Raadio code in

Autod, mille tootmisel GM-i käsi juba kõvasti mängus on.
Vasta
Aasakyla
Postitusi: 151
Liitunud: T Juul 12, 2011 14:07
Asukoht:
Auto:

#1

Pilt
Kui toksin raadio koodi sisse, jäävad need neli numbrit lihtsalt ekraanile ja midagi ei juhtu.
Kas Teil NG900 omanikel hakkab raadio automaatselt käima, peale viimase numbri sisestamist?
Kas toksisin äkki vale koodi sisse?
fitti
Postitusi: 145
Liitunud: K Apr 04, 2007 14:54
Asukoht: TLN
Auto: W123
Kontakt:

#2

'radio' ja 'radio diagnostic' kaitsmed korraks välja-sisse, peaks aitama.
Aasakyla
Postitusi: 151
Liitunud: T Juul 12, 2011 14:07
Asukoht:
Auto:

#3

'radio' ja 'radio diagnostic' kaitsmed korraks välja-sisse, peaks aitama.
Kas mingil kindlal ajal(mootor käib, süüde sees, code in ees, kood ees vms)?
Aasakyla
Postitusi: 151
Liitunud: T Juul 12, 2011 14:07
Asukoht:
Auto:

#4

'radio' ja 'radio diagnostic' kaitsmed korraks välja-sisse, peaks aitama.
Kas mingil kindlal ajal(mootor käib, süüde sees, code in ees, kood ees vms)?
Ei aidanud. Toimisin järgmiselt: Süüde sees, SID ekraanil Code in, võtsin Radio (9) kaitsme välja, siis Radio diagnostic (13) kaitsme, panin esimesena Radio diagnostic kaitsme sisse, seejärel Radio kaitsme. Lasin tund aega seista süüde sees. Tunni pärast lülitasin süüte välja, siis mootor käima ja toksisin koodi sisse. Kood jääb endiselt ekraanile virvendama.
fitti
Postitusi: 145
Liitunud: K Apr 04, 2007 14:54
Asukoht: TLN
Auto: W123
Kontakt:

#6

Imelik. Mul alati peale aku maha võtmist sama värk, et kood jääb ette ja raadio mängima ei hakka, aga seejärel need kaitsmed korra välja-sisse ja kõik töötab, ei ole mingit tundi aega vaja oodata.

EDIT - sa kõigepealt ikka lööd koodi sisse ja seejärel sikutad kaitsmeid, sa vist tegid vastupidi.
Aasakyla
Postitusi: 151
Liitunud: T Juul 12, 2011 14:07
Asukoht:
Auto:

#7

Imelik. Mul alati peale aku maha võtmist sama värk, et kood jääb ette ja raadio mängima ei hakka, aga seejärel need kaitsmed korra välja-sisse ja kõik töötab, ei ole mingit tundi aega vaja oodata.

EDIT - sa kõigepealt ikka lööd koodi sisse ja seejärel sikutad kaitsmeid, sa vist tegid vastupidi.
Täitsa jama, mul see ei toiminud :(
Kas on siis võimalus, et mul vale kood? Või vale koodiga viskab ta neli horisontaalset kriipsu ette?
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7623
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#8

kas mingeid 125 aastat vanu teemasid selle kohta ei ole?

olen ka kunagi millegi sellisega kokku puutunud ja ma sain abi; ja äkki sai siia kah kuskile igaks juhuks kirjutatud, et oleks võtta kui taas probleem...

aga kas sa tead, et sul kood on õige??
kui ei tea, siis lase vikingis vin-koodi järgi järele uurida .
vahest on koodid kirjutatud ka autosse kuskile, raadio peale näiteks, sissepoole ma mõtlen, või siis mõnda service raamatusse. või kindalaekasse...
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
Aasakyla
Postitusi: 151
Liitunud: T Juul 12, 2011 14:07
Asukoht:
Auto:

#9

Head uudised :D
Sain täna lõpuks raadio tööle, kood oli siiski vale :P
Aga suured tänud kõigile, kes oskasin ja võtsid vaevaks aidata :)
AndresV
Postitusi: 903
Liitunud: E Apr 02, 2007 16:28
Asukoht: Harjumaa
Auto: 40/60 rida6
Kontakt:

#10

Millistel juhtudel üldse koodi vaja läheb 9-3OG-l? Kui akujuhtmed pikemalt maas olnud? 9-5 akuvahetus minu meelest käis ilma koodita.
napoleon
Postitusi: 1493
Liitunud: N Mär 31, 2005 0:15
Asukoht: Tallinn
Auto:

#11

Mul 9-5 vist ühe korra küsis koodi kui Audaceris millegi parandamiseks pikemaks ajaks aku maha võeti. Aku vahetamisega pole ka mul koodi küsinud. Samas NG900 küsis alati koodi kui aku kasvõi korraks lahti ühendati.
Vasta