H: Saabi diiseltraktorid

Soovid osta aga vajad nõuannet... Aita sõbral SAAB'i osta.
Vasta
epsum
Postitusi: 697
Liitunud: P Sept 05, 2004 15:56
Asukoht:
Auto:

#1

E Aug 29, 2005 16:18

Kuna endal ühe sellise ost plaanis, siis sai käidud vaatamas mõningaid taolisi isendeid:
1. BRC's müüdav '99 9-3 2.2TiD (264APP), sn 187000km
Müüja jutt: suurt suht midagi, komisjonimüüki toodud, eestist uuest peast ostetud.
Miinused: hoolimata kahest akus ei käivitunud ( mootorit ketras ringi, ajas halli tagant välja, aga ei lubanudki). Sisu suht rääbakas, riie kulunud, paar väiksemat iluviga (alumisel spoileril tulede kate puudu). Mootor tolmune, natu õline. Hooldusraamatut ei polnud, uksed käisid ilusti kinni-lahti. SID oli katki (paar rida näitas ainult valgust). Veermikku ei kannatanud proovida :( Ja lisasid (peale orig. cd mängija) eipolnud.
2. Micro autoaias olev hall (belgiast) '98.
Selline siis
Lõpuks käivitus, käis natuke tühikäigul, siis võttis kahtlase kolina sisse ja suri välja. Jupp aega tühja ketramist, siis läks jälle käima.. käis nagu enamvähem. Sisult oleks oodanud 108tkm sõitnud autolt enamat, hind pidi olema lõplik ja ei paindu kuhugile poole. Armatuur kulunud, mootor kergelt õline (ämblikud ka kapoti alla pesa teinud). Ise tehtud käetugi nägi kah natuke räsitud välja. Istmesoojendusi ei olnud, kliima külma ei puhunud.
Garu
Postitusi: 420
Liitunud: T Mär 08, 2005 11:29
Asukoht:
Auto:

#2

E Aug 29, 2005 22:16

Nii pessimistlike kirjelduste järgi tundub et mina sain kevadel puha kompu :)
epsum
Postitusi: 697
Liitunud: P Sept 05, 2004 15:56
Asukoht:
Auto:

#3

T Aug 30, 2005 8:35

Garu .. eestis on hetkel kaks kompumat ka müügis.. aga enne kui ma ühte neist kahest oma hoovi peale vedanud pole, siis ma ei hakka hinnangut enne andma ostuabisse :P. Masendav on ka see, et isegi saksast traktorsaab on enamvähem sama hinnaga seal müügis millega siin, kohalikes aedades ( seal odavamaid on ka, jah.. aga need 250+tkm sõitnud).

Krss - see idee on tõeliselt hea, aga mul ei ole ehitamiseks aega - vähesegi vaba aja võtab ML mosse ja paar autoalast ideed... igapäevaautot ehitada nii tõsiselt ümber.. nomaeitea. Kust see aeg ja raha võetakse - pealegi uuemat autot ikka panga abil hää osta - ise ehitades tuleb kusagilt mujalt rahad ümber suunata ja see pole üldse nii lihtne..
Garu
Postitusi: 420
Liitunud: T Mär 08, 2005 11:29
Asukoht:
Auto:

#4

T Aug 30, 2005 20:13

Mina enda omaga igatahes praegu veel täitsa rahul. Eks aega näitab kas ka pikemas plaanis.

Muide läbisõitu ei vaadatagi spido pealt. Eks enamus neid 250+ sõitnuid siia jõuabki. Ega ma enda oma puhul ka kindel ei saa olla et tal läbisõit sama väike kui spido näitab. Samas salong suht värske veel, nii et kui on keritud siis ehk mitte kuigi palju.
Vasta