OG 9-3 klaasipesu pihustid.

Autod, mille tootmisel GM-i käsi juba kõvasti mängus on.
Vasta
Pereira
Postitusi: 136
Liitunud: T Mai 22, 2007 18:37
Asukoht: Tallinn
Auto: Saab 9-5 3.0 V6 Griffin MY2001

#1

P Jaan 06, 2008 17:49

Nimelt siis kaks küsimust seoses klaasipesu pihustitega.

Kuidas on teistel OG 9-3 kasutajatel lood tagumise klaasi pihustiga - kas pritsib normaalselt kojamehe pühitavale alale? Minu omal igaljuhul parima "sihtimise" juures pritsib suurema osa klaasi üles äärde ja teise, väiksema voo veel siis klaasi alla osasse millest enamus siis koguneb tagumise spoileri peale. Kas peaks pihusti ära vahetama, et pritsiks siis tõesti ainult ühte kohta? Nurk mille all tagaluugil pritsimine toimub on muidugi ka nii terav, et selle "sihtimine" pehmelt öeldes tülikas. :)

Teine küsimus aga - kas on vanematele Saabidele ka neid uutmoodi pihusteid saada mis vee laialt klaasile piserdavad, mitte joana ühte punkti nagu vanematel masinatel ikka kombeks?
rantto
Saabiklubi liige
Postitusi: 3183
Liitunud: K Aug 09, 2006 7:23
Asukoht: Tartu
Auto: Mälestused

#2

P Jaan 06, 2008 18:07

Kas pihusti reguleerimine ei anna positiivset tulemust? Mul süsteem töötab kui vahetaks siis selliset pihustite vastu mis hästi laiali pihustavad. Kogu klaasi märjaks nagu uutel autodel.
Pereira
Postitusi: 136
Liitunud: T Mai 22, 2007 18:37
Asukoht: Tallinn
Auto: Saab 9-5 3.0 V6 Griffin MY2001

#3

P Jaan 06, 2008 18:23

Algselt postitas: rantto
Kas pihusti reguleerimine ei anna positiivset tulemust? Mul süsteem töötab kui vahetaks siis selliset pihustite vastu mis hästi laiali pihustavad. Kogu klaasi märjaks nagu uutel autodel.


Seda olengi üritanud, aga ilmselt on see pihusti lihtsalt kannatada saanud, kuna pihustab kahte kohta. Üks variant oleks kuidagi see jublakas 90 kraadi keerata kui annab, hmmm. Siis ehk pritsiks mõlemad joad ilusti klaasile.

Neid uue-kooli pihusteid aga tahaks küll. :D
Vasta