900NG esistange kroomliist

Autod, mille tootmisel GM-i käsi juba kõvasti mängus on.
Vasta
maq
Postitusi: 85
Liitunud: R Juun 30, 2006 19:20
Asukoht:
Auto:

#1

P Mai 20, 2007 20:44

On kellegil ainu kust seda osta saaks? Ja kas selle peale panemiseks tuleb esistange maha võtta? Vaatasin, et see on vedrudega otstest kinni seal. Olen saanud nädala õnnelik SAAB-i omanik olla ja juba sõideti mu autule sisse. :angry::wall: See liist läks pooleks ja stanges on nüüd üsna sügavad kriimud ja suunatule klaas läks puru.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14286
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#2

P Mai 20, 2007 21:01

Müüakse seda näiteks Viking Motorsis... Hind ei olnud kosmiline, kui ma õieti mäletan.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
kaarel
Postitusi: 619
Liitunud: P Juul 16, 2006 14:39
Asukoht:
Auto:

#3

P Mai 20, 2007 21:30

Algselt postitas: maq
On kellegil ainu kust seda osta saaks? Ja kas selle peale panemiseks tuleb esistange maha võtta? Vaatasin, et see on vedrudega otstest kinni seal. Olen saanud nädala õnnelik SAAB-i omanik olla ja juba sõideti mu autule sisse. :angry::wall: See liist läks pooleks ja stanges on nüüd üsna sügavad kriimud ja suunatule klaas läks puru.


Aga miks sa muretsed selle pärast kui sulle sisse sõideti? Kui sa oled kannataja, siis on remontija asi need jubinad - liist, 2 vedru ja 2 klambrit välja sebida ning süüdlase kindlustusseltsi mure arve kinni taguda. ;)

Minu NG900-le vajuti ka talvel tagant sisse - seesama liist läks pooleks ja tagastangel olid kriimud. Carringus pandi tutikas liist koos jubinatega külge pärast stange värvimist ja ei mingit muret. Eks nad Viking Motorsi kaudu jupid tellisid - lammutustes sedasorti kraami vist pole. Liist võis maksta äkki 1200.- (miskipärast jäi mulle meelde selline suur number) ja vedrud-klambrid paarisaja kandis.
Vasta