Saab 9-5 ostuabi

Soovid osta aga vajad nõuannet... Aita sõbral SAAB'i osta.
Vasta
pohlamoos
Postitusi: 40
Liitunud: E Okt 10, 2011 21:13
Asukoht:
Auto:

#1

Olen siin pikal plaaninud ja kaalunud autoostu, kuid olen Saabile üsna kindlaks jäänud. Olen mitmeid kuulutusi vaatanud kuid kõige rohkem on huvi pakkunud see isend: http://www.auto24.ee/used/926819 (Saab 9-5 S 2.0t 2.0 V6 110kW).
Ehk on sellele keegi jõudnud pilgu peale visata ja oskab lähemalt kommenteerida. Plaanis oleks siis mingisugune eeluuring teha ja siis kui paistab OK, siis ka diagnostikas ära käia. Üldjuhul paistab, et korrashoidmisega on vaeva nähtud ja mingisugune hooldeajalugu paistab ka kuulutuses silma.
Oskab ehk keegi antud isendit lähemalt kommenteerida? :)

Parimatega,

Andres
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#2

Tegemist on R4 mitte V6-ga:eureka:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
pohlamoos
Postitusi: 40
Liitunud: E Okt 10, 2011 21:13
Asukoht:
Auto:

#3

Iisak, sul on tuline õigus! Kuulutuses peaks olema jah R4 mitte V6... 2.0l ei toodetud ju V6-ena!
pohlamoos
Postitusi: 40
Liitunud: E Okt 10, 2011 21:13
Asukoht:
Auto:

#4

Nonii. Käisin siis autot vaatamas - vigu ikka jagus: mitmete kohtade peal kriimud, täkked, tagumisel vasakul koopa alläärel esines pindmist roostet, põhja alt paistis sumbuti olukordsn rooste osas üsna nukker, esitule kojamees ei töötanud. Auto kiskus proovisõitu tehes imelikult paremale ja kapoti alt avanes selline vaade:

Pilt

Omanik väitis, et peabki selline olema, kuid mina ja mu sõber, olime veendunud tehasest tulnud auto ei saa sellisena keevitatud olla?! (Või me eksime??) Selliseid keevituskohti paistis kapoti all uurides veel.
PS! Auto oli veel Rootsi registris, ehk siis arvestage ümberregamine ka juurde.
Kasutaja avatar
Six
Postitusi: 347
Liitunud: P Sept 26, 2010 9:47
Asukoht:
Auto: M5 F90 '18

#5

Kui Rootsis veel arvel (reg. number teada?), siis kontrolli, mis infot auto kohta nn Rootsi ARK annab.
Lingi leiad siit.
PS! Auto oli veel Rootsi registris, ehk siis arvestage ümberregamine ka juurde.
pohlamoos
Postitusi: 40
Liitunud: E Okt 10, 2011 21:13
Asukoht:
Auto:

#6

Ma isegi mitte ei vaevunud VIN koodi ega nr-märki üles kirjutama (igasugune isu kadus ära :) )
Homersimpson
Saabiklubi liige
Postitusi: 1036
Liitunud: P Juul 01, 2007 10:41
Asukoht:
Auto:

#7

See keevitus on tehase oma .... :)
Marx
Postitusi: 112
Liitunud: L Aug 28, 2010 1:14
Asukoht:
Auto:

#8

See ei ole mitte keevitus, vaid keevise peale lastud mastiks. Ja see on kõigil ühtemoodi lastud, täiesti originaal.
Homersimpson
Saabiklubi liige
Postitusi: 1036
Liitunud: P Juul 01, 2007 10:41
Asukoht:
Auto:

#9

Ma ei viitsinud seletama hakata .. , aga nii ta on jah :)

See ei ole mitte keevitus, vaid keevise peale lastud mastiks. Ja see on kõigil ühtemoodi lastud, täiesti originaal.
saab1208
Postitusi: 140
Liitunud: K Veebr 02, 2011 17:48
Asukoht:
Auto:

#10

Vaatasin enda auto kapoti alla ja ka mul seal samasugune mastiksi jälg. Aga mul on selles kohas lisaks veel mingisugune pump, järeljahutuse oma ehk? Kas sellel punasel ei peaks seal sellist asja olema?
Vasta