Must nimekiri saabiklubi foorumis

Soovid osta aga vajad nõuannet... Aita sõbral SAAB'i osta.
Vasta
IS-D
Postitusi: 166
Liitunud: R Aug 24, 2007 13:57
Asukoht: Tallinn
Auto:

#101

R Sept 21, 2012 9:57

Ega see ainuke auto turul ole, et olid sunnitud just selle auto ostma. Ju siis mängis rolli ka hind. Kui sa tunnistad, et tundsid kastis jõnksatust, no ... . Aru ma ei saa inimestest, kes ülisoodsa raha eest täiskorras autot soetada tahavad, aga veidi peale maksta ka ei raatsi, et rohkem korras autot osta. Siis käib üks kiun ja viun. Ole õnnelik, et said nüüd auto ja tead täpselt, mida korda oled teinud. Esi- ja tagasildu pead niiehknaa remontima. Tuleb välja, et oled samasugune, kes ei raatsi hoolduste peale raha kulutada, kuigi teistelt seda nõuad ju. Kui tahad täiskorras autot, siis maksa ka rohkem, on moto.



iisak, need kaks küsimust võid endale järgmise auto ostu puhul esitada kuna arvatavasti sellele tulebki rõhuda, mitte aumeeste asju ajada. Ma pean tõenäoliselt tulema foorumisse ja uurima, ega ta enda auto veast ei kirjuta, sest ostueelne kontroll ja eraisiku garantiiga võid antud vigade puhul tagu otsa pühkida.

Nagu kirjas kirjutasin ei tule need diagnostikas välja.

TGB´le, tõesti keegi võiks õppida sellest midagi - muud ei miskit! Ja mis olekski parem kui mustas nimekirjas olla? Ei tohi müüa tehniliselt mitte korras olevat autot, ise veel seejuures teades sellest läbi ja läbi. Troosti arvates oli ta ka nende teemadega seal varem käinud. Kas Troost peaks saabiostu kohtunikuks astuma? EI, kui omad autot jõua ka hooldada ning tehniliselt korras hoida. Mina ei suuda näiteks müüa- üks suudab. Suutku seda p*ska ka vaadata siin mustas nimekirjas.
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#102

R Sept 21, 2012 10:28

Ma küsin nüüd uuesti samad küsimused ja võiks neile otse vastata:eureka:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
daags
Postitusi: 774
Liitunud: N Mai 17, 2007 22:37
Asukoht:
Auto: Saab 9-5 1,9Tid

#103

R Sept 21, 2012 10:30



Suutku seda p*ska ka vaadata siin mustas nimekirjas.


Ei - hea huumor :beer:
Võimsust pole kunagi piisavalt
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14286
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#104

R Sept 21, 2012 10:36

No mis te kaklete. Ilmselt on Henryko vastused "ei" ja "ei", AGA... jutt on siin praegu ju sellest, et tagantjärgi on välja tulnud, et varjati teadaolevaid vigu. Me ei peaks siin ei ühte ega teist poolt kaitsvale või laitvale seisukohale asuma. Las ise seletavad oma asjad. Kõik teised suudavad järeldusi enda jaoks vast ise teha, ma loodan.

Henryko on omad järeldused teinud ja tahab ka teistele rõhutada, et ostueelne kontroll pädevas kohas on A ja O. Mitte, et sellest poleks korduvalt ja korduvalt räägitud, aga endiselt astutakse samasse ämbrisse erinevate inimeste poolt.

Vähemalt mina saan antud asjast sedamoodi aru.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7618
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#105

R Sept 21, 2012 10:38

Aasta tagasi, umbes samal ajal nagu praegu


Tunnen kaasa, et sa pole terve aasta magada saanud.
Et siis nüüd lõpuks kogunes....., et kõik välja öelda.....
Tõenäoliselt sa tahad nüüd mingit kompensatsiooni...?

Vahest kui ma kalal käin jõeääres, siis kah vahest mingid talunikud tulevad ja tahavad mind enda maa pealt ära ajada; siis ma küsin ikka viisakalt, et äkki saaks kuidagi moodi?, et nagu väike kompensatsionn näiteks? Siis ikka kohe jah, sellega nõus !
idioodid, ei tea midagi kallasrajast; aga 10 E jutu puhul läheb nägu rõõmsaks :D
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
rantto
Saabiklubi liige
Postitusi: 3182
Liitunud: K Aug 09, 2006 7:23
Asukoht: Tartu
Auto: Mälestused

#106

E Okt 15, 2012 21:43

Olude sunnil teen sellise lükke ja hoiatan ka teisi kasutaja ScreamingGod aka Valdo Armuand eest. Nimelt kodanik soovis velgi osta, tehing sujus ja soovis, et saadaksin kauba Kuressaarde. Kandis ilusti summa üle kuid leppisime kokku, et saatmiskulu arveldab hiljem kui konkreetne summa on teada. Peale kauba saatmist pole mees enam eriti suhelda soovinud. Küll on unustanud ja siis muud olme probleemid. Juuli alguses lubas asjaga tegelda, praguseni pole minu saadetud U2U-le ega meilidele vastust tulnud. Summa mida endiselt ootan on talle teada, samuti minu konto nr ja muud kontaktid. Kauba osas null pretensiooni!
teett
Postitusi: 2
Liitunud: T Apr 09, 2013 20:04
Asukoht:
Auto:

#107

K Apr 24, 2013 11:46

Kahtlaste müüjate hulka kuulub ka kasutaja Mototech.
Proovisin osta kasutajalt suverehvid: http://www.saabiklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=22206
Maksin ettemaksu ära ning pärast seda hakkas pihta venitamine tarneaegadega. Kasutaja vabandas kogu aeg, et tal on jube kiire hetkel. Paar nädalat hiljem selgus, et oli rehvid juba kellelegi teisele ära müünud ning seejärel hakkas venitamine pihta raha tagasi maksimisega. Kokku hoidis Mototech minu tasutud ettemaksu kinni üle 4 nädala.
Kuigi summa polnud üldse suur, siis kõige hullem asi loo puhul oli see, et müüja ei suuda pidada antud lubadusi. Minu soovitus teistele oleks, et kas temalt kaupa osta soovib, siis enne kauba kätte saamist ei tasuks raha ära maksta.

Postituse muudatuste põhjus: kasutaja nõudis, et enne ta raha ei tagasta, kui ma pole positust maha võtnud. Minu arvamus on aga et sellistest tarneaegade ja muude lubatuste rikkujatest peaks jääma teistele hoiatuseks ikkagi märk maha.
que
Postitusi: 1406
Liitunud: R Nov 05, 2004 18:40
Asukoht:
Auto: 2x 9-5, 1x9-3

#108

E Juul 22, 2013 22:41

No nii pean siia oma esimese postituse tegema :( ..tundub et esimene halb kogemus pikaspikas saatmise praktikas.
Soovisin osta udutulesid siin teemas http://www.saabiklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=22830

Jutu järgi elas mees Paides tel. nr. 56131829 ja nimi Tiit Orav, raha kandsin sama perekonnanimega
Mare nimele. Esimest korda kui pakki posti ei pannud, tuli põhjenduseks haiglasse sattumine.
Teine kord pani ta valed tuled posti ja tühistas hiljem siis ära, cargos sain sellele hiljuti kinnitust.
Vahepeal oli juttu, et lähen ise Paidest läbi aga asjaolude kokkulangevusel, pidin seal kiiresti läbisõitma jne..

Eelmisel nädalal lubas mees telefoni teel asja ikkagi cargosse panna kuid ei midagi, saatsin talle sõnumeid, et kui on mingi probleem siis leiame lahenduse ja asi korras... vastust siiani 0.

Kas võib olla tegemist selle sama kasutajaga SAAB222???
Everyday Regular SAAB guy!
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#109

T Juul 23, 2013 8:12

Tema ise:eureka:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
que
Postitusi: 1406
Liitunud: R Nov 05, 2004 18:40
Asukoht:
Auto: 2x 9-5, 1x9-3

#110

N Juul 25, 2013 15:33

Nii olen saanud ka teiste foorumikasutajate käest korduvalt kinnitust, et on tegu sama isikuga.
Kedagi ähvardama ei hakka, summa õnneks ka suht minimaalne..

vaatame äkki laheneb kunagi ära ikka..

Teistele seniks olge valvsad!

ps. miks see teema ostuabi all on? Hästi ei klapi ju sisuga ju.
Everyday Regular SAAB guy!
D116
Postitusi: 2069
Liitunud: E Veebr 14, 2005 11:24
Asukoht: Lahti
Auto: SAAB 9-5 2007 2.0T Biopower Vector ST4 218kW, CITROEN C3 Shine 2019 1.2 60kW

#111

N Juul 25, 2013 17:11

No nii pean siia oma esimese postituse tegema :( ..tundub et esimene halb kogemus pikaspikas saatmise praktikas.
Soovisin osta udutulesid siin teemas http://www.saabiklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=22830

Jutu järgi elas mees Paides tel. nr. 56131829 ja nimi Tiit Orav, raha kandsin sama perekonnanimega
Mare nimele. Esimest korda kui pakki posti ei pannud, tuli põhjenduseks haiglasse sattumine.
Teine kord pani ta valed tuled posti ja tühistas hiljem siis ära, cargos sain sellele hiljuti kinnitust.
Vahepeal oli juttu, et lähen ise Paidest läbi aga asjaolude kokkulangevusel, pidin seal kiiresti läbisõitma jne..

Eelmisel nädalal lubas mees telefoni teel asja ikkagi cargosse panna kuid ei midagi, saatsin talle sõnumeid, et kui on mingi probleem siis leiame lahenduse ja asi korras... vastust siiani 0.

Kas võib olla tegemist selle sama kasutajaga SAAB222???

Jah sama pettur! :gun: Mis nimega ta nüüd foorumis on?
__In Boost We Trust__
jevgeniEST
Postitusi: 17
Liitunud: T Jaan 07, 2014 20:10
Asukoht:
Auto:

#112

E Jaan 13, 2014 1:18

Kas keegi oskab midagi öelda Minu Auto autokeskusest?
Myke
Postitusi: 710
Liitunud: E Mai 19, 2008 17:01
Asukoht: Tartu
Auto: 9-3 SC 06" Vector

#113

E Jaan 13, 2014 7:02

Kas keegi oskab midagi öelda Minu Auto autokeskusest?


Kas mõtled Tartus asuvast ,mida teada soovid?
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#114

E Jaan 13, 2014 8:34

Ja milline on nende seos "musta nimekirjaga"?
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
cabric
Postitusi: 402
Liitunud: N Nov 20, 2008 17:40
Asukoht:
Auto:

#115

E Jaan 13, 2014 18:34

Oli selline värk kuidas sattusin Saabi musta nimekirja, Kaifuitasin Spykerit aga pappi polnud ja ütlesin, et andke see kuradi lalhtise katusega saabinäss proovida.
Siiamaani ei kurda, auto on hea ja kõik pretensioonid endale.
Jätan joomise maha, ei saa aru kas muresid on liiga vähe.
Hetkel olen pikali, sarniirid valutavad rsk, nii ikka saa.
Aga kui mingeid jubinaid vaja siis aitan, kuulan SID pixlitest kardaaniristideni, kirjutage!, anda ei ole ,aga vähemalt mure saab kaelast ära.
Nimekiri on nimekiri, harjud ära, isegi poomisega.
Algul siputad, pärast oled rahulik.
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#116

E Jaan 13, 2014 19:38

Oli selline värk kuidas sattusin Saabi musta nimekirja, Kaifuitasin Spykerit aga pappi polnud ja ütlesin, et andke see kuradi lalhtise katusega saabinäss proovida.
Siiamaani ei kurda, auto on hea ja kõik pretensioonid endale.
Jätan joomise maha, ei saa aru kas muresid on liiga vähe.
Hetkel olen pikali, sarniirid valutavad rsk, nii ikka saa.
Aga kui mingeid jubinaid vaja siis aitan, kuulan SID pixlitest kardaaniristideni, kirjutage!, anda ei ole ,aga vähemalt mure saab kaelast ära.
Nimekiri on nimekiri, harjud ära, isegi poomisega.
Algul siputad, pärast oled rahulik.

:wtf:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
Toly
Postitusi: 11
Liitunud: E Dets 23, 2013 17:21
Asukoht:
Auto:

#117

R Jaan 24, 2014 17:13

Tervist,

Tõsiselt ebameeldiv seik kasutajaga men777 ( http://www.saabiklubi.ee/foorum/member. ... ber=men777 )
Soovisin oma Saab 9-3'le osta uut esituld. Pärast mõningat otsimist saabus mulle postkasti teade, et tuli on olemas. Sai Tartu lähistel tulel järgi käidud.
Müügiprotsess: Hämaras hoovis, bussist kuhu on installitud tohutult sinised tuled (justkui statoili vetsus) ja tule-elemendis mittetöötav pirn.

Reaalset proovimisvõimalust ei olnud, nii sai inspekteeritud kinnitusi ja visuaalset korrasolu. Kõik tundus hea.

Sai auto viidud meistrimeeste kätte ja nemad vahetasid tule ära. Selgus, et kodanik müüs mulle eestis illegaalse tule. Parempoolse liikluse oma, täishinnaga ja külma närviga.
Pretensiooni esitasin päev hiljem ja vastuseks sain häma. Üldiselt on kodanik kontaktist hoidunud ja samuti keeldus ta toodet tagasi ostmast. Mina loodan, et saan selle loo kaunistada ka avaldusega politseisse ja samuti loodan,et selliste tüüpide tegevus avalikuks tuleks.
Küllap läheb illegaalse detaili müümine ikka pettuse alla. Olen otsinud kontakti ja soovitanud müüjal see tagasi osta aga esialgsest viisakast suhtlemisest pole midagi järgi.

Minu kogemus: men777 on pettur,
Kontakt läbi kahe tel nr: 5206222

Tarmo
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7618
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#118

R Jaan 24, 2014 17:52

eh, mis lahe lugu!
Tagurpidi tuledest mul kah üks lugu, kus müüsin inimesele 9-5 ja mingi aasta või mingi aja pärast helistas ja ütles, et ülevaatuselt ei saanud läbi, et inglise tuled ees.
Algus võttis sõnatuks aga pärast sain aru, et tahab tulesid lihtsalt välja petta. Mul oli välismaalt ostetud auto, millega eestis ise ülevaatusel käisin... ja siis oli kõik korras....
vot kuidas ka petta võib proovida....
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
Factor
Postitusi: 704
Liitunud: N Okt 14, 2004 11:59
Asukoht:
Auto:

#119

L Jaan 25, 2014 11:06

eh, mis lahe lugu!
Tagurpidi tuledest mul kah üks lugu, kus müüsin inimesele 9-5 ja mingi aasta või mingi aja pärast helistas ja ütles, et ülevaatuselt ei saanud läbi, et inglise tuled ees.
Algus võttis sõnatuks aga pärast sain aru, et tahab tulesid lihtsalt välja petta. Mul oli välismaalt ostetud auto, millega eestis ise ülevaatusel käisin... ja siis oli kõik korras....
vot kuidas ka petta võib proovida....

Alati ei pruugi ka nii olla, hea näide tagumise udutule ja tagurpidi-käigu tule on minu Troll, kus alles 3 aastat tagasi ülevaatusel avastati, et mul tagumine udutuli põleb valel pool, ehk siis ka parempoolse liikluse tuled. Sinnamaani on käinud see auto nende samade tuledega ülevaatusel kordi ja kordi.... Küsimus on võib-olla ülevaataja tähelepanelikkuses.
Õnneks oli minu tulel nn. õigel pool ka pistiku ava olemas aga pirni aval plastik "kork" ette jäetud, ehk ava lõikamatta. Seega piisas mul korra puuri näidata ja õigele poole pirn paigaldada, ka pistik oli pagassisees juba rippumas.

Kui õigesti mäletan, siis oligi asi selles, et kui autol on tagumine udutuli, siis PEAB see põlema vasakul ja VÕIB ollla ka paremal. Aga minul oli siis ainult paremal, ehk parempoolse liikluse tuli.
EDIT: valetasin, vaatasin järgi oma autoteemast lk4, see oli 2a tagasi. :D
Vabandage neiu, mis kell on.... mul seisab
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#120

L Jaan 25, 2014 12:27

Nagu sa suurepäraselt tead, sattus Troll minu omandusse, kui eelmine omanik sellega kahe rekka vahele pressiti. Ma hankisingi kõik keredetailid GB masina pealt.


eh, mis lahe lugu!
Tagurpidi tuledest mul kah üks lugu, kus müüsin inimesele 9-5 ja mingi aasta või mingi aja pärast helistas ja ütles, et ülevaatuselt ei saanud läbi, et inglise tuled ees.
Algus võttis sõnatuks aga pärast sain aru, et tahab tulesid lihtsalt välja petta. Mul oli välismaalt ostetud auto, millega eestis ise ülevaatusel käisin... ja siis oli kõik korras....
vot kuidas ka petta võib proovida....

Alati ei pruugi ka nii olla, hea näide tagumise udutule ja tagurpidi-käigu tule on minu Troll, kus alles 3 aastat tagasi ülevaatusel avastati, et mul tagumine udutuli põleb valel pool, ehk siis ka parempoolse liikluse tuled. Sinnamaani on käinud see auto nende samade tuledega ülevaatusel kordi ja kordi.... Küsimus on võib-olla ülevaataja tähelepanelikkuses.
Õnneks oli minu tulel nn. õigel pool ka pistiku ava olemas aga pirni aval plastik "kork" ette jäetud, ehk ava lõikamatta. Seega piisas mul korra puuri näidata ja õigele poole pirn paigaldada, ka pistik oli pagassisees juba rippumas.

Kui õigesti mäletan, siis oligi asi selles, et kui autol on tagumine udutuli, siis PEAB see põlema vasakul ja VÕIB ollla ka paremal. Aga minul oli siis ainult paremal, ehk parempoolse liikluse tuli.
EDIT: valetasin, vaatasin järgi oma autoteemast lk4, see oli 2a tagasi. :D
Toly
Postitusi: 11
Liitunud: E Dets 23, 2013 17:21
Asukoht:
Auto:

#121

P Jaan 26, 2014 14:30

Härral on oma mainest täiesti savi. Nüüd on uus lähenemine see, et ma proovin talle suvalist tuld tagasi sokutada.

Sellel tüübil ei ole ei au- ega häbitunnet.

Parimat,

Tarmo

Tervist,

Tõsiselt ebameeldiv seik kasutajaga men777 ( http://www.saabiklubi.ee/foorum/member.php?action=viewpro&member=men777 )
Soovisin oma Saab 9-3'le osta uut esituld. Pärast mõningat otsimist saabus mulle postkasti teade, et tuli on olemas. Sai Tartu lähistel tulel järgi käidud.
Müügiprotsess: Hämaras hoovis, bussist kuhu on installitud tohutult sinised tuled (justkui statoili vetsus) ja tule-elemendis mittetöötav pirn.

Reaalset proovimisvõimalust ei olnud, nii sai inspekteeritud kinnitusi ja visuaalset korrasolu. Kõik tundus hea.

Sai auto viidud meistrimeeste kätte ja nemad vahetasid tule ära. Selgus, et kodanik müüs mulle eestis illegaalse tule. Parempoolse liikluse oma, täishinnaga ja külma närviga.
Pretensiooni esitasin päev hiljem ja vastuseks sain häma. Üldiselt on kodanik kontaktist hoidunud ja samuti keeldus ta toodet tagasi ostmast. Mina loodan, et saan selle loo kaunistada ka avaldusega politseisse ja samuti loodan,et selliste tüüpide tegevus avalikuks tuleks.
Küllap läheb illegaalse detaili müümine ikka pettuse alla. Olen otsinud kontakti ja soovitanud müüjal see tagasi osta aga esialgsest viisakast suhtlemisest pole midagi järgi.

Minu kogemus: men777 on pettur

Tarmo
cabric
Postitusi: 402
Liitunud: N Nov 20, 2008 17:40
Asukoht:
Auto:

#122

P Jaan 26, 2014 18:51

Vaatan, et olen end ise musta nimekirja sokutanud. Absinti ja puskariõli segamini võtan, nii kohe kaob mälu ära.
Teema juurde tulles, siis midagi üllatavat välja ei lugenud.
Hämar valgus ja sinised tuled on lubatud müügistrateegia mõjutusvahendid. Oleks võinud tehingu taustaks innustavat muusikat ka mägida.
Tavapraktika, et tootja, müüja rõhub kauba positiivsetele omadustele, negatiivseid külgi reklaam välja ei too ja siin peab ostja ise olema riskidest teadlik.
Kohtus läheks raskeks, sest mingi illegaalne kaup see kindlasti pole ja tehingud, st ost müük on lubatud.
Mida ei tohi, on liikluses neid tulesid kasutada.
Usun, et toll inglise tuledega autot ei konfiskeeri kui konteineris või treila peal üle toon, aga vandlist klahvidega klaver pannakse aresti alla kindlasti.
Kohtus võib väite, et meistrimehed tuled ära vahetasid, Sinu vastu pöörata.
Osav advokaat küsib kindlasti, keda Te siin siis üldse süüdistate?
Omamoodi huumor on ka vaevaline tulede välja petmise skeem.
Selleks peab esmalt ostma auto, seejärel nn inglise tuled, siis need ette kruttima ja ülevaatusele, et märk maha saada, mitte, et puhtalt läbida.
Mulle öeldi viimasel ülevaatusel, head aega, sõida maha, käsipidur on 0.
Ma siis küsisin, millisest sillast sa mõõtsid? ja asi lahenes kerge huumoriga.
Toly
Postitusi: 11
Liitunud: E Dets 23, 2013 17:21
Asukoht:
Auto:

#123

P Jaan 26, 2014 20:12

Täiesti meelevaldne kommentaar. Liiklus käib liiklusseaduse järgi ja lubatud piirid/standardid on selles ka välja toodud.
Olen kasutatud varuosi ostnud, erinevates foorumites, sellist suhtumist, nagu ma eelnevalt kirjutasin, pole kunagi kohanud.
Küll olen kohanud meelevaldseid kommentaare kirjutavate ja kontekstist väljuvate foorumlastega... nende puhul on aja raiskamine 100% kindlustatud... seega tänan sisutühja kommentaari eest ja head päeva.

Peenike kiri: selle postituse mõte on jätta maha märk. Kui keegi peaks kahtlema nimetatud müüja aususes, või otsima tema ausust kinnitavaid postitusi, on otsijal võimalus minu kogemus leida.

cabric
Postitusi: 402
Liitunud: N Nov 20, 2008 17:40
Asukoht:
Auto:

#124

P Jaan 26, 2014 22:13

Tead Sa liiklusseaduse standardile osutaja, sea endale kõigepealt elementaarsed standardid.
Ostu - müügi tehingut ei reguleeri liiklusseadus.
Toly
Postitusi: 11
Liitunud: E Dets 23, 2013 17:21
Asukoht:
Auto:

#125

P Jaan 26, 2014 22:44

Edit: see lause ületas hea maitse piiri.
Seadusandlus ei päädi liiklusseadusega ja eraisikute vahelisi tehinguid reguleeridag teised seadused.


T
Vasta