Saab 9-3 2003 nahkistmed/poolnahkistmed.

Soovid osta aga vajad nõuannet... Aita sõbral SAAB'i osta.
Vasta
andremotus
Postitusi: 3
Liitunud: K Aug 22, 2012 20:53
Asukoht:
Auto:

#1

R Aug 24, 2012 19:54

Hey Saabihuvilised!:head:

Kas keegi oskab algajat Saabihuvilist informeerida kust oleks võimalik osta kas on keeruline leida ja umbkaudselt palju maksavad Saab 9-3 2003 poolnahk/ nahkistmed?

Tänud vastajaile:)
welts
Postitusi: 117
Liitunud: T Juul 12, 2011 23:54
Asukoht:
Auto:

#2

R Aug 24, 2012 20:21

Uuri romulatest, Väänas Veoexperdist näiteks
http://www.autoosa.ee/2011/archives/category/lammutatud-autod/saab

Auto24 võid uurida autod varuosadeks variandist, seal võid leida muid lammareid muidugi.

Ka variant oleks uurida leedu lammareid, sealt võib saada hea hinnaga võrreldes eesti hinnad.
Jaanus
Postitusi: 894
Liitunud: K Mär 03, 2004 15:58
Asukoht: Harjumaa
Auto: Volvo XC90 MY18 ja Opel Insignia Biturbo MY16

#3

R Aug 24, 2012 21:14

Mis värvieelistus on? Mul on üle jäämas hall-valged, täis elekter+juhiiste mäludega...
welts
Postitusi: 117
Liitunud: T Juul 12, 2011 23:54
Asukoht:
Auto:

#4

R Aug 24, 2012 21:34

Kui salaudus pole siis mis hinnaga need kaubaks läheks?
Oli endalgi kunagi huvi sellise värvilahendusega istmete järgi.
andremotus
Postitusi: 3
Liitunud: K Aug 22, 2012 20:53
Asukoht:
Auto:

#5

R Aug 24, 2012 21:46

Tegelikult on nii, et kaalun praegu autoostu ning kui auto oleks muus osas 100% sobiv kuid nahksisu puuduks siis üritan selgeks teha mis hinna eest ma selle endale soetada võiksin ning kas on raske leida või mitte:)
ivark
Postitusi: 777
Liitunud: N Juul 02, 2009 12:31
Asukoht:
Auto:

#6

L Aug 25, 2012 9:55

See maksab sulle umbes 130-150 EUR täiskomplekt poolnahksisu. Need on lammutuse hinnad, olen hästi kursis aga kahjuks parempoolse rooliga masinatelt, nii et pead veidi rohkem polstriga vaeva nägema, et ümber tõsta aga seda saab teha. Kahjuks oli ka Vääna lammutuses tüüpiline eesti teenindaja, sellepärast ei saanud neid istmeid näha ja jätsin ostmata. Ilma lähemalt nägemata ma ühtegi istet ei osta.
Kasutaja avatar
Six
Postitusi: 347
Liitunud: P Sept 26, 2010 9:47
Asukoht:
Auto: M5 F90 '18

#7

L Aug 25, 2012 10:31

Milles seisneb parempoolse rooliga auto istmete nahkpolstri erinevus võrreldes vasakpoolse rooliga, et seda peab ümber tõstma?
Saaks aru, et mälude juhtplokk tuleks teisele istmele üle tõsta, aga polster?
Ehk siis kas parempoolse rooliga juhiiste ei sobiks vasakpoolse rooliga kõrvalistmeks?

See maksab sulle umbes 130-150 EUR täiskomplekt poolnahksisu. Need on lammutuse hinnad, olen hästi kursis aga kahjuks parempoolse rooliga masinatelt, nii et pead veidi rohkem polstriga vaeva nägema, et ümber tõsta aga seda saab teha. Kahjuks oli ka Vääna lammutuses tüüpiline eesti teenindaja, sellepärast ei saanud neid istmeid näha ja jätsin ostmata. Ilma lähemalt nägemata ma ühtegi istet ei osta.
welts
Postitusi: 117
Liitunud: T Juul 12, 2011 23:54
Asukoht:
Auto:

#8

L Aug 25, 2012 21:05

Milles seisneb parempoolse rooliga auto istmete nahkpolstri erinevus võrreldes vasakpoolse rooliga, et seda peab ümber tõstma?
Saaks aru, et mälude juhtplokk tuleks teisele istmele üle tõsta, aga polster?
Ehk siis kas parempoolse rooliga juhiiste ei sobiks vasakpoolse rooliga kõrvalistmeks?

See maksab sulle umbes 130-150 EUR täiskomplekt poolnahksisu. Need on lammutuse hinnad, olen hästi kursis aga kahjuks parempoolse rooliga masinatelt, nii et pead veidi rohkem polstriga vaeva nägema, et ümber tõsta aga seda saab teha. Kahjuks oli ka Vääna lammutuses tüüpiline eesti teenindaja, sellepärast ei saanud neid istmeid näha ja jätsin ostmata. Ilma lähemalt nägemata ma ühtegi istet ei osta.


Ilmselt tõstaks ta polstrid uutelt istmetelt vanadele alustele. Vähemalt mina saan tema mõttest nii aru.
ivark
Postitusi: 777
Liitunud: N Juul 02, 2009 12:31
Asukoht:
Auto:

#9

E Aug 27, 2012 10:59

Milles seisneb parempoolse rooliga auto istmete nahkpolstri erinevus võrreldes vasakpoolse rooliga, et seda peab ümber tõstma?
Saaks aru, et mälude juhtplokk tuleks teisele istmele üle tõsta, aga polster?
Ehk siis kas parempoolse rooliga juhiiste ei sobiks vasakpoolse rooliga kõrvalistmeks?

See maksab sulle umbes 130-150 EUR täiskomplekt poolnahksisu. Need on lammutuse hinnad, olen hästi kursis aga kahjuks parempoolse rooliga masinatelt, nii et pead veidi rohkem polstriga vaeva nägema, et ümber tõsta aga seda saab teha. Kahjuks oli ka Vääna lammutuses tüüpiline eesti teenindaja, sellepärast ei saanud neid istmeid näha ja jätsin ostmata. Ilma lähemalt nägemata ma ühtegi istet ei osta.


Ilmselt tõstaks ta polstrid uutelt istmetelt vanadele alustele. Vähemalt mina saan tema mõttest nii aru.

Just nimelt.
Seda erinevust näeb juba piltidelt, kõik on justkui peegelpildis, kahjuks ei ole ise neid istmeid näppinud aga see ei saa teisiti olla. Sa ei saa lihtsalt võtta parempoolse masina istme ja teisele poole ümber tõsta. Kõrguse regulaatorid ja nt. ristluu-tugi vm (lumbar support) jääb sellisel juhul valele poole., seega üksjagu mässamist. Mina ei viitsi näiteks sellega tegeleda aga kui on kedagi, kellel on kõvasti aega käes, andku minna ja oleks vahva kui postitaks ka piltidega DIY teema siia. Kusagilt maailmast ma analoogilist teemat ei leidnud.
Kasutaja avatar
Six
Postitusi: 347
Liitunud: P Sept 26, 2010 9:47
Asukoht:
Auto: M5 F90 '18

#10

E Aug 27, 2012 11:26

Ei tahakski tõsta istet teisele poole, lihtsalt kas parempoolse rooliga juhiiste ei sobiks vasakpoolse rooliga kõrvalistmeks?
ivark
Postitusi: 777
Liitunud: N Juul 02, 2009 12:31
Asukoht:
Auto:

#11

E Aug 27, 2012 11:48

Ei tahakski tõsta istet teisele poole, lihtsalt kas parempoolse rooliga juhiiste ei sobiks vasakpoolse rooliga kõrvalistmeks?

Jah, sedaviisi küll, ma mõtlesin kogu muu osa samaks jätta, lihtsalt. Plastikud on samad jm. lihtsalt saad omale täiendatud funktsioonidega kõrvalistuja istme.
Tegelikult pole keeruline ka polster ümbertõsta, kui veidi uurida, siis see kinnitub raami külge väga lihtsalt, tuleb see välja tõsta sealt ja ongi korras.
ulari1
Postitusi: 94
Liitunud: P Mai 27, 2007 13:47
Asukoht:
Auto:

#12

E Aug 27, 2012 14:16

Hey Saabihuvilised!:head:

Kas keegi oskab algajat Saabihuvilist informeerida kust oleks võimalik osta kas on keeruline leida ja umbkaudselt palju maksavad Saab 9-3 2003 poolnahk/ nahkistmed?

Tänud vastajaile:)


Tema müüs kunagi,võid ju talle helistada,äkki on veel midagi.
http://www.saabiklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=19662
Vasta