1999a 9-5 Griffin Tartus

Soovid osta aga vajad nõuannet... Aita sõbral SAAB'i osta.
Vasta
Eugam
Postitusi: 199
Liitunud: T Dets 04, 2007 0:09
Asukoht:
Auto:

#1

E Apr 05, 2010 11:26

Tee mis teed,nüüd saan sellest "pisikust" aru...Silm küll igasugustel BMW'del ja Subarutel puhanud ,aga Saab on nagu kirss vahukoorel... :)

on ehk kellelgi antud isendiga kokkupuudet või oskab mõni mees kommenteerida?!


http://www.auto24.ee/used/620568


Aitäh

eugam
Ets
Postitusi: 390
Liitunud: K Veebr 06, 2008 16:13
Asukoht:
Auto:

#2

E Apr 05, 2010 11:37

Ei ole seda masinat oma silmaga näinud aga tundub igati kena ja värske. V-6 hea valik! Vaatan et varustuses on ka katuseluuk, mis igati tore nähtus.
janek83
Postitusi: 229
Liitunud: T Aug 21, 2007 14:55
Asukoht:
Auto:

#3

T Apr 06, 2010 10:08

Tundud jah värske. Mina olen enda V6- igati rahul. Kontrollida tuleks ikka kõike. ACC, SID, park assist jne.
Tean meest, kelle vintsiga võib midagi isegi katki tõmmata...
LdZp
Postitusi: 47
Liitunud: R Mai 29, 2009 16:42
Asukoht: Tartu
Auto: Saab 9-5

#4

L Apr 24, 2010 17:06

Üks Saab Tallinnast-Tartusse ja teine Tartust-Tallinna?:D ..Kuidas on edenenud ka uue auto otsingud, on mõni tõsisemalt ka luubi alla võetud ja vaatamas käidud nt?
Eugam
Postitusi: 199
Liitunud: T Dets 04, 2007 0:09
Asukoht:
Auto:

#5

L Apr 24, 2010 17:19

kuule olen siin igasugust marki uurinud ja puurinud...sellise raha eest enam nii head autot ei saa,kui sulle müüsin.:D
aga eks miskit siit ikkagi koorub.
tudengite asi vaata-pole sissemaksu raha:D
Eugam
Postitusi: 199
Liitunud: T Dets 04, 2007 0:09
Asukoht:
Auto:

#6

E Apr 26, 2010 11:42

Ma ei hakka enam uut teemat tegema.Siin viimased Ostuabid on niigi asju täis,seega panen ühe Tartu Griffini siia veel.
Kombinatsioon siis musta värvi,0% sissemakse ja Griffini näol kõige ideaalsem,mis leidnud olen.Tartusse pole küll pikk sõit aga Pirital on sellise ilmaga vastuvõetavam jalutada :) . Ainukesed asjad,mis silma riiviavad,on need veljed(pole minu maitse).Muid vigu visuaalselt tähele ei pane.
Just täna sain ühe liisingule tagastatud auto remondi kalkulatsioonid teada,seega ei tahaks kohe järgmist summat välja käia ....
Seega,kui kellelgi auto ajaloost miskit huvitavat teada,siis palun-palun infot.:)

http://www.auto24.ee/used/708333

Eugam

E: sain akti ja ei olegi nii roosiline.
konditsioneer,mõlgid,süütelukk,põletusaugud laes?!

ikkagi tartusse seda esimest vaatam .
Oi küll on raske see auto ostmine :fight::wall:
ErQ
Postitusi: 376
Liitunud: N Sept 14, 2006 15:09
Asukoht:
Auto:

#7

E Apr 26, 2010 13:45

Algselt postitas: Eugam

E: sain akti ja ei olegi nii roosiline.
konditsioneer,mõlgid,süütelukk,põletusaugud laes?!

Oi küll on raske see auto ostmine :fight::wall:


12 aastat vana auto kohta polegi nimekiri teab mis hull ju.
Tavakulumise jäljed. Ja kui soovid osta 50k autot järelmaksuga, siis peaks ju olema remondifondi küll nende vigade jaoks. Ehk et, mis ma tahan öelda on see, et mingit akti ära võta aluseks vaid käi vaata mõlemad üle.

PS! Oskab keegi öelda, mis asi see tagaklaasil on? On see mingi antenn?
Eugam
Postitusi: 199
Liitunud: T Dets 04, 2007 0:09
Asukoht:
Auto:

#8

E Apr 26, 2010 14:02

Algselt postitas: ErQ
Algselt postitas: Eugam

E: sain akti ja ei olegi nii roosiline.
konditsioneer,mõlgid,süütelukk,põletusaugud laes?!

Oi küll on raske see auto ostmine :fight::wall:


12 aastat vana auto kohta polegi nimekiri teab mis hull ju.
Tavakulumise jäljed. Ja kui soovid osta 50k autot järelmaksuga, siis peaks ju olema remondifondi küll nende vigade jaoks. Ehk et, mis ma tahan öelda on see, et mingit akti ära võta aluseks vaid käi vaata mõlemad üle.

PS! Oskab keegi öelda, mis asi see tagaklaasil on? On see mingi antenn?



Võta nüüd näpust.Ise olen müünud kaks autot selles hinnaklassis ja sama aastakäiguga.Minuteada pole hakatud sinna kohe raha matma.(selle musta Griffini akti nimekiri oli ligi kahekümne punktiline[ei tea kas tohib sellist asja otse netti levitada,seega võtsin lühidalt kokku])
Eks see odava auto ostmine ole kah üks paras jagelemine.
ErQ
Postitusi: 376
Liitunud: N Sept 14, 2006 15:09
Asukoht:
Auto:

#9

E Apr 26, 2010 15:19

Edu igatahes!
Griffin98
Postitusi: 29
Liitunud: L Juul 18, 2009 10:48
Asukoht:
Auto:

#10

P Mai 23, 2010 1:25

Sattusin isegi oma valge iluduse otsinguil selle Griffini peale:thumb:, aga nüüd olen igati rahul, et õnnestus enda oma kätte saada!;)


Algselt postitas: Eugam
Tee mis teed,nüüd saan sellest "pisikust" aru...Silm küll igasugustel BMW'del ja Subarutel puhanud ,aga Saab on nagu kirss vahukoorel... :)

on ehk kellelgi antud isendiga kokkupuudet või oskab mõni mees kommenteerida?!


http://www.auto24.ee/used/620568


Aitäh

eugam
Eugam
Postitusi: 199
Liitunud: T Dets 04, 2007 0:09
Asukoht:
Auto:

#11

P Mai 23, 2010 11:03

Algselt postitas: Griffin98
Sattusin isegi oma valge iluduse otsinguil selle Griffini peale:thumb:, aga nüüd olen igati rahul, et õnnestus enda oma kätte saada!;)


Algselt postitas: Eugam
Tee mis teed,nüüd saan sellest "pisikust" aru...Silm küll igasugustel BMW'del ja Subarutel puhanud ,aga Saab on nagu kirss vahukoorel... :)

on ehk kellelgi antud isendiga kokkupuudet või oskab mõni mees kommenteerida?!


http://www.auto24.ee/used/620568


Aitäh

eugam




Kuule sama seis.Igati ilus auto oli...
A lõpuks leidsin miskit aktsepteeritavamat... ;)
Eugam
Postitusi: 199
Liitunud: T Dets 04, 2007 0:09
Asukoht:
Auto:

#12

L Juun 05, 2010 1:14

enda masina sain kätte ning mõtlesin,et kui kellelgi nende autode vastu huvi,mis siin teemas olen tõstatanud,siis võib küsida-käisin vaatamas ja oskan enamvähem kommenteerida...
*esimene roheline on kusjuures VÄGA mõnus masin,aga griffini 3.0 147T minekut ei olnud(võibolla ei julenud vajutada) ning rihmad?ketid? tahtisd varsti vahetust...siiski arvan,et selle majanduse vahetamine arvates teadvat selle auto olukorda ei oleksi kõige hullem...
*musta griffini leidsin siit foorumist ka üles...siiski...viimane postitus oli u.04.09(ei hakka praegu foorumis otsima) ning peale seda on masinat justkui ruunatud...veljed alt võetud,teatud asjad ei tööta ja see jutt,et 10 aastat vana masina kohta ongi normaalne selline vigade nimekiri...Ega ikka ei ole küll...
*ja kolmas griffin,millest on siin foorumis juttu olnud,on üks hõbedane,mis oli enne lasnamäel ühel autoplatsil.kuulutuses oli läbisõit 200 tuhat,kompuuter näitas 137 tuhat(aegajalt :)) ning makroflexiga oli käidud tagumiste koobaste kallal ning ühel päeval kliima töötas,teisel ei töötanud...jne jne jne...ühesõnaga...
selle viimasega on tegelikult ikka päris palju nalja saanud ning kui aus olla,siis ei soovita oma vaenlasele kah nende vendadega tegemist teha,kes seda autot pähe üritasid määrida...

Ehk on kellelgi abiks...:)


E: sorry,nüüd on sellel hõbedasel 187000 ls. - http://www.auto24.ee/used/693781
Jupats
T7 sekspert
Postitusi: 2714
Liitunud: K Sept 29, 2004 16:43
Asukoht: Tallinn
Auto: 9-5 Aero-R

#13

L Juun 05, 2010 2:11

Algselt postitas: Eugam
ja see jutt,et 10 aastat vana masina kohta ongi normaalne selline vigade nimekiri...Ega ikka ei ole küll...


Optimistlikud soovid sul. Olen enda autot hoidnud 9 aastat nagu sitta pilpa peal. Investeerinud temasse juba pool tollasest uusväärtusest ning olen kindel, et random ajahetkel leiab ka minu autol sarnase portsu vigasid. Kõik vead ju puhtalt kasutamisest tulnud. Äkki näitad siis autot, kus ei olegi ühtegi viga. Raske sportlik huvi tekkis...
Vasta