Brexit

Soovid osta aga vajad nõuannet... Aita sõbral SAAB'i osta.
Vasta
Kasutaja avatar
paulk
Postitusi: 162
Liitunud: R Apr 04, 2014 22:37
Asukoht:
Auto:

#1

P Okt 06, 2019 13:29

Huvitav, kas nüüd on tagumine aeg neobros lehelt omale jupivaru tagavaraks osta? Nt TTiD turbod maksavad koos transpordiga 320€ koos km (vrdl saabianti outlet ca 700€+km)
andres
Saabiklubi liige
Postitusi: 978
Liitunud: T Mai 25, 2004 15:26
Asukoht:
Auto: Saabitu

#2

P Okt 06, 2019 19:40

Alati hea kui turbo riiulis olemas.
:drive:
I-Vaari
Saabiklubi liige
Postitusi: 804
Liitunud: K Okt 14, 2009 16:32
Asukoht:
Auto:

#3

E Jaan 13, 2020 14:20

Kuna teema brexit ja veel paar aastat tagasi toimis Britisaartelt netkauplusest varuosade tellimine suhtnormaalselt aga nüüd mitte siis ehk helgema möistusega foorumlastel vöimalik minule veidi nöuannet jagada. Sooritasin ostu eelmise nädala keskel ehk siis tellisin PFS kodulehelt 3 detaili , tasusin krediitkaardiga detailide ja nende kohaletoimetamise eest küsitud summa ja sain e-posti vastuse - Teie tellimus on käsitlemisel. Reedel oli saadetud kellegi Alexi poolt vastus - vabandust need detailid on nende laost löppenud ja järgmiste nende lattu saadetavate detailide hind on hoopis teine. Ehk siis ca 300 eur maksnud detail on nüüd müügis ca 470 eur eest(tehakse nn allahindlus minule). Tasutud on detailide ja saatmiskulude eest Nordea krediitkaardiga millel ka mingisugused kindlustustingimused mönedeks elujuhtumiteks.
Kasutaja avatar
paulk
Postitusi: 162
Liitunud: R Apr 04, 2014 22:37
Asukoht:
Auto:

#4

E Jaan 13, 2020 14:36

I-Vaari kirjutas:
E Jaan 13, 2020 14:20
Kuna teema brexit ja veel paar aastat tagasi toimis Britisaartelt netkauplusest varuosade tellimine suhtnormaalselt aga nüüd mitte siis ehk helgema möistusega foorumlastel vöimalik minule veidi nöuannet jagada. Sooritasin ostu eelmise nädala keskel ehk siis tellisin PFS kodulehelt 3 detaili , tasusin krediitkaardiga detailide ja nende kohaletoimetamise eest küsitud summa ja sain e-posti vastuse - Teie tellimus on käsitlemisel. Reedel oli saadetud kellegi Alexi poolt vastus - vabandust need detailid on nende laost löppenud ja järgmiste nende lattu saadetavate detailide hind on hoopis teine. Ehk siis ca 300 eur maksnud detail on nüüd müügis ca 470 eur eest(tehakse nn allahindlus minule). Tasutud on detailide ja saatmiskulude eest Nordea krediitkaardiga millel ka mingisugused kindlustustingimused mönedeks elujuhtumiteks.
Ja su mure on...? Kas tahad ostust taganeda?
Kui võimalik, siis on tihtipeale mõistlik tasuda Paypaliga, tõenäosus sellega raha tagasi saada on hariliku krediitkaardimaksega võrreldes oluliselt kõrgem.

Ja kui paypaliga mingis muus valuutas (nt naelad) tasuda, siis võiks jätta valuutavahetuse panga kanda - paypal pakub lahkesti ja üsna pealetükkivalt enda lahendust, aga see on harilikult paar protsenti kogusummast kallim kui panga enda kurss.
I-Vaari
Saabiklubi liige
Postitusi: 804
Liitunud: K Okt 14, 2009 16:32
Asukoht:
Auto:

#5

E Jaan 13, 2020 14:49

Tänan kiire tagasiside eest. Kuid tegelikult oleks ma rohkem kaubast kui raha tagasisaamisest huvitatud. Raha tagasisaamine ei ole minu krediitkaardiga probleem. Iseküsimus ainult kas kaupmees oma lohakust kodulehe korrastamisel (oli ju ostu hetkel konkreetne hind nähtaval ja mitte kusagil märget , et antud detail on tellimiskaup) tunnistab ja sellele lohakusele viidates omab juriidiliselt kohustust ostu-müügitehing löpuni sooritada ehk siis kaup ka minule saata juba minu poolt tasutud tellimuse järgi.
aatom
Saabiklubi liige
Postitusi: 848
Liitunud: P Okt 09, 2005 20:24
Asukoht: Viljandi
Auto: 9-5 2.2TDI 2002, 96 2T 1965, 96 4T 1976, 900 Cabrio 1989, 900c 1984, Sonett II
Kontakt:

#6

E Jaan 13, 2020 16:43

Minu seis selline, et kolmest kohast 2. jaanuaril tellitud asjadest üks käes, teine saabub homme, aga ühe kohta pole mingit saatmise infot (kuigi valisin track saadetise) ja nad pole mu järelpärimisele vastanud ka ...
Vasta