Mida arvad Hiiu-Suurtüki autopoest

Soovid osta aga vajad nõuannet... Aita sõbral SAAB'i osta.
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#1

N Nov 03, 2005 8:36

Vaatasin, et HS-i suunas tuleb päris tihti kriitikanooli. Huvitav oleks teada, mida näitavad küsitlustulemused.

Endal pole HS-iga olulisi kogemusi, kuna sealt ostmas pole midagi käinud. Küll aga vaatamas. Siis öeldi küll, et auto uksd on lahti - mine uuri, mis oli muidugi üsnagi positiivne.

Teada on, et autole ei jäeta midagi väärtuslikku külge. Kõik makid, käetoed, valuveljed korjatakse välja ja müüakse eraldi. Samuti käib autode remontimine kuidagi hämaralt.

Mida arvad Hiiu-Suurtüki autopoest?

http://www.hiiusuurtukiautopood.ee/

Vaata ka küsitlust Anne Autoaia kohta.
stennadi
Postitusi: 696
Liitunud: T Jaan 11, 2005 20:03
Asukoht:
Auto:

#2

N Nov 03, 2005 8:41

Kui autosid vaadata siis oli küll paras romula.
Üleüldse hoiaks igasugustest autoaedadest võimalikult kaugele.
Kõik ühed kahtlased urkad.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14296
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#3

N Nov 03, 2005 8:48

Ma loodan, et sa järgmiseks ka BRC, E-autoline või millise iganes autoaia kohta sarnase küsitluse teed..;)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#4

N Nov 03, 2005 8:51

Algselt postitas: Cyber
Ma loodan, et sa järgmiseks ka BRC, E-autoline või millise iganes autoaia kohta sarnase küsitluse teed..;)


Tegelikult võiks Anne Autoaia kohta teha (või oli see mingiteise nimega??). See ka toob vanu saabe maale. Ehk siis oleks kontrast võibolla paremini näha.

BRC ja E-autoline kohta pole siin foorumis küll miskit kuulnud. Küll aga HS-i kohta.
Reix
Postitusi: 71
Liitunud: K Sept 28, 2005 11:05
Asukoht:
Auto:

#5

N Nov 03, 2005 8:57

Sai kunagi kokku lepitud, et tuleme järgmine päev kell 16 proovisõitu tegema. Järgmisel päeval oli huviobjekt auto ikka samas kohas kinni pargitud ja tühjade kummidega.

Autode remont käib seal ka vist rohkem nii, et tõmmataxe kuidagi käima, siis hoitaxe gaasi põhjas, seni kuni ehk kõik pütid ikka taha tulevad ja kui ei tule, siis kuri lugu küll, et "ostke ikka heas korras masin ära, mootori võid ju romulast uue osta, kui tahad"

Üldiselt kipub pigem romulat meenutama see asutus.
Nastix
Postitusi: 553
Liitunud: N Mai 19, 2005 16:12
Asukoht:
Auto:

#6

N Nov 03, 2005 9:55

Negativse näitena võiks tuua juhtumi, kus käisin seal autot uurimas ning nägin platsil seismas laugpära 9000-ndet, millel rool ja kõikvõimalikud muud jubinad puudu. Umbes 2 nädalat hiljem oli auto komplektsena müügis - arvestades, mismoodi siit foorumist aeg-ajalt üksikuid juppe ostetakse, siis .... tont seda teab :poke:

Samas toon positiivse küljena välja selle, et antakse võti kätte ning ise vaata, kas tahad või mitte. Põhimõtteliselt on ju kõigil võimalik kogenum inimene kaasa võtta, et võimalikud auto vead üles leida. Oma Saabi ostsin ka sealt ning ma ei saa öelda, et autot oleks mulle üles haibitud - vead tal olid ning neid ei üritatud ka otseselt varjata.

Hiiu-Suurtüki personaalküsimust on kunagi ka auto24 foorumis arutatud, kuid otsinguga ma praegu linki ei leidnud.
epsum
Postitusi: 697
Liitunud: P Sept 05, 2004 15:56
Asukoht:
Auto:

#7

N Nov 03, 2005 10:33

Minu meelest on täiesti mõttetu põhjata miskeid autopoode - HS vähemasti toob ka huvitavamaid autosid, kui passatid-golfid, jmt. Suhtumine on kõikides autopoodides suht ühesugune - kuna olen tegelenud autopoodidega ja suhtlen siiamaani automüüjatega .. siis kontingent, kes seal tegeleb on ikka suht üheülbaline.. Alati on erandeid, aga suures osas paneb turg asjad paika. Niikaua, kui keskmine eesti autoostja ostab spidomeetrinäitu, kalendrit ja kütusekokkuhoidu.. niikaua on sunnitud autopoed müüma ka saksast pärit saasta, sest normaalsed autod seal on juba ammugi kallimad kui meil.
SeekordJaak
Saabiklubi liige
Postitusi: 123
Liitunud: T Mär 29, 2005 14:47
Asukoht:
Auto:

#8

N Nov 03, 2005 11:10

Ostsin kevadel oma 900 sealt. Ostsin sellepärast, et auto meeldis, muu tundus ebaoluline. Massin meeldib siiani, kummalise asjaoluna jäi meelde lihtsalt see, et maksta tuli sularahas. Polnud juba aastaid rahapatakaid niimoodi taskus kandnud, aga mis seal ikka. Müügiplats nagu iga teinegi, Saabe ainult keskmisest rohkem.
MadMan
Postitusi: 1048
Liitunud: R Okt 01, 2004 9:10
Asukoht:
Auto:

#9

N Nov 03, 2005 11:24

Minu valikuvariant on puudu, kuid ma ei oska seda ka sõnastada.
Ostsin oma auto sealt - väljereklaamitud istmesoendusi polnud, sest istmed olid vahetatud, muus osas vastas auto nõuetele. HS platsil on tihtipeale huvitavaid masinaid, mida mujalt ei leia, kuid keskmine tase vastab Eesti keskmisele. Ostja peab olema tähelepanelik ja veidi autoasjandust tundma või asjatundja kaasa võtma, siis on hiljem ka ostuga rahul. Uisapäisa ostes selgub pärast oi oi oi ja müügimehed teevad lihtsalt oma tööd. Samas võiks HS ikka makid jms asjad autosse alles jätta, sest veider on vaadata auku maki asemel ja netis on pilt, kus makk veel alles on ntx.
Zazou
Saabiklubi liige
Postitusi: 1204
Liitunud: P Mär 28, 2004 23:28
Asukoht:
Auto: 9-4x

#10

N Nov 03, 2005 11:26

positiivse poole peal märgiks ma ka kindlasti seda, et seal palju SAABE - kui hetkel ostuplaani polegi, siis on vahest ikka huvitav läbi käia ja vaadata, mida müüakse (st. tihti on mida vaadata). Samuti pole probleeme auto lähema uurimisega.
negatiivseid asju ei taha välja tuua, kuna omal kogemus puudub, küll aga on nedest tõesti jahutud delfi auto foorumis, mida siia üle tuua poleks mõtet.
M: SAAB 9000 ja 9-5 erinevad kasutatud varuosad
----------------------------------------------------
www.robolabor.ee
cilpkonn
Postitusi: 1091
Liitunud: K Apr 06, 2005 12:32
Asukoht:
Auto:

#11

N Nov 03, 2005 12:15

mul samuti kogemus puudub, kuna oma SAABI ostmisel lähtusin tolle ajahetke elupaigast ja piirdusin tartu autopoodidega... Anne Autoaed, mida korra ka siin mainiti, jättis igatahes väga positiivse mulje, järgmise küsitluse võiks selle aia kohta teha, saaks teada, mida tartu inimesed arvavad :)
ptrt
Postitusi: 254
Liitunud: K Juun 09, 2004 17:54
Asukoht:
Auto:

#12

N Nov 03, 2005 17:06

Lisaks oma arvamuse avaldamisele nuriseksin ma natuke polli vastuste valiku üle (tüüpiline, eks? ;) ). Puudu oleks see variant, mida mina tahaksin öelda, et "Olen kokku puutunud, esinevad mõningad puudused, kuid kokkuvõttes on üldmulje siiski positiivne". Aga keda tegelikult see statistika ikka huvitab..

Aga asjast - olen minagi oma praeguse auto sealtkaudu muretsenud. Nende auks tuleb mainida, et ca 2 aastat tagasi olid nemad ühed vähesed, kes (tollal) sellist eksootikat nagu SAAB julgesid natukene suuremas hulgas platsile tuua, mitte stiilis "üks aastas ja ja sedagi ainult sellepärast et türklane andis mersule pealekauba". Negatiivne on ostja poole pealt vaadates see, et nad viimase piirini "ärimehed" on ja kõigest millest saaks pappi välja pigistada, papi välja ka pigistavad (kõik need mahamonteeritud käetoed, makid, veljed ja värgid, just leidsin kuuri koristades oma auto müügilipiku ja hakkasin meelde tuletama, et sinna peale kirjutatud "STEREO!!" on asi mida mina pole küll selles autos näinud). Aga ära ma selle auto ikkagi omal ajal ostsin ja eriti petetuna ma ennast tagantjärgi ei tunne.

Kokkuvõttes - arvestades maailma, kus me elame, keegi absoluutselt perfektset autot kommirahaga nagunii ei müü, enda leib ja vorst leiva peale tuleb kõigil ise teenida.. seega, ei ole nad oluliselt hullemad kui teised. Ilma selle platsita aga oleks eesti SAABidevalik aga oluliselt haledam, IHMO.
saakal
Postitusi: 89
Liitunud: E Mai 17, 2004 21:59
Asukoht:
Auto:

#13

T Nov 15, 2005 23:21

Selle teema peaks vast VARIA alla tõstma :eureka:
saakal
Postitusi: 89
Liitunud: E Mai 17, 2004 21:59
Asukoht:
Auto:

#14

T Nov 15, 2005 23:50

Algselt postitas: Reix
Sai kunagi kokku lepitud, et tuleme järgmine päev kell 16 proovisõitu tegema. Järgmisel päeval oli huviobjekt auto ikka samas kohas kinni pargitud ja tühjade kummidega.

Autode remont käib seal ka vist rohkem nii, et tõmmataxe kuidagi käima, siis hoitaxe gaasi põhjas, seni kuni ehk kõik pütid ikka taha tulevad ja kui ei tule, siis kuri lugu küll, et "ostke ikka heas korras masin ära, mootori võid ju romulast uue osta, kui tahad"

Üldiselt kipub pigem romulat meenutama see asutus.


Me räägime siin autost mis maksab 12 000.- on 21a. vana ning millega ei ole 3 aastat sõidetud. Võta lahti mobile.de või autoscout ning vaata mis küsitakse Classicute eest, lisa sellele 7000.- transpordikulu ning vaata kuivõrd kasumlik sellise auto Eestisse toomine olla saab.
saakal
Postitusi: 89
Liitunud: E Mai 17, 2004 21:59
Asukoht:
Auto:

#15

T Nov 15, 2005 23:52

Ja ülelüldse miks on meil siin selline arvamus, et kõik peab olema väga hea, aga selle väga hea eest ei olda nõus maksma vastavalt kõrgemat hinda:drink:
Reix
Postitusi: 71
Liitunud: K Sept 28, 2005 11:05
Asukoht:
Auto:

#16

K Nov 16, 2005 7:48

Algselt postitas: saakal
Algselt postitas: Reix
Sai kunagi kokku lepitud, et tuleme järgmine päev kell 16 proovisõitu tegema. Järgmisel päeval oli huviobjekt auto ikka samas kohas kinni pargitud ja tühjade kummidega.

Autode remont käib seal ka vist rohkem nii, et tõmmataxe kuidagi käima, siis hoitaxe gaasi põhjas, seni kuni ehk kõik pütid ikka taha tulevad ja kui ei tule, siis kuri lugu küll, et "ostke ikka heas korras masin ära, mootori võid ju romulast uue osta, kui tahad"

Üldiselt kipub pigem romulat meenutama see asutus.


Me räägime siin autost mis maksab 12 000.- on 21a. vana ning millega ei ole 3 aastat sõidetud. Võta lahti mobile.de või autoscout ning vaata mis küsitakse Classicute eest, lisa sellele 7000.- transpordikulu ning vaata kuivõrd kasumlik sellise auto Eestisse toomine olla saab.


Mis puutub siia auto vanus? Hiiu-Suurtükimeestega sai kokku lepitud, et auto on järgmine päev proovisõiduks valmis. Kui auto on 24h hiljem ikka kinni pargitud ja tühjade kummidega, ning mina pean niisama 45 minti käed taskus passima, siis mu arust küll väga normaalne suhtumine ei ole:D

EDIT: Seda "kuidagi käima ja gaas põhja" remonti olen seal näinud tehtavat ka 10 aastat vanade masinatega. Ja hindade üle pole ma kordagi nurisenud, niiet oma kasumlikkuse jutt unusta kohe ära;)
stennadi
Postitusi: 696
Liitunud: T Jaan 11, 2005 20:03
Asukoht:
Auto:

#17

K Nov 16, 2005 8:54


Me räägime siin autost mis maksab 12 000.- on 21a. vana ning millega ei ole 3 aastat sõidetud. Võta lahti mobile.de või autoscout ning vaata mis küsitakse Classicute eest, lisa sellele 7000.- transpordikulu ning vaata kuivõrd kasumlik sellise auto Eestisse toomine olla saab.



Vahet ei ole kas auto maksab 2 tuhat või 200 tuhat. Suhtumine klienti peaks ikkagi positiivne olema või kui ei taha/viitsi odavate autodega tegeleda siis ärgu võtku neid müüki.
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#18

K Nov 16, 2005 21:17

Kuna nimet. pood tegutseb aastaid,masinaid tuuakse ja viiakse,siis pole ju probleemi.Kui suhtumine ei meeldi,võib alati ju mujale minna.99% automüüjatest
pole kunagi mingit müügikoolitust omale hankinud,seepärast oleks vist liiga palju tahta ,et teenindus oleks perfektne.Selles poes on võimalik minusugusel
oma aparaadiga vabalt Saabidele ajupesu teha-see ka suur asi.Mitmeski kohas on testri jutu peale trääsa näidatud-"tahad osta-ei taha,nuu pljääd.....":gun:
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#19

K Nov 16, 2005 21:33

Algselt postitas: Trionic
Selles poes on võimalik minusugusel
oma aparaadiga vabalt Saabidele ajupesu teha-see ka suur asi.Mitmeski kohas on testri jutu peale trääsa näidatud-"tahad osta-ei taha,nuu pljääd.....":gun:


Jah, see on kiiduväärt, et lubatakse autot enne tõsiselt katsuda ja uurida.
Meenub aeg kui endale saabi otsisin. Tahtsin Danlori platsil ühe siit foorumist läbi käinud saabiga proovisõitu teha, mispeale müüja (vist isegi omanik) teatas, et sõidad siis kui ära ostad. Tase eks? No oma 100m ringi sain ikkagi tehtud. Aga mitte ka rohkem. Maanteele ning isegi tänavale ronimisest polnd juttugi.

Ega kasutatud autode müügiga vist muud moodi kasumit ei teenigi siin Eestis. Või siiski - tuua väga korralikke masinaid ja müüa neid ka kõrgema hinnaga. Nii et klient teaks et kõrge hinna eest saab ka kõrge väärtuse.
timutit
Postitusi: 607
Liitunud: R Sept 03, 2004 23:17
Asukoht:
Auto:

#20

P Nov 20, 2005 17:50

Algselt postitas: suur
Vaatasin, et HS-i suunas tuleb päris tihti kriitikanooli. Huvitav oleks teada, mida näitavad küsitlustulemused.

Endal pole HS-iga olulisi kogemusi, kuna sealt ostmas pole midagi käinud. Küll aga vaatamas. Siis öeldi küll, et auto uksd on lahti - mine uuri, mis oli muidugi üsnagi positiivne.

Teada on, et autole ei jäeta midagi väärtuslikku külge. Kõik makid, käetoed, valuveljed korjatakse välja ja müüakse eraldi. Samuti käib autode remontimine kuidagi hämaralt.

Mida arvad Hiiu-Suurtüki autopoest?

http://www.hiiusuurtukiautopood.ee/


niimoodi tulebki maine vist.Tsitaat-kogemusi ei ole.Teine-midagi väärtuslikku külge ei jäeta.Kust väide,kui kogemusi ei ole.Naised saunas rääkisid.Löö hiiu leht lahti ja vaata paljudel valuveljed all on.Eba kõla sinu jutuga.Seega-jutul puudub point.Hämaras kohas remonditud.Kas sa tead,kus remonditi midagi.Kui ei tea,siis on jälle demagoogia.Jah ise olen küll vahest hämara ilmaga sinna juppi viinud.Muidugi võiks päike seniidis olla nii õues,kui ka remonditöökojas,kui ka remondimeeste peades.
Järmise mehe jutt,et nurgas seisis auto,millel oli hunnik juppe puudu.Pärast müüdi.Kui müügihetkel on kõik jupid küljes,milleks siis möla.See on ju sama loogika,et näe-sul oli käigukast maas,kui sidurit vahetati ja nüüd su autol on halb maine.Ma pean siis su auto müügi juurde tulema ja rääkima,et see on kahtlane auto-sellel oli käigukast üldse küljest ära.
Sellel jutul,et kokkulepitud ajaks ei olnud autol kummidki täis on iva.Samas tean omast käest,et suur osa tahtjaid ei tee kärbsepesagi,st ei ilmu kokkulepitud ajaks kohalegi.Ja kui samal ajal on vaja midagi muud teha,siis jääb see kummipumpamine inimese ilmumiseni.
Ps. mul ei ole mingit huvi selle platsi suhtes.Konstateerin juttu,mida lugesin.
:head::head::head::head::head::head::head:
Nastix
Postitusi: 553
Liitunud: N Mai 19, 2005 16:12
Asukoht:
Auto:

#21

P Nov 20, 2005 18:21

to timutit: ilmselt oled ise automüügiga pisut rohkem kokku puutunud või lihtsalt objektiivne :cool:

Ei pea just väga palju kogemusi ise omama, et teiste juttude põhjal oma arvamust omada. Antud teema tehti minu arvates n.ö tõe tuvastamiseks. Põhimõtteliselt peaks minu arvates olema iga asutuse üks kreedosid omada head mainet ning kui viimane on potensiaalsete klientide seas kahtlane, siis sellest tuleb teha omad järeldused.
Mis puutub "järgmise mehe juttu", siis arvan, et üks asi on müüa autot koos kõigi tema heade ja halbade omadustega ausalt ja teine asi on nimetatud omadusi TEADLIKULT peita/varjata.
Kui jätta kõrvale naised-saunas-rääkisid jutt, siis antud asutuse kohta on ka autospetsialistid kriitikat väljendanud (seonduvalt eelmise lõiguga).
Asi taandub ikkagi selleni, et kui ise ei oska ostuhetkel vigu näha, siis on see sinu enda probleem ja see kehtib kõikvõimalike automüüjate/ostjate suhtes. Isiklikult leian, et teadlik petmine ei ole normaalne, kuid ühiskond on meil selline, kus inimene autot ostes eeldab, et teda NIIGUINII petta üritatakse ja automüüjad teavad juba ette, et nende juttu ei usuta (sellest ka võib-olla hiiu meeste suhtumine lasta kliendil ise autot vaadata). Vot !
cilpkonn
Postitusi: 1091
Liitunud: K Apr 06, 2005 12:32
Asukoht:
Auto:

#22

P Nov 20, 2005 19:25

kui auto seisab platsil tühjade kummidega, siis tundub rohkem sedamoodi olevat, et müügimeestel polegi erilist huvi sellest autost lahti saada... vähemalt normaalseks ma seda küll ei pea, et platsil masinal lihtsalt veljed asfaldiga otsekontakti asuvad... enesest ja teistest lugupidamise asi ma arvan.. ja kindlasti mitte ainult HS'is.. aga on ka meeldivaid erandeid..
timutit
Postitusi: 607
Liitunud: R Sept 03, 2004 23:17
Asukoht:
Auto:

#23

P Nov 20, 2005 21:44

Sellel konkreetsel autol ei olnud turbot küljes ja rooli ei olnud peal.Kui nüüd keegi läheb platsile ja vaatab seda autot.Milline okeks siis aus tegevus.Et ei petaks TEADLIKULT.Kas ei panekski turbot ja rooli külge.Või paneks ja kutsuks mehe kõrvale ja ütleks,et tead-jube jama on selle autoga-tal ei olnud veel kuu aega tagasi rooligi küljes.Või müüks autot turbo ja rooliga ja laseks seda pealt ja alt üle vaadata.
Mina ei ole automüümisega tegeleja.Enda omigi olen suurte raskustega müünud.Aga objektiivsed võiksid kõik olla.Tuttavad kutsuvad mind aeg-ajalt appi,kui autot tahavad osta.Kui ma näen 10 autot rivis,siis ma soovitaks ikka osta seda,mis kõige kabedama olemisega.Olgu tal kumm tühi või täis.See on ju eelarvamuslik suhtumine,et tühi kumm ei lase asja edasi vaadata.Lugupidamist on seal platsill küll rohkem,kui mujal.Sellise endast lugu pidamisega(et kumm näe oli tühi) võibki mingi hea asi ostmata jääda.Olen tuttavatega mitmelgi platsil käinud viimase kuu aja jooksul käinud autosid vaatamas ja see on tõesti masendav,kuidas(reeglina tiblad) müüjad käituvad.Leidsime pealtnäha kabeda eksemplari,aga kui ma hakkasin asja lähedalt vaatama tuli tibla minu juurde ja hakkas minuga mölisema pärast seda,kui olin autotahtjale vigu näidanud.Tibla ütles,et need ebakõlad on huinjaad ja kui ma talle näitasin millised on vead,siis ütles,et mingu jobannõi esindusse ja ostku uus auto ja ärgu tulgu siia gavnoo ganjatt.Üks ilma kaelata vend vahtis eemal kurja näoga.Sellis karta ei ole mõtet,sest ma konstateerisin fakte ja ta ei saa mulle midagi teha,kui mu jutt vastab tõele.Asi oli suhtumises.See toimus Lasnagorskis Vana-Narva mnt.Sama suhtumist nägin autoturu juursel platsil(Trioniku kõrval).Naine,kes tahtis autot ,nägi ilusat värvi ja,kui tibla talle rääkis lugu,et autos on tsekk kõige kohta,mis on vahetatud oli tädi juba vaimustuses.Kui ma autot lähemalt vaatasin,nägin et selle kere oli kõver nagu banaan.Seda ma ka tädile ütlesin.Aga tädile oli juba see värviline piss pähe pesa teinud.Ma vaatasin,et mul ei ole seal enam midagi teha.Ma ütlesin küll,et ei ole seda mõtet osta,aga tädi ütles,et tal ongi ainult nii palju raha ja ostis ära.Ma küll ütlesin,et võiks nagu sildade seisu ka vaadata,aga tal oli juba enda arvates kiire.Nädal aega hiljem tuli juba sildadesse 4000.-krooni juurde taguda.nii palju siis tsekkidest ja remontimisest.
Hiiuga oli mul selline kokkupuude,et tuli minu juurde üks mees,kes tahtis mult juppe osta ja et ma need külge ka kruviksin.tee peal õnnestus tal auto ära kortsutada ja see jäi mulle lammutada minu juurde.Tahtis aga mees saabi ja läksimegi siis Hiiule.Seal oli üks odav cs.Sellel olid vead küljes ja neid mulle ka seal näidati.Minu käest varem ostetud amortki seisis pagasnikus ja tahtis vahetust.Muidugi võiks nuriseda,et miks ta seda amorti polnud ära vahetanud.Aga Platsimees sõitis ise selle autoga iga päev ringi.Mulle anti autovõtmed pihku ja lubati ringi sõitma minna.OK võhivõõrale poleks võtmeid pihku antud ja lastud tänavatele seiklema minna.Mina ütlesin,et palju nende vigade likvideerimine maksab ja lepiti kokku hinnas ja tehti diil.Hiljem tuli see välismaa auto minu juurde ja likvideerisin selle nimetatud vead.Kuu aega hiljem helistas mulle see mees ja ütles,et on ülirahul.
Sama lugu oleks selle kummiga-pumpaks asja täis ja elu läheks edasi.saaks võib-olla hea auto,kui viitsiks 5 minutit oodat,kuni kumm täis saaks.See auto-ost on ikka selline asi,et sinna kulub ikka suur summa raha ja kui otsest pettust näha ei ole,siis ei ole mõtet püssi põõsasse visata.Neid nüansse on ikka palju,mis ei lase elada,kui nõudmised kõrged on.Kui tera tahad leida peaks ikka kõik sõklad läbi kammima.Klantsi olemisega poiss räägib ilusa loo ja kui kapotialune on ilusasti survepesuga ära pestud ja kummid-plastid läikima löödud ongi diil või?
Kuulakem Nastixit-objektiivne peab olema.

:headbang::headbang::headbang::headbang::headbang:
miku
Saabiklubi liige
Postitusi: 567
Liitunud: T Apr 13, 2004 13:02
Asukoht: Tallinn
Auto:
Kontakt:

#24

R Jaan 20, 2006 12:23

tähendab. Hiiu-Suurtüki kohta siis näidetega. Näited pärinevad ajast kui praegust suksut ostsin, ehk siis ca 4 aastat tagasi. Ehk siis oli aasta 2002. Eemalt vaadates olid ilusad autod, KUID:

1. Auto aastast '94. Läbisõisuks märgitud ~60 000 - 70 000 Km. Mitte eriti reaalne.
2. Autod oli väga kehvasti toodud, kraabitud täkilised
3. Mitte ühelgi AEROL ei olnud valuvelgi (?)

Võiks jätkata. Üldiselt tulin ma sellest institutsioonist selg ees välja tagasi.
saakal
Postitusi: 89
Liitunud: E Mai 17, 2004 21:59
Asukoht:
Auto:

#25

R Jaan 27, 2006 19:34

Algselt postitas: miku
tähendab. Hiiu-Suurtüki kohta siis näidetega. Näited pärinevad ajast kui praegust suksut ostsin, ehk siis ca 4 aastat tagasi. Ehk siis oli aasta 2002. Eemalt vaadates olid ilusad autod, KUID:

1. Auto aastast '94. Läbisõisuks märgitud ~60 000 - 70 000 Km. Mitte eriti reaalne.
2. Autod oli väga kehvasti toodud, kraabitud täkilised
3. Mitte ühelgi AEROL ei olnud valuvelgi (?)

Võiks jätkata. Üldiselt tulin ma sellest institutsioonist selg ees välja tagasi.


8 aastat vana auto ja läbisõit 70 000 - erandeid leidub alati

Autod on kraabitud, täkilised - ju siis on autoga sõidetud, olgem reaalsed kasutatud autodel on olme mõlgikesi ja kriime. Pigem tasuks ettevaatlik olla kui neid ei ole ..........

Hiiu Suurtükis on aegade jooksul müügis olnud vaid 1 Aero millel olid all 17" valuveljed
Vasta