Saab 9-3 Swiss Edition 2.2 85kW 99a 2000.-

Soovid osta aga vajad nõuannet... Aita sõbral SAAB'i osta.
Vasta
count
Postitusi: 2
Liitunud: L Nov 18, 2006 13:34
Asukoht:
Auto:

#1

R Apr 08, 2011 19:05

Tere.
oleks huvi endale Saabi soetada, aga kuna ei ole eriline autospetsialist, siis ei oska väga midagi vaadata. Olen aru saanud et sellise auto kõige suurem miinus on Opeli mootor? Miks muidu nii odav hind võrreldes teiste samasugustega? Kas soovitaksite sellist osta? Ja kus kohas Tallinnas oleks võimalik korraliku kontrolli masinale teha?
Tänan kõikide vastuste eest!
link kuulutusele: http://www.auto24.ee/used/824725

e: kuulutuses pole kuskil näha et oleks olemas püsikiiruse hoidja. Kas sellist lisa on võimalik lasta paigaldada? Mis hinnapiiresse see võiks jääda?
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#2

R Apr 08, 2011 19:10

Kontrollida saab meie juures.
:eureka:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
suvekas
Postitusi: 652
Liitunud: T Aug 21, 2007 15:15
Asukoht:
Auto:

#3

R Apr 08, 2011 22:57

Olen aru saanud et sellise auto kõige suurem miinus on Opeli mootor?



Väga valesti oled aru saanud. Mul on sama mootoriga ja sõitnud juba 340 000km ja isegi mootoriketti pole veel vahetatud, mul küll sellel autol vähe võimsam mootor(92kw) aga põhimõtteliselt sama mootor. Ja mõtle, et selle mootoriga sõidavad ka sajad tuhanded opelid ja ei mingit muret. Lihtsalt tal on seal mõned kallid vidinad, mis annavad otsad, nagu näiteks EGR ja rohkem nagu polegi...
Aga Saabi omapära ongi ju see, et diiselmootoriga odavamad, kui bensukad (muidugi mitte alati)
Speedlink oü - 53047979
Lunotel oü
mattish
Postitusi: 80
Liitunud: P Jaan 24, 2010 14:33
Asukoht:
Auto:

#4

L Apr 09, 2011 11:36


e: kuulutuses pole kuskil näha et oleks olemas püsikiiruse hoidja. Kas sellist lisa on võimalik lasta paigaldada? Mis hinnapiiresse see võiks jääda?


2.2 diislile sain mina püsikiiruse hoidja suunatule kangi vahetusega. Maksis lammaris ca 300 krooni ja töötas kohe.
Aga selle auto kohta oskan seda öelda, et mu üks tuttav käis seda seoses ostusooviga vaatamas ning tuli tagasi ilma autota.
count
Postitusi: 2
Liitunud: L Nov 18, 2006 13:34
Asukoht:
Auto:

#5

L Apr 09, 2011 13:55


Aga selle auto kohta oskan seda öelda, et mu üks tuttav käis seda seoses ostusooviga vaatamas ning tuli tagasi ilma autota.

Aitäh kõigile vastuste eest. Ehk mattish oskaksid täpsustada milles probleem oli?
Olen muidu endine Saab 900 `97a. omanik, kuid kahjuks sellel autol toimusid matused ära. Muidu on masin väga sümpaatne. Nüüd on soov leida uus ja korralik masin (loe: ei sooviks kohe peale ostu remontimisega tegelema hakata). Sellise aastakäigu Saabe peaks korralike omajagu leiduma, aga kuna ise elan Pärnus, siis on raske iga kuulutuse peale Tallinna kohale tormata ja kontrollima hakata(endal eriline kullisilm puudub). Kui kellegil endal on pakkuda midagi sarnast, siis võite ka märku anda!
Kõike paremat!
mattish
Postitusi: 80
Liitunud: P Jaan 24, 2010 14:33
Asukoht:
Auto:

#6

P Apr 10, 2011 15:46

Ma isiklikult ei ole temaga rääkinud aga ta vend ütles, et raibe olevat olnud. Väga hea kirjeldus muidugi, aga rohkem ei oska öelda kahjuks.
Vasta