Kas Saabi remont võrreldes teiste autodega on kõvasti kallim või on see müüt

Soovid osta aga vajad nõuannet... Aita sõbral SAAB'i osta.
mddr
Postitusi: 161
Liitunud: T Jaan 04, 2005 10:41
Asukoht:
Auto:

#26

L Mär 26, 2005 16:02


ei ole odav, ei ole. Bussiga sõites hoiaks ikka Ullult kokku :)


Misasja, bussiga on ikka kõvasti kallim ringi sõita! ;)
aare
Postitusi: 92
Liitunud: T Okt 26, 2004 14:19
Asukoht:
Auto:

#27

L Mär 26, 2005 23:34

meil oli vahepeal kolf, II, ei roostetand kah, jube hea oli - bena võttis isegi külmade otstega linnas aind 6.5 (muidugi minekut vobsjee ikka ei olnud ka), mõnnalt tuuleklaasi nurkades mnt peal pahistas juba 80kmh pealt (kere nii kandiline noh), aljoga ütles ka, et lahe autu, kunagine saksa pensionäri unistus, ja seest oli tore, lihtne, tahhoka kohal oli seinakell, naljakast riidest iste ja polster, pika sirge joonlauaga disainitud, mossest hullem. tore kulgur oli (sellega sooritasime isegi paar möödasõitu ja mõnel korral õnnestus ketsi panna ka), ilus must autu, läikis, nigu valitsuse massin, tõeline Kraft Durch Freude, lukku käis puldiga, tegi piiks-piiks. aga lössi sõideti. kahju kohe teisest, niuts


ma selle koha pealt ütlex ka paar sõna sekka:
estex: golf2 on ülikõva, minu 1,8 bensukaga saab ikka linna vahel tõsiselt kiiresti edasi liikuda,maanteel ka aga maanteel on suurem auto mõnnam, sügisel peale 96 müüki soetsain selle tartus ja lennumuuseumis nähtu traktori, st teise golfi veel, jupid talle tõesti ei maxa midagi aga jah maanteel tahaks natsa suuremat ja pehmemat autot, mul nigu golfi staasi ala 8 aastat bensa golfiga läbisõit ca 180 tuhhi ja dislaga hakkab esimine 10 tuhhi täis saama.
muidugi 96 tükid ei maksa ka midagi kõik võimalikud tükid said omale tellitud ainuke mida ei suutnud keegi pakkuda oli uus spidotross

aga vist tekib variant oma 96 tagasi saada aga kui käes siis annan kohe teada
terv.aare:eureka:
Vasta