Sooviks infot sellise isendi kohta

Soovid osta aga vajad nõuannet... Aita sõbral SAAB'i osta.
aivar
Postitusi: 28
Liitunud: T Sept 02, 2008 17:03
Asukoht:
Auto:

#26

to vallikas

cabriot nagu ei soovi kuna kliima on muutunud selliseks et lahtiselt saad sõita paremal juhul 7 päeva aastas.
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#27

Kui just ei saja siis kannatab Saabi kabrioga ka -15`C sõita:headbang:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
que
Postitusi: 1409
Liitunud: R Nov 05, 2004 18:40
Asukoht:
Auto: 2x 9-5, 1x9-3

#28

Selle autopoe poole ma üldse ei vaataks :o

Lisaks siis esimeses postis oleva oleva auto kohta oma arvamuse..

Läbi sõit kohe kindlasti ei vasta tegelikkusele... pakutud +300000km
on täitse reaalne.. vaadates rooli kulumisastet
udutuled puuduvad... et ÜV läbi saada, peaksid nad sul reaalselt olemas olema ..
ja viimased ei ole just eriti odavad :D
omalt poolt näen miinust ka orig. stereo puudumisel..
tahad sa ikka kassette kuulata? ;)

plussiks võib lugeda velgi :thumb:

sirvisin siin natuke ja ise vaataks võib olla sellise hinna skaala juures
midagi sellist http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
2.3t ja läbi sõit on vähe reaalsem kui eelmisel
Viimane asub Tallinnas, seega on seda lihtsam ülekontrollida, nt Troostis
või siis kui sa tahad tingimata kupeed siis
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
Everyday Regular SAAB guy!
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14313
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#29

Ot, miks udutuled kohustuslikud on ? Kas ma olen midagi maha maganud?
Mootorsõidukile ja selle haagisele esitatavate nõuete hulgas on nii ...:

Kood 205. Eesmised udulaternad

Nõuded: 1) M ja N kategooria sõidukile on lubatud paigaldada vastavalt E-reeglile nr 48 või direktiivile 76/756/EMÜ kaks E-reegli nr 19 või direktiivi 76/762/EMÜ nõuetele vastavat eesmist udulaternat ja L kategooria sõidukile üks või kaks eesmist udulaternat. Eesmiste udulaternate paigutamine haagisele on keelatud;

Rõhutaks siin sõnu ON LUBATUD. Kusagil ei ole, et peab olema. Niipidi on küll, et kui on küljes, siis peavad töötama, ag akui üldse ei ole, siis millest me räägime?
Algselt postitas: que
udutuled puuduvad... et ÜV läbi saada, peaksid nad sul reaalselt olemas olema ..
ja viimased ei ole just eriti odavad :D
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
que
Postitusi: 1409
Liitunud: R Nov 05, 2004 18:40
Asukoht:
Auto: 2x 9-5, 1x9-3

#30

mul sõber käis 9-3 ga ÜV-l
puudu oli üks esimene udutuli..
kommentaariks tuli sealt poolt kõik varustuses olevad asjad peavad olema töökorras ..
Everyday Regular SAAB guy!
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#31

Algselt postitas: que
mul sõber käis 9-3 ga ÜV-l
puudu oli üks esimene udutuli..
kommentaariks tuli sealt poolt kõik varustuses olevad asjad peavad olema töökorras ..
Novot, üks oli puudu. Mul on mõlemad puudu. paar aastat kimasin päris tühjade aukudega ringi. Sel aastal muretsesin udutulede aukudele katted ette.

Udutuled EI OLE KOHUSTUSLIKUD. Aga kui nad on, siis peavad nad ka töötama.
Tan
Postitusi: 423
Liitunud: T Okt 11, 2005 17:53
Asukoht:
Auto:

#32

Mingid huumoriminutid? Ma olen oma OG 9-3ga kaks korda ülevaatusel käinud, 1 udukas oli mõlemal korral selgelt katki ja seest täitsa must, keegi ei kobisenud. Pole nende tulede mõttekusest aru saanud veel..

Kui keegi installib omale lisapiduritule või udukad või mingid 'rallituled', siis miks need tingimata toimima peaks ÜV jaoks?


Algselt postitas: que
mul sõber käis 9-3 ga ÜV-l
puudu oli üks esimene udutuli..
kommentaariks tuli sealt poolt kõik varustuses olevad asjad peavad olema töökorras ..
que
Postitusi: 1409
Liitunud: R Nov 05, 2004 18:40
Asukoht:
Auto: 2x 9-5, 1x9-3

#33

eks see sõltub ka kuidas läbisaamise protsent sel päeval on
neil on ju kindel arv autosid, mida nad peavad läbi kukutama..

tean juhust kui ei saanud ÜV-st läbi põhjusel, et rehvis oli rõhk liiga madal jne :D

aga see ÜV teema on juba ot .. :cool:
Everyday Regular SAAB guy!
Eleri
Postitusi: 1106
Liitunud: R Sept 29, 2006 10:02
Asukoht:
Auto:

#34

Algselt postitas: vallikas
Ärge mind mättasse lööge, a mis sest turbost ikka nii väga:red:, 2,0 vabalthingav astub edasi küll, ma oletan, et kupees ei hakkaks olema ka mingi täislast, üksi tuleb täitsa rahuldav kiirendus, või noh, mulle piisav.

Mina saan tavalisest sõidukast ka viienda käiguga 90-100 kandis mööda nii, et umbes 5 sekundit olen vastassuunavöööndis. See pole küll mingi täpne aeg, vaid pigem mõttes loetud, rekka puhul läheb loomulikult rohkem, oleneb kas on vaja hakata neljandaga nö surnud punktist kiirendama või juba hooga viiendaga mööda lasta.

A jutu sihtisin sinna, et idalimusiini ng cabrio maksab 47 tuhat...:beer:

Mina vaataksin ka pigem samas hinnaklassis olevat korralikku cabriot kui mingi kahtlase minevikuga kupeed. Katust ei ole kohustus maha võtta. Ja talvel ei ole ka mitte mingit vahet.

To Tan: ei ole siin mingit huumorit, auto küljes olevad asjad peavad olema korras, see on õudne milliseid rimakaid linna vahel sõidab. Asjad ei pea toimima ÜV jaoks, vaid auto peab olema tehniliselt korras liikluse ja teiste liiklejate jaoks, ÜV meestel on arvatavasti sügavalt poogen sinust kui sul pidurid ei tööta ja sa end puusse sõidad. Üldise liikluse jaoks on see siiski oluline. MB buss ei saanud näiteks ÜV läbi kuna puudusid ilukilbid, põhjendus jalakäija võib kukkudes end vastu rattapolte vigastada. :D
Ma pole dollar, et kõigile meeldida.
Tan
Postitusi: 423
Liitunud: T Okt 11, 2005 17:53
Asukoht:
Auto:

#35

OT totaalne, sorry, aga ma ikkagi jätkaks..

Olulise ja ebaolulise eristamine ei ole ju nii keeruline: pidurid, rooli osad, sillad, rehvid.. jne ..selge see, et olgu korras.

Aga kui sul autos ei toimi raadio, katuseluuk, püsikiirushoidja või istmesoojendus, siis see ei peaks olema kuidagi sõitmisele takistus .. ja ükski perfektses korras auto ei kaitse sind kaasliikleja lolluse ja hoolimatuse eest..

Ilukilpide jutt on ikka päris sürr, siis peaks hõredad valukad kõik ära keelama, sealt võib ju laps käe läbi pista vms..

Kas on olemas selline paber, kus kirjas, et konkreetsel autol on tehase poolt ette nähtud ilukilbid ? Vaatame seda sõna "ilukilbid"..

Paljudes riikides sõidab nt politsei kõik ilma kilpideta plekkidel autodega..

Selliste TÜVi vendade peale tuleks kaevata kuskile..:gun:

Ja OG 9-3 udukad on minumeelest täiesti mõttetud (omad said küll korda, esteetilisest kaalutlusest)..lähituled on palju asjalikumad udus..

Eleri, no offence, ma ei salli mõttetut bürokraatiat ja jäärapäiseid asjapulki, kes ise reegleid teevad..

Algselt postitas: Eleri

To Tan: ei ole siin mingit huumorit, auto küljes olevad asjad peavad olema korras, see on õudne milliseid rimakaid linna vahel sõidab. Asjad ei pea toimima ÜV jaoks, vaid auto peab olema tehniliselt korras liikluse ja teiste liiklejate jaoks, ÜV meestel on arvatavasti sügavalt poogen sinust kui sul pidurid ei tööta ja sa end puusse sõidad. Üldise liikluse jaoks on see siiski oluline. MB buss ei saanud näiteks ÜV läbi kuna puudusid ilukilbid, põhjendus jalakäija võib kukkudes end vastu rattapolte vigastada. :D
Eleri
Postitusi: 1106
Liitunud: R Sept 29, 2006 10:02
Asukoht:
Auto:

#36

Neid ei kontrollitagi ju

Aga kui sul autos ei toimi raadio, katuseluuk, püsikiirushoidja või istmesoojendus


Katkine udutuli, on siiski tuli ja kontrollitavate objektide seas.
Ma pole dollar, et kõigile meeldida.
Jürgen

#37

Lõuna ajal igavusest käisin vaatasin seda autot, suhteliselt raibe nägi välja, lehkas mingi räige **** järgi, pagass läbimärg, miskipärast ei käivitunud ka auto, värvitud on ka toredalt - tihendeid jms pole kinni kaetud, värvitud lihtsalt üle. Värvimise kohta väitis müüja, et tõesti siin värvitud, aga matsu pole pannud, lihtsalt olid kriimud peal ja sellepärast värviti. Iseenesest tore, et nii tehakse, aga võiks korralikult siis teha (samamoodi oli üks 9-5 wagon seal ka tehtud, esistangest tagumiste usteni värvitud koledalt).
Kokkuvõttes, tüüpiline Ropka autopoe peldik.
aivar
Postitusi: 28
Liitunud: T Sept 02, 2008 17:03
Asukoht:
Auto:

#38

To jürgen

aga suured tänud et jalavaeva vähendasid,oleks olnud suur pettumus küll kui oleks tallinnast tartu kohel sõitnud ja veendunud et kütuse raisk oli asjatu.
aivar
Postitusi: 28
Liitunud: T Sept 02, 2008 17:03
Asukoht:
Auto:

#39

No nii ma olen siis nüüd jälle Saabi omanik ja seda tänu que´le kes selle isendi välja pakkus.
Autoks on siis Saab 9-5 2,3T SE ja värviks punane.Imelikul kombel ei kujutanud ma ennast 9-5 roolis üldse ette aga pärast täna õhtust ringi tuuritamist leidsin et tegelt on ikka tore, suur ja mugav masin ehk nagu Saab ikka.Nii et palju õnne mulle:)
Vasta