Rootsi müüja ei taha anda numbreid!- auto kodus!

Soovid osta aga vajad nõuannet... Aita sõbral SAAB'i osta.
Rästas
Postitusi: 955
Liitunud: K Apr 18, 2007 20:12
Asukoht:
Auto:

#26

L Apr 21, 2007 20:26

Algselt postitas: melka
Mnjaa, ilus nagu ikka see SAAB, selle peale lausa võttaks :drink:

:D melka, trimpame ikka siis, kui ma selle pilliga Eestis olen :beer:

Äratoomisest:
Kui keegi on kunagi samasse piirkonda auto järele minemas, nagu mina (st üksi, mitte kaaslase autoga), siis kulub see inf ehk marjaks:
Lendan (27.04) kl 6:15 Finnairiga Tallinnast läbi Helsingi (1 stop) Göteborgi. Ühe otsa pilet maksab üle 7000 eegu. Võtsin edasi-tagasi pileti 4000 eeku (tagasi jääb kasutamata). Göteborgis olen kell 8:10.
Sealt kl 9:30 rongiga 100 km Stockholmi poole tagasi (237 eek). Olen sihtkohas kl 10:30.
Autoga tutvumine, lepingu sõlmimine, kohvi...ka-ga-gaa:"Täna on hea ilm" :D selleks on 1h.
Kell 11:30 Stockholmi poole teele.
Sõidu aega on 6h, kell 17:30 olen Frihamni sadamas. 18:00 väljub laev (auto+1inimene/kajutikoht 1830 eek).

Võtan GPS-i kaasa. Microsoft AutoRoute annab sõidu ajaks 4h 27min. Marco Polo EuroRoute annab sama teekonna läbimiseks 4h 55min. Seega peaksin jõudma igal juhul.

Teekonna marshruudi ja transpordivahendite valiku point on selles, et jõuda samal päeval kodulaevale. Üks võimalus on kihutada edasi Kappelskäri ja tulla sealt kl 22:30 rekkameeste paadiga Paldiskisse, kuid sinna autoga peale mahtumine võib osutuda lotovõiduks: enne rekkad, siis teised autod.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14296
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#27

L Apr 21, 2007 22:41

Mõningane läbu eemaldatud...
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Rästas
Postitusi: 955
Liitunud: K Apr 18, 2007 20:12
Asukoht:
Auto:

#28

K Apr 25, 2007 18:00

Eile oli raha automüüja kontol (läbi Tavidi, võtab vähem aega, kui panga kaudu. Kui hommikul kanda, on samal päeval vajalikul arvel. Al 50K saab parema kursiga valuuta). Täna uurisin üle, kas kõik on ok - raha kohal ja expordiks vajalik staf reedeks valmis?
Müüja teatas, et ma saadaks Rootsi Vägverketile faxi, kus nõustun, et auto kirjutatakse minu nimele ja siis ta õhtul teatab mulle, kas saab reedeks transiitnumbrid ja muu vajaliku. Mismoodi kas saab? :freak:
Ta lubas juba eelmisel reedel paberid ARKi saata...:facts:
Saatsin Vägverketile kirja (faxi), kus palusin (tegelt lunisin kogu südamest) teha kõik, mis neist oleneb, et vajalikud dokumendid ja transiitnumbrid oleks reedeks toimetatud auto müüjale. Sest mul on lennukipiletid ostetud ja ma ei saa neid tühistada ega muuta, st ma pean reedel oma auto kätte saama.

Veerand tunni pärast tuli automüüjalt teade (temaga Vägverketist juba ühendust võetud), et kõik on ok, olen oodatud reedel oma auto järele
:drive:

Niimoodi käivad asjad siis, kui maksta Rootsi (jur. isikust) automüüjale pangaülekandega ning kui tulla Rootsist ära transiitnumbritega.

29.04.07
Autoga kodus.
Kõik sujus nagu plaaneeritud oli. Numbrid, dokumendid olid olemas (numbrid + kindkustus kuuks ajaks). Kuna esimene sõit oli 400 km, siis selle ajaga sain kuulda mootorit, tunda rooli, proovida erinevaid kiiruseid ja kiirendust, pidureid. Keskmine kütus 8,1- 8,3 L/100km. Käitus hästi :thumb:
Sain kaasa hooldusraamatu ja kõik dokumendid selle kohta, mida autoga esinduse servises tehtud on, st kogu ajalugu. Sellegipoolest lasen ta Eestis üle ja läbi vaadata.

Uus SAABiinimene :beer:
Teema võib lukku panna.
Vasta