Mingi voolikujupp tagumises paremas rattakoopas?

Autod, mille tootmisel GM-i käsi juba kõvasti mängus on.
Vasta
epsum
Postitusi: 697
Liitunud: P Sept 05, 2004 15:56
Asukoht:
Auto:

#1

K Dets 21, 2005 11:00

Eile õhtul leidsin paremast tagumisest rattakoopast vastu ratast tilpnemas miski 5mm'se diameetriga toru/voolikujupi.
Kuna tal oli paksult loppa ümber loopinud ja see sinna ka ilusasti jäänud, oli ta alla vajunud. Sai käsikaudu kobades ta lumesopast puhtaks tehtud ja otse ülesse koopasse peidetud.
Kas kellelgi on aimu, mis voolik/toru see võiks olla ja kuhu käia? Paagiõhutustoru tundus igastahes oma õige koha peal ja ühes tükis olevat. Nii auto alla ronima ei hakanud, et näha kuhu selle toru teine ots läheb. Tundus tulevat kusagilt tagantpoolt (pagasiruumi lõpust).
daidalus
Postitusi: 80
Liitunud: L Juun 19, 2004 10:30
Asukoht:
Auto:

#2

K Dets 21, 2005 21:41

Mitte et ma sellest midagi teaksin, aga.

Minu 90-l oli keegi tubli hollandlane installinud õhkamordid, mida sai pagasiruumist rehvipumbaga reguleerida.

Loomulikult oli voolikuots lahti ja nad enam ei töötanud, muidu poleks see auto ilmselt ka Eestisse jõudnud.
Reix
Postitusi: 71
Liitunud: K Sept 28, 2005 11:05
Asukoht:
Auto:

#3

N Dets 22, 2005 8:03

Mul audil on sealkandis vee äravoolu toru. Katuseluugiga masin. See vesi mis katuseluugi tihendi vahelt sisse tuleb, voolab mööda renni sealtkaudu maha.
epsum
Postitusi: 697
Liitunud: P Sept 05, 2004 15:56
Asukoht:
Auto:

#4

T Dets 27, 2005 16:10

Asi selge - soe soovitus kõigidele saabtraktoristidele - paigaldage logarid, sest see voolik, kuhu jää, lumi ja muu pask hästi külge jääb ja ta ülevalt alla kangutab, on siis kütusepaagi tuulutustoru.
Kuna tagasi seda üldse nii lihtne panna pole, siis minul sai see jubin isand Trionicu abiga ta lihtsalt võimalikult ülemisse asendisse kinni tripitatud ja jääb ootama järgmist hooldust.
Vasta