SAAB fotosessioon, vaja leida klassikuid

Pilt on tuhat sõna (ilusad ja huvitavad SAAB'i pildid)
Vasta
DGAF
Postitusi: 17
Liitunud: T Okt 28, 2008 13:16
Asukoht:
Auto:

#1

E Mai 17, 2010 20:42

Tervitus,

Tekkis siis plaan teha fotosessioon, kus oleks näha Saabi arengut (loe generatsiooni vahet). Fotosessioonile oleks vaja leida klassikuid.

Idee: Kuna olen terve oma teadliku elu veetnud Saabides (need vähesed 23 aastat) siis tuli tahtmine saada endale seina peale pilt, kus oleks koos Turbo X ning küülik. Idee on jõudnud nüüdseks järku, kus tuleb hakata vaikselt tegutsema. Nimelt on mul olemas X, küll aga on puudu klassika.

Ideaalis sooviks leida taastatud ning musta värvi küüliku (kui kellegil on, siis ehk on nõus ettevõtmises osalema :) ) ning mõlgub ka mõttes kaasta üks 80date turbo (ka soovitatavalt musta värvi).

Pildid, mis tulevad oleksid minu poolt vabalt kätte saadavad nii asja osalistele kui ka teistele foorumi kasutajatele :)

Fotod saavad olema tehtud professionaali poolt seega kvaliteet oleks garanteeritud. Tähtaega ei oska hetkel veel täpselt mainida (ajajärk see kuu).

Uurin igaksjuhuks ka VM-ist uue 9-5 kohta.

Jään ootama vastukaja :)


Terv,

Karl
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14286
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#2

E Mai 17, 2010 20:55

Tume küülik - räägi kod. Lepaga. Mõne tumeda turboklassiku peaks ka leidma. Üks eriti kena flatnose läks siin müügiks eelmine aasta, kahjuks ma ei tea edasist käekäiku. Uus omanik vist foorumis ei osale.

Aga Aljoga hall peaks ehk sobima või siis Tarzicu oma kui päris musta ei leia?
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Lepa
Postitusi: 409
Liitunud: R Mär 05, 2004 9:01
Asukoht:
Auto:

#3

P Mai 23, 2010 15:27

Minu küülik on igati saadaval, kui huvitatud oled ;)

Lepa
56484394
Vasta