Saab 900 läheb tööle siis kui tal on selleks tuju

Autod, mille tootmisel GM-i käsi juba kõvasti mängus on.
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#26

Ka saabidel.
enrico
Postitusi: 275
Liitunud: P Mär 30, 2008 15:21
Asukoht:
Auto:

#27

eks selles asi oligi ma arvan see tuntud viga kõikidel autodel!
Virgo
Postitusi: 116
Liitunud: R Mai 29, 2009 14:23
Asukoht:
Auto:

#28

Kas sellel autol nuki andur ka olemas on? Kunagi oli mul täpselt sama kamm mersuga. Ikka tubli pool aastat jamasin ja samuti ükski diagnost viga ei näidanud ja services alati auto töötas. Siis üks hetk enam üldse ei käivitunud ja seejärel ükshaaval samasuguse auto juppe tõsteti ümber kuni käivitus. Ja uskumatu, et 2000a mersul diagnost neid vigu ei tuvasta.
SID1 SID2 remont, kliima display remont
www.harteron.ee
Eleri
Postitusi: 1106
Liitunud: R Sept 29, 2006 10:02
Asukoht:
Auto:

#29

Uskumatu et inimesed teemat ei loe, ainult kirjutavad....

EDIT: Kahju, et Virgo ennast jälle puudutatuna tundis, aga mina rääkisin siiski just nimelt vända andurist.
Ma pole dollar, et kõigile meeldida.
Virgo
Postitusi: 116
Liitunud: R Mai 29, 2009 14:23
Asukoht:
Auto:

#30

Algselt postitas: Eleri
Uskumatu et inimesed teemat ei loe, ainult kirjutavad....

Jutuks on olnud vända asendi andur, mina räägin aga nuki asendi andurist (uskumatu, et sa seda ei märganud). Seda autot remondid sa juba mitmes kord ja ainult oletad, et sai korda. Seega võib vast ikka soovitusi jagada - see ju ka nagu foorumi mõte. Kui aga teil soovitused mööda külge maha jooksevad, siis vabandust.

Kui hetkel probleem laheneb, siis võib siit teemast tõetera leida ka keegi kolmas...

Meelerahu soovides,
virgo
SID1 SID2 remont, kliima display remont
www.harteron.ee
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#31

Nukaandur(või selle ebakorrektne töö) antud mootorijuhtimise puhul käivitamist-sõitmist ei sega.Lihtsalt andurit enam ei arvestata ja CE põleb.
praktikant
Postitusi: 387
Liitunud: R Aug 07, 2009 10:55
Asukoht: Ida-Tallinn
Auto: 9-3 ----- 2008
9-3 Arc 2006
9-5 NG säästukas

#32

huvitav juhtum, tõepoolest.
Tea mis koll seda õnnetut autot seal lasteaia juures siis raputab? A kes neid tänapäeva lapsi teab :headbang:
Kas see vända andur siis sõidu ajal ei jukerda, raputamist on ju hulga rohkem?
Veamälu võiks ju midagi näidata....no kui sellel autol on mälu.
Aga mis siis käivtuse ajal erilist toimub: starter tekitab elektrisüteemis üldise pingelanguse. Sellega on autotootja arvestanud ja see ei peaks olema probleem, kui juhtmestik korras.
A kui näituseks mootori mass nigel on, siis ehk ongi sedasi, et aju on toiteta ja ei teagi, et keegi üritab autot käivitada.
Juhuks, kui puusse panin: ega ma Saabi eriti ei tunne, lihtsalt tahaks aidata...:red:
"tahan kõike teada" ütleb plakat koolimaja seinal
Markus
Postitusi: 20
Liitunud: T Juul 26, 2005 18:31
Asukoht:
Auto:

#33

Ei saanud nüüd täpselt aru, kas masin saadi käima või ei? Mul 900-l sama probleem. Kui nüüd tuli esimene külm, siis arvasin, et külmast miski jama. Põhjamaa auto ootas aga ära -14 C ja käivitus vabatahtlikult.
Selline loto ajab aga tegelikult närvi!
Eleri
Postitusi: 1106
Liitunud: R Sept 29, 2006 10:02
Asukoht:
Auto:

#34

Hetkel Troost Autosse tagasi pöördunud ei ole.
Ma pole dollar, et kõigile meeldida.
Vasta