Kuidas töötab tuhatoos / Pidurisadula raami polt kadunud

Autod, mille tootmisel GM-i käsi juba kõvasti mängus on.
Vasta
Aasakyla
Postitusi: 151
Liitunud: T Juul 12, 2011 14:07
Asukoht:
Auto:

#1

Mind huvitab NG 900 esimese tuhatoosi mehhanism. Nimelt mul sõidab ta pidevalt välja kergel põrutusel ja ei taha kuidagi sisse jääda. Kas ma saan õieti aru, et tuhatoos peab pm sisse kinni kiiluma, et seal ei ole mingt vedru, naksi vms?

Teiseks avastasin täna, et üks pidurisadula raami kuuskant polt on ära kadunud ja pidurisadul on peal lahtine:wall::wall:.
Egas sellist erilise keermega polti ju kuskilt poest ei saa? Peab kuskilt romulast otsima?
palmas81
Postitusi: 2
Liitunud: L Veebr 18, 2012 15:42
Asukoht:
Auto:

#2

baltic bolt müüb meeterkeermega ja ka usa un keermega polte.pead vist teise poldi lahti keerama siis saab kohapeal kindlaks teha millist polti sul vaja on.
Scorps
Postitusi: 142
Liitunud: K Aug 10, 2011 20:11
Asukoht: Tallinn
Auto: Saab 9-5 2009 1.9 TiD 129 kW

#3

Tuhatoosi kohta on minulgi küsimus. Eeldades, et 9-3 OG toos on samasugune, siis kuidas seda tühjendamiseks välja võtta? No mitte ühegi nipiga ei tule! Jõuga katki ei taha ka kiskuda. Suitsumees ma küll pole, aga kommipabereid ja nätse ükshaaval välja nokkida on ikkagi tülikas...
dx2
Postitusi: 69
Liitunud: E Nov 17, 2008 0:26
Asukoht:
Auto:

#4

NG-l saab küll tuhatoosi väga kergelt välja. Tuleb vajutada see metallist jupp alla, mis avades üles välja jookseb.
Scorps
Postitusi: 142
Liitunud: K Aug 10, 2011 20:11
Asukoht: Tallinn
Auto: Saab 9-5 2009 1.9 TiD 129 kW

#5

OG toos on siis ilmselt teistsugune? Tegin pildi, vaadake ise. Oskab keegi aidata?

http://img576.imageshack.us/img576/7494 ... 126420.jpg

Teemaalgatajale vastuseks: minul hoiab toosi kinni üks plastist hoovake toosi kõrval paremal üleval. See hoob peab olema ülesse fikseeritud (klõpsuga jääb kinni). Kui ta all on, siis toos kinni ei jää. Võid proovida seda näppida, kui see NG-l muidugi samamoodi on.
dx2
Postitusi: 69
Liitunud: E Nov 17, 2008 0:26
Asukoht:
Auto:

#6

NG-l on teistsugune see tuhatoos.
uralavto
Postitusi: 223
Liitunud: E Aug 27, 2007 19:05
Asukoht:
Auto:

#7

Seda polti võid küll siit foorumist küsida :)
Mu enda 900- l juhtus sama asi aastaid tagasi ja kohe foorumist leidsingi ühe NG lammutaja ja sama päeva õhtuks oli uus polt olemas :)
Aasakyla
Postitusi: 151
Liitunud: T Juul 12, 2011 14:07
Asukoht:
Auto:

#8

Seda polti võid küll siit foorumist küsida :)
Mu enda 900- l juhtus sama asi aastaid tagasi ja kohe foorumist leidsingi ühe NG lammutaja ja sama päeva õhtuks oli uus polt olemas :)
Tänud nõuande eest.
Sain juba poldi Baltic Bolt'ist, nagu palmas81 soovitas, seal oli selline täitsa olemas.
Siiski huvitab kuidas NG meeste tuhatoosid sees püsivad, mul seisab toos sees väga vahelduva eduga.
Vasta