Ettevaatust Saab 9-5 147kw

Soovid osta aga vajad nõuannet... Aita sõbral SAAB'i osta.
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7623
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#26

mul on hoopis niimoodi, et kui jään valgusvoori taha seisma ja üle tee lähevad 2 kena lühikeses seelikus neidu, siis käib millegipärast kah jõnks läbi. aga ilma pauguta.
autoks saab 9-seeria. ma ei tea, kas see on normaalne??
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
Sops
Postitusi: 27
Liitunud: N Jaan 21, 2010 21:59
Asukoht:
Auto:

#27

Kuulge härrsed ja prouad.Äkki on Von Fredile rahad leakunud ja Saab soetada selle masinavärgi enesele endale soetada.Saan aru,et auto endiselt ju müügis:)

See oleks vast kena lõpp sellele teemale:D
vmaster
Saabiklubi liige
Postitusi: 1974
Liitunud: L Dets 30, 2006 18:29
Asukoht: Tallinn, Lasnamäe
Auto: Saab 9-5NG Aero XWD
Kontakt:

#28

Et selgusele jõuda mõtlesin ka minna ise ka seda autot vaatama. V6-ga OG 9-5 ostusoov vaikselt tekib.
Skybound
Postitusi: 515
Liitunud: T Aug 01, 2006 23:17
Asukoht:
Auto: Oli kunagi SAAB 9-5 Aero

#29

Algselt postitas: vmaster
Et selgusele jõuda mõtlesin ka minna ise ka seda autot vaatama. V6-ga OG 9-5 ostusoov vaikselt tekib.

Ka antireklaam on reklaam :D
"Why do those people who drive SAAB have THAT smile on their face?!" / J.Clarkson
timutit
Postitusi: 607
Liitunud: R Sept 03, 2004 23:17
Asukoht:
Auto:

#30

Rõõm on šedöövreid lugeda.Ma kuulan pingsalt Rohke Debelaki libauudiseid, et maailma-asjadest aimu saada, aga nää siin ka väärt kraam olemas!Diagnoosid autode ja kaasvõitlejate kohta on olemas.

Mul tuli kohe mõte, et kui tõmbaks kõik 20(lobasuud räägivad, et lätlastel +4tk) küünt maha, siis saaks mitu per...täit m....e.......................
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#31

See auto on nüüd uue omaniku leidnud ja teema sellega ammendatud.

terv, teager
Vasta