionic).

Minu arust tuleks sellistele ettevõtjatele ruttu selgitada, et Saab ja Saabi austajad/tulevased omanikud ei mõtle ainult oma tagumikuga.
Ootan põnevusega, millal Autowelt hakkab Saksast tooma sel garantiikontrolli läbinud Saabe. Usun, et see oleks nii mõnelegi meist tervitatav nähe. ;)
Vasta