Saab 9-3 Aero XWD Turbo

Soovid osta aga vajad nõuannet... Aita sõbral SAAB'i osta.
caarel
Postitusi: 313
Liitunud: N Veebr 22, 2007 15:50
Asukoht:
Auto:

#51

E Aug 25, 2014 14:50

Siis tegi masin avarii ning oli mahakandmise äärel.

Kust pärineb info, et auto oli mahakandmise äärel?


Olin reaalne autohuviline ja hoidsin kätt pulsil tookord. Olin juba ostmas, kui sain kõne, et auto on avarii teinud ning ei saa mina seda autot ega ka mitte toonane omanik. Olin huvitatud võimalikest juppidest, kui asi peaks maha kantama, kuid seejärel ilmus majja uus 9-5 ja matsin teema enda jaoks maha. Siiani on sms-id telefonis alles, kus toonane omanik on äraootaval seisukohal, mis tema autost saab.
Kui vaatate avariiregistrit, siis näete ka, et aasta tagasi toimus avarii, mille kulu on 2000+ EUR.
Olin see kevad juba üllatunud, kui nägin seda isendit taas ringi vuramas, naisterahvas roolis.
Siinkohal on muidugi võimalik, et inimene soovis auto ikkagi endale hoida ning valetas mahakandmise kohta. Fakt on, et avarii oli ja suht kallis.
Aasta tagasi oli sellel isendil vahetatud 1 amort (originaali vastu) ning just sai uued piduriklotsid ja kettad peale (saabiantis).
jux31
Postitusi: 139
Liitunud: N Dets 14, 2006 13:43
Asukoht:
Auto:

#52

E Aug 25, 2014 15:16

Auto minu käes alates 12.2013

See auto on jah umbes aasta tagasi osalenud avariis. Seda autot remonditi väga pikka aega, kuna autole ei olnud peale pandud tähtaega, mis ajaks ta peab valmis olema. Teostas ametlik Saabi müüja (see ei olnud VM).
Kui neid pilte vaadata, siis minule küll ei jää muljet, et auto oli mahakandmise äärel (need pidid sain täna, töökojast,kus remont teostati).



Peale remonti on autol ees uued radikad ja kondipump, pandi ette ka uus mootori jahutus. See on see, mida ma hetkel tean tema kohta.

Ise olen vahetanud ja lasknud teha järgnevad toimingud:

Uus aku
Uus esiklaas
Uus veovõlli simmer
Uus Aut.kasti Õli vahetus
Uus süütepool 3tk
Uus salongifilter
Uus Xwd siduri õlifilter
Uus taga diffriõli
Uus õli tagasilla Haldrex sidur
Uus mootori õli
Uus õhufilter
Uus õlifilter
Uus süüteküünlad 6tk
Uus paisupaagi lõdvik
Uus paisupaagi lõldvik r turbosse
Uus piduri vedeliku kork
Uus support
Uus E.amordipatjade vahetus
Uus roolilatt
Uus pooltelje kaitsekumm
Uus Gen rihmapinguti rullik ja rihm
Uued Nokian Zline rehvid alla pandud 245/45/18
Uued tagaamodid

Edasi võite uurida, mida on teinud teised esindused, auto väga heas seisukorras, sobib inimesele, kes tahab saada kohe sõitvat autot.

Seda autot on remonditud Viking Motorsis, SaabiAntis ja Amservis Tähesaju (mina olen käinud selle autoga Viking Motorsis) .

Mu elukaaslane sõidab sellega igapäevaselt, viib last lasteaseda ja käib tööl.

Siiamaani on käinud üks inimene reaalset sõitmas ja kauplemas hinna osas.
Miks kaugelt rääkita, et hind on kallis, kui sa pole käinud autot vaatamas, rääkimas ega proovisõitu tegamas. Alati saab arutada ja rääkida hinnast.
Kui sa kodus istud ja ainult vaatad kuulutust, siis ei juhtu midagi :)



Lisatud failid
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2280
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#53

T Aug 26, 2014 8:50

No minu auto remont, kui stange eest kadus, läks samuti väga palju maksma....see kaks tonni oli vaid käibeka suurus...
Vasta