müün tõelist sõpra 9-3

Soovid osta aga vajad nõuannet... Aita sõbral SAAB'i osta.
kleer
Postitusi: 32
Liitunud: K Juul 13, 2005 20:08
Asukoht:
Auto:

#51

R Aug 19, 2005 15:59

Tea miks see kleeri teema offtopikuks ajamine meil siin nii hästi välja tuleb. Ühe korra juba splititi. Nüüd jälle lobaks läinud.


rääkige siis midagi asjalikku, kes käsib pla-pla teha;)
ma püüan, siis uuesti "asjalikumat" küsida ehk vastust, kas naistele ka saabneti särke tehtud on, ma särgifoorumist küll ei leidnud (võib-olla olen pime!)
äkki keegi oskab üheselt vastata, et JAH on või EI ole.

kas räägiks minuga teemal VM ja müügidirektor? ehk siis kes teda tunneb?

kolmandaks, kuidas mul oleks võimalik saabifännidega tutvust teha (tore oleks ju mobiilis mõnd nö saabi asjadundja numbrit omada, kes häda korral abi osutaks!) kokkutuleku ma magasin maha, õigemini sain liig hilja teada. aga ma usun, et te ei kohtu ainult 1X aastas

ühesõnaga toredat nädalavahetust ja kihutage korralikult:drive:

kleer

nagu ma aru saan, on pläkutamiseks oma rubriik ja ma peaks oma küsimustega sinna ronima???? sest ostuabist me tõesti ei räägi......
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14296
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#52

R Aug 19, 2005 16:07

Algselt postitas: Cyber
http://www.saabnet.ee/foorum/viewthread.php?tid=1391 ja kui päris lõppu vaatad sel teemal,siis võid ehk miskit huvitavat leida..;)

Ma ju vastasin su särgiküsimusele..;) Vaata seda viidatud teemat. (või siis"Kokkutulekud"->"Saabneti t-särk"
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Chipy
Postitusi: 667
Liitunud: N Mär 31, 2005 23:30
Asukoht:
Auto:

#53

R Aug 19, 2005 16:17

Naiste särke tehti ja viimane L suuruses on cyberil enampakkumisel. Oli juttu ka nendest millede eest pole raha makstud, aga neid vist ei saa enam... uuri cyberilt otse, tema teab.

Nagu sellest eilsest istungist välja tuli tuleb sellest traditsioon teha... minu puhul ei saa seda alates septembrit juunini teha neljapäeviti, aga eks siin saab selle traditsiooni ka selgeks räägitud ja nii lühikese ajaga kui ma ettepaneku tegin ja kohale tuli 7 inimest on vägagi normaalne :)

aga ilusat nädalavahetust kõigile, ise liigun täna läbi tartu kuskil põlva taha metsa nautima veel viimaseid suve riismeid :beer:
Vasta