Must nimekiri saabiklubi foorumis

Soovid osta aga vajad nõuannet... Aita sõbral SAAB'i osta.
Vasta
timutit
Postitusi: 607
Liitunud: R Sept 03, 2004 23:17
Asukoht:
Auto:

#51

E Okt 06, 2008 14:33

Kui ma selliste asjade pärast peaks kedagi mingitesse tumedatesse nimekirjadesse peaksin panema, siis mõni autofoorum oleks päris pime.
Autolammutamisega ongi nii, et 10-st kindlast ostjast kaob vähemalt 3 tükki ära.Las elavad rahus edasi.Ma olen mõnda u2u-ga ka kiusanud, et kui nö. nädalsest broneeringust on juba paar nädalat üle läinud, siis olen veidi torkinud.Siis tehakse nämm-nämm-see-suur-et-ma-ikka-ma-olin-ära-ei-olnud-olen-veel-autodest-tume-ja-jne,jne.Ega ma neid vihka, nokkisin sõbralikult.Ja tulevikus ei muutu mu suhtumine vaenulikuks.

On ka suuri sigadusi läbi saabneti olnud, aga ma ei leian, et selle siia kirjutamine maailma paremaks ei muudaks.
Kirjutan ka konkreetse juhtumi.Tegija nime ei avalikusta, aga ta võiks viisakuse poolest nüüd mulle selle peale sõnumi saata.Aeg-ajalt, kui kaki tagaotsas totakate peale keema läheb, siis olen mõelnud, et sõimaks teda, aga... paha tuju läheb üle.

Lugu oli siis järgmine.Mul oli hoovis üks terve Rootsi auto, päris huvitav eksemplar.Vajas nokitsemist, aga tehtav.Üks sinne foorumlane tundis asja vastu huvi.Nimetasin hinna.Ta mõtles.Siis ütles, et võtab ära, et ärgu ma ära lammutagu.Aga tuleb sellele alles pooleteise kuu pärast järgi.Mina olin nõus.Mees sõitis minema.Umbes tund aega hiljem helistas veel mulle ja ütles, et ta on kindel võtja ja ärgu ma kindlasti ära lammutagu.Kuna autole oli ostja, siis ei teinud ma selle kallal enam ühtki liigutust.Kuigi oli tekkinud tahtjaid käigukastile,genekale, roolilatile, ratastele.Ootasin.Umbes kaks ja pool kuud hiljem, käis mul hoovist tuulispask üle.Metallistid.Selle auto küljest olid läinud 3 ratast.Küljeklaas oli sisse löödud ja enamik kätte saadavad juhtmeid maha lõigatud.
Loo moraal on selles, et kui ei ole ostjaks, siis oleks viisakas seda öelda.Ma ei räägi sellest rahast, mis jäi mul saamata, et ma neid küsitud tükke sealt RAHA eest maha ei müünud.Lõpuks jäi mulle ainult täielik häving, sest ma ei saanud enam sedagi, kuna rotid laastasid asja ära.

:):):):):):)
avelito
Postitusi: 700
Liitunud: N Juul 21, 2005 20:32
Asukoht:
Auto:

#52

L Jaan 24, 2009 20:40

Ei tea, kas see nüüd on päris õige koht selle postituse jaoks, kuid hetkel auto24 müügis olev saab 9-5 on läbi elanud avarii, mille tulemusena kanti see auto maha. Hetke seisukorda ei oska kommenteerida, kuid potensiaalset huvilist võib see juhtum huvitada.

Auto24 link
mm17
Postitusi: 366
Liitunud: P Aug 12, 2007 23:06
Asukoht:
Auto:

#53

P Jaan 25, 2009 11:13

Lisan veel, et see ei ole mitte esimene kord sellel e-autopoel, kui selliseid masinaid müüb. Kõigil tasub väga hoolikalt enne uurida autot, kui sealt ostma hakkate.
ErQ
Postitusi: 376
Liitunud: N Sept 14, 2006 15:09
Asukoht:
Auto:

#54

R Jaan 30, 2009 0:29

Lihtsalt kogemata õhtul uusi Saabi kuulutusi vaadates jäi silma selline kuulutus:

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/520/auto_php-id=581520-www_auto24_ee.html

väidetav läbisõit 190k millegiga, aga fotol olev hooldusraamat näitab 230k millegiga. Kas tõesti on see juba nagu haigus, et ei saa enne autot müüki panna kui kasvõi 125km maha oled võtnud. Võib ju tunduda tati pritsimisena, kuid kamaan, kui madalale saab langeda? Labaseks kisub juba!
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#55

R Jaan 30, 2009 0:37

Ja inimesed on ikka veel pimedusega löödud ning usuvad seda kena numbrit, mis neile vastu vaatab. Ka see teeb meele kurvaks. Läheb see tõesti juba puhta lolluseks ära.
taneli01
Postitusi: 150
Liitunud: K Juun 18, 2008 15:44
Asukoht:
Auto:

#56

R Jaan 30, 2009 1:10

Hooldusraamat näitab 230368!
napoleon
Postitusi: 1493
Liitunud: N Mär 31, 2005 0:15
Asukoht: Tallinn
Auto:

#57

R Jaan 30, 2009 1:43

noh jah ~230 000 on ju paha näit, 240 000 peal tuleb rihmavahetus teha;) Aga eks need autoplatsid ole kõik sellised, et võta üks ja viska teist. Ja nii need jutud 10kkm peal purunendud rihmast ja 50kkm peal purunenud ketist tulevad.
aero
Postitusi: 13
Liitunud: R Nov 02, 2007 19:24
Asukoht:
Auto:

#58

N Veebr 05, 2009 13:27

Algselt postitas: ErQ
Lihtsalt kogemata õhtul uusi Saabi kuulutusi vaadates jäi silma selline kuulutus:

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/520/auto_php-id=581520-www_auto24_ee.html

väidetav läbisõit 190k millegiga, aga fotol olev hooldusraamat näitab 230k millegiga. Kas tõesti on see juba nagu haigus, et ei saa enne autot müüki panna kui kasvõi 125km maha oled võtnud. Võib ju tunduda tati pritsimisena, kuid kamaan, kui madalale saab langeda? Labaseks kisub juba!








See väga korralik auto ja ka läbisõit on autol sama, mis service raamatus. Müügikuulutuses on pandud Ls 199 000, kuna mõni otsib kuulutust kus läbisõit kuni 200 000. See auto on ostetud Sveitsist Subaru esindusest ja on olnud vahetusauto. PS!! Mina ei ole müüa ma tean lihtsalt seda autot!
toolip
Postitusi: 178
Liitunud: R Dets 24, 2004 8:37
Asukoht:
Auto:

#59

N Veebr 05, 2009 17:06

See väga korralik auto ja ka läbisõit on autol sama, mis service raamatus. Müügikuulutuses on pandud Ls 199 000, kuna mõni otsib kuulutust kus läbisõit kuni 200 000. See auto on ostetud Sveitsist Subaru esindusest ja on olnud vahetusauto. PS!! Mina ei ole müüa ma tean lihtsalt seda autot!



Palju toredaid inimesi. Pannud siis juba ka kuulutusse Volvo 9-5 või Opel 9-5 sest kuna mõni otsib volvot või opelit.
Kui ma otsin alla 200 000 sõitnud autot siis ma ka otsin sellist mitte PEAAEGU sellist!
aero
Postitusi: 13
Liitunud: R Nov 02, 2007 19:24
Asukoht:
Auto:

#60

N Veebr 05, 2009 20:34

Palju viguvaid inimesi! Kuulutuse põhimõte on see, et auto on korralik ning meelitada inimesi ligi. Kes tahavad osta autot alla 200 000. Minu arust ei ole küll tegu pettusega,odomeetri näit sama nagu serviceraamatus.See ka pildilt selgelt näha. Kui asi pakub huvi siis oleks mõtekas helistada omanikule ja uurida läbisõitu.Kui müüa ütleb ls 199 000 siis asi kahtlane,aga praegu ei näe ma küll põhjust miks see auto on siin mustas nimekirjas.
mm17
Postitusi: 366
Liitunud: P Aug 12, 2007 23:06
Asukoht:
Auto:

#61

N Veebr 05, 2009 20:45

Sest müügikuulutuses on valeinfo ja selgitus selle kohta puudub. Ja see selgitus, mis siin välja öeldi on natuke naljakas lihtsalt. Minu arvamus.
napoleon
Postitusi: 1493
Liitunud: N Mär 31, 2005 0:15
Asukoht: Tallinn
Auto:

#62

N Veebr 05, 2009 20:45

Noh jah, mina teistpidi jälle arvan, et kui müüja mõne asja kohta kuulutuses natuke valetab, siis valetab tõenäoliselt külmalt ka mõne muu asja kohta. Võimalus on ju ka läbisõitu kuulutusse üldse mitte panna, kui õiget numbrit öelda ei taha. Nagu eelmises postituses kirjutasin, eks puhta minevikuga auto puhul võib ka see argument olla, kas rihma peab lähiajal või 1-2a pärast vahetama.
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2273
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#63

R Veebr 06, 2009 8:26

Karta on, et sellise hooldusraamatuga jääb ka garantii korras ketivahetus ära, sest 2007 aasta juulis tehtud "hooldus" on ilma templita ja muude kommentaarideta, vaid kuupäev, läbisõit ja allkiri.
Ja loomulikult võib see auto olla korralik ja hästi hooldatud. Fotode peal paistab tõesti, et on igati vinx-vonx. Aga jah. Äkki mõnele ei meeldi musta värvi auto, otsitakse nagu muud värvi???
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#64

R Veebr 06, 2009 8:59

Algselt postitas: NO FEAR
Karta on, et sellise hooldusraamatuga jääb ka garantii korras ketivahetus ära, sest 2007 aasta juulis tehtud "hooldus" on ilma templita ja muude kommentaarideta, vaid kuupäev, läbisõit ja allkiri.


Milliseid kette sa V6'l vahetad? :D

terv, teager
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2273
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#65

R Veebr 06, 2009 9:03

Algselt postitas: teager
Algselt postitas: NO FEAR
Karta on, et sellise hooldusraamatuga jääb ka garantii korras ketivahetus ära, sest 2007 aasta juulis tehtud "hooldus" on ilma templita ja muude kommentaarideta, vaid kuupäev, läbisõit ja allkiri.


Milliseid kette sa V6'l vahetad? :D

terv, teager


oki-doki, vabandust:red:
ErQ
Postitusi: 376
Liitunud: N Sept 14, 2006 15:09
Asukoht:
Auto:

#66

L Veebr 07, 2009 16:59

aero: ... Kuulutuse põhimõte on see, et auto on korralik ning meelitada inimesi ligi...

Ja see vabandab välja??
No more comments!
sigaelmar
Postitusi: 1028
Liitunud: P Okt 31, 2004 23:42
Asukoht:
Auto:

#67

P Veebr 08, 2009 13:01

Algselt postitas: avelito
Ei tea, kas see nüüd on päris õige koht selle postituse jaoks, kuid hetkel auto24 müügis olev saab 9-5 on läbi elanud avarii, mille tulemusena kanti see auto maha. Hetke seisukorda ei oska kommenteerida, kuid potensiaalset huvilist võib see juhtum huvitada.

Auto24 link



Kas see auto kanti maha või ostis kindlustus selle ära? Seal on vahe sees.
avelito
Postitusi: 700
Liitunud: N Juul 21, 2005 20:32
Asukoht:
Auto:

#68

T Veebr 17, 2009 11:22

Algselt postitas: sigaelmar
Algselt postitas: avelito
Ei tea, kas see nüüd on päris õige koht selle postituse jaoks, kuid hetkel auto24 müügis olev saab 9-5 on läbi elanud avarii, mille tulemusena kanti see auto maha. Hetke seisukorda ei oska kommenteerida, kuid potensiaalset huvilist võib see juhtum huvitada.

Auto24 link



Kas see auto kanti maha või ostis kindlustus selle ära? Seal on vahe sees.


Ei oska seda kahjuks täpselt öelda(kel vaja võin asjaosaliste käest täpselt järgi uurida). Postitus ei olnud mõeldud kellegile kahju tekitamiseks. Lihtsalt infoks.:wise:
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7618
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#69

K Veebr 25, 2009 11:00

asukoht : TARTU
tegelane: UNO

võib esineda probleeme

seekord sai asi lahenduse.


(krt, usaldust jääb järjest vähemaks!)

edit: tartu Carringult väga positiivne abi ja mõnus suhtumine!
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#70

K Veebr 25, 2009 11:03

See on seesama onu Uno vist. Mõned lehed eespool ka temast juttu.
stennadi
Postitusi: 696
Liitunud: T Jaan 11, 2005 20:03
Asukoht:
Auto:

#71

K Veebr 25, 2009 11:10

Seda kodanikku on eri kanalites juba aastaid kirutud.
silverk
Postitusi: 49
Liitunud: E Juul 30, 2007 22:34
Asukoht:
Auto:

#72

T Apr 14, 2009 21:26

Tänases kaua võib saates esines päris naljakalt üks Tallinna endise nö kadaka autoturu platsi rentija. Võib vaadata allolevast lingist. Ma usun, et varsti on saade netis olemas.

Teema oli selline, et müüdi auto:
*kojusõidul hakkas õlituli põlema, ostja mõtles, et ostab õli ja paneb juurde. Mõeldud tehtud, ainult, et õli voolas kohe välja alt.
* Läks ARK-i vormistama, öeldi, et olete toonud auto saksast...
* Müüja ütleb, et tema ei tea midagi, ei tea üldse kes siin autot müüb, tema lihtsalt rendib platsi jne :wall:.

Vaadaka ise järele kui antud osa netti jõuab:

http://www.tv3.ee/index.php?option=com_content&task=view&id=2956&ttid=5117
vallikas
Postitusi: 1591
Liitunud: R Nov 02, 2007 16:32
Asukoht:
Auto:

#73

N Apr 23, 2009 17:55

Kui on mingi targem koht selliste postituste jaoks, siis liigutage.

EPL: Nõmmel 120 km/h kihutanud algaja juht sai viis päeva aresti uudis sisaldab lõiku:

Üleeile õhtul kella 21 ajal andis Põhja prefektuuri liiklusjärelevalve patrull Nõmmel peatumismärguande sõiduautole Saab, mille kiiruseks mõõdeti 105km/h.

Sõidukijuht eiras peatumismärguannet ning jätkas ohtlikku kihutamist aedlinna tänavatel ületades suurel kiirusel ka ristmikke, kus ta teistele sõidukitele teed oleks pidanud andma. Politseinikel õnnestus Saab peatada Taara tänaval, kus selgus, et roolis istus 20-aastane Siim.

Noormeest on vaatamata tema vaid pooleaastasele sõidukijuhi staažile juba karistatud nii kiiruseületamise, joobes sõidukijuhtimise kui ka juhtimisõiguseta sõitmise eest.
parkentosh
Postitusi: 239
Liitunud: P Dets 07, 2008 18:55
Asukoht:
Auto:

#74

R Apr 24, 2009 10:17

Algselt postitas: silverk
Tänases kaua võib saates esines päris naljakalt üks Tallinna endise nö kadaka autoturu platsi rentija. Võib vaadata allolevast lingist. Ma usun, et varsti on saade netis olemas.

Teema oli selline, et müüdi auto:
*kojusõidul hakkas õlituli põlema, ostja mõtles, et ostab õli ja paneb juurde. Mõeldud tehtud, ainult, et õli voolas kohe välja alt.
* Läks ARK-i vormistama, öeldi, et olete toonud auto saksast...
* Müüja ütleb, et tema ei tea midagi, ei tea üldse kes siin autot müüb, tema lihtsalt rendib platsi jne :wall:.

Vaadaka ise järele kui antud osa netti jõuab:

http://www.tv3.ee/index.php?option=com_content&task=view&id=2956&ttid=5117



Kui ma endale saabi ostsin, siis samamoodi, et ARK arvas, et ma ise tõin auto prantsusmaalt. Automüüja rääkis, et võib auto arvele võtta enda firma nimele, aga siis oleks hind tõusnud pea 10 000.- Ei näinud sellel mõtet. Lasin auto üle kontrollida ja nö "tõin auto prantsusmaalt ära"
Rästas
Postitusi: 955
Liitunud: K Apr 18, 2007 20:12
Asukoht:
Auto:

#75

E Jaan 18, 2010 13:56

Algselt postitas: silverk
Tänases kaua võib saates esines päris naljakalt üks Tallinna endise nö kadaka autoturu platsi rentija. Võib vaadata allolevast lingist. Ma usun, et varsti on saade netis olemas.

Teema oli selline, et müüdi auto:
*kojusõidul hakkas õlituli põlema, ostja mõtles, et ostab õli ja paneb juurde. Mõeldud tehtud, ainult, et õli voolas kohe välja alt.
* Läks ARK-i vormistama, öeldi, et olete toonud auto saksast...
* Müüja ütleb, et tema ei tea midagi, ei tea üldse kes siin autot müüb, tema lihtsalt rendib platsi jne :wall:.

Vaadaka ise järele kui antud osa netti jõuab:

http://www.tv3.ee/index.php?option=com_content&task=view&id=2956&ttid=5117

Seda saab vaadata http://www.tv3.ee/online lehel (vali TV3 online KAUA VÕIB 20.04.2009).

Ärge ostke sõidukeid, mille müügilepingul ei ole müüja (kes teile sõidukit reaalselt müüb ja selle eest raha vastu võtab) andmeid ja allkirja! Kui pärast tehingut ilmnevad sõidukil tõsised probleemid, on asjaajamine üsna komplitseeritud. Dokumentide järgi vastutab ju asja müüja, kelleks on eelmine omanik x riigist, kust sõiduk toodud on. Jama kui palju.

Möödunud aastal oli ühel autoostjal Tartu automüügiplatsilt soetatud sõidukiga sama lugu. See oli toodud teisest riigist (omaniku paberid saksakeelsed), müüjaks/sularaha saajaks oli nn autoplatsimees ja ostja vormistas sõiduki ARKis saksakeelse müügidokumendi alusel oma nimele. Siis aga selgus, et auto on väga halvas seisus (miks see varem välja ei tulnud, ma ei mäleta, võimalik, et vead ei ilmenud tavavaatluse ja proovisõidu korras) ja ostja võttis müüjaga ühendust, et asi ära klaarida. Müüja ei olnud algul nõus, sest tema ei olnud paberite järgi selle sõiduki omanik ega müüja.
Igatahes läks ostjal selle tehinguga lõppkokkuvõttes hästi, sest müüja nõustus lõpuks (läbi tulise diskussiooni) selle poolsurnud isendi "tagasi ostma" ja selle asemel teise korraliku sõiduki müüma (raha ei liigutatud, tehti uued lepingud). Kust ma seda tean? Minul paluti õigusalase nõuga seda ostjat aidata. Sõiduki seisund tuvastati Troostis (kui ma nüüd ei eksi).
Vasta