Retrofit Parts Oü - Parimad valguslahendused

Firmade sooduspakkumised Saabiomanikele
Vasta
AllarS
Postitusi: 19
Liitunud: E Okt 24, 2016 14:24
Asukoht:
Auto:

#1

E Okt 24, 2016 14:55

Tere.

Pimedad ajad on käes ning kindlasti tunnevad paljud, et nende sõiduki esituled ei ole enam esimeses nooruses ning valgusjõudu on vähe.

Siin saamegi aidata meie.

Pakume erinevaid xenon, bi-xenon, halogeen ja LED projektoreid, pirne, ballaste, LED udutulesid, LED kaugtulesid ning kõiki vajaminevaid lisatarvikuid nende paigaldamiseks sealhulgas ka automaatset tuledekõrguse reguleerimist ning ka tulede pesureid.

Leiame lahenduse pea igale Saabi mudelile ning ei jäta hätte ka teisi sõidukeid.

Näiteks legendaarselt kehvade Valeo xenon tuledega 2002-2005 9-5´le adapterid 24€ ja bi-xenon projektorid 155€.

2002-2007 9-3´le bolt-on lahendusena bi-xenon projektorid 155€:

Pilt

Pilt

Pilt

Pakume kõikidele toodetele ka paigaldust, täpsemaks pakkumiseks palun kirjutada sõiduki mark, mudel, väljalaske aasta, mis (tootja)tuled autol hetkel on.

Saabiklubi foorumi kasutajatele pakume 10% soodustust kogu sortimendile ning 20% soodustust paigaldusele.

http://www.retrofitparts.ee e-poes kindlustab 10% allahindluse kupong - rpsbklf10

Hoidke silma peal ka fb´s, korraldame seal aeg-ajalt loosimisi. https://www.facebook.com/Retrofit-Parts-945225955565587/

Kõik tooted on uued ja garantiiga, kui konkreetse toote juurde ei ole märgitud teisiti.


Retrofit Parts OÜ
Reg. nr. 129080331
Tel. 56670631
info@retrofitparts.ee
allar@retrofitparts.ee
AllarS
Postitusi: 19
Liitunud: E Okt 24, 2016 14:24
Asukoht:
Auto:

#2

N Nov 15, 2018 21:33

Teavitan ka siinseid, et novembris on kõik kaubad 20% soodsamad.
Ning kuna info sai foorumisse viivitusega, kehtib läbi foorumi tellides soodustus kuni 15.12.
dx2
Postitusi: 69
Liitunud: E Nov 17, 2008 0:26
Asukoht:
Auto:

#3

R Nov 16, 2018 19:31

Tere, sooviks teada mida täpsemalt tähendab bi-xenon Saab 9-5-le? Kas olemasolev projektor asendub bi-xenon-iga? Kas praegune reflektor kaugtule jaoks jääb funktsionaalseks? Ette tänades.
Ron24
Saabiklubi liige
Postitusi: 925
Liitunud: L Okt 24, 2015 21:21
Asukoht: Tartu
Auto: Saab 9-5 '03 2.3T 217kw Arc

#4

R Nov 16, 2018 19:38

dx2 kirjutas:
R Nov 16, 2018 19:31
Tere, sooviks teada mida täpsemalt tähendab bi-xenon Saab 9-5-le? Kas olemasolev projektor asendub bi-xenon-iga? Kas praegune reflektor kaugtule jaoks jääb funktsionaalseks? Ette tänades.
Saab 9-5-l on juba bi-xenon tuli. Halogeen kaugtuli on lisaks aga ka täistulele lülitades tõstab lähitule eest katiku ülesse. Ei saa sa ka sellelt pakkujalt midagi muud.
hard0
Postitusi: 86
Liitunud: P Okt 08, 2017 16:59
Asukoht: Läänemaa/Tallinn
Auto: Saab 9-3 LPT MY99

#5

L Nov 17, 2018 12:30

Kas tegemist on E-sertifitseeritud tuledega ja on tehnonõuetega kooskõlas?
9-5LPT
Postitusi: 1227
Liitunud: P Apr 29, 2012 14:45
Asukoht: Tartu
Auto: 9-5NG Aero, 2.0 TTid XWD

#6

L Nov 17, 2018 16:27

Väheusutav, kunagi uurisin, siis öeldi kohe et ülevaatuselt nendega läbi ei saa, luuptuledega masinatel vbl petab ära aga kui halogeenide asemele need lajatada, siis vōib ülevaatusest meie riigis und näha.
Kogenud Aeronaut. :drive:
AllarS
Postitusi: 19
Liitunud: E Okt 24, 2016 14:24
Asukoht:
Auto:

#7

P Nov 18, 2018 12:30

dx2 kirjutas:
R Nov 16, 2018 19:31
Tere, sooviks teada mida täpsemalt tähendab bi-xenon Saab 9-5-le? Kas olemasolev projektor asendub bi-xenon-iga? Kas praegune reflektor kaugtule jaoks jääb funktsionaalseks? Ette tänades.
Olemasoleva projektori asemele uus bi-xenon funtsiooniga projektor. Kaugtuli jääb endiselt tööle.
Ron24 kirjutas:
R Nov 16, 2018 19:38
Saab 9-5-l on juba bi-xenon tuli. Halogeen kaugtuli on lisaks aga ka täistulele lülitades tõstab lähitule eest katiku ülesse. Ei saa sa ka sellelt pakkujalt midagi muud.
Väga suur vahe on siiski selles, kas 10+ aastat vana originaal või uus tänapäevane projektor.

9-5LPT kirjutas:
L Nov 17, 2018 16:27
Väheusutav, kunagi uurisin, siis öeldi kohe et ülevaatuselt nendega läbi ei saa, luuptuledega masinatel vbl petab ära aga kui halogeenide asemele need lajatada, siis vōib ülevaatusest meie riigis und näha.
Eeldusel, et autol on tehasest xenon tuled, siis minu tooted sobivad asenduseks ning probleeme ei teki.
Olen mitu autot konvertinud tehase halogeenist xenoniteks koos pesurite ja automaatse reguleerimisega ning need on ÜV puhtalt läbinud. Ka minu isiklik sõiduk tuli tehasest halogeentuledega, kuid xenoniks tehtud koos kõige vajalikuga ning mina olen kolm aastat edukalt ülevaatuse läbinud.
Sama lugu ka näiteks reflektori põhiste xenonitega (d2r) - pesurid ja reguleering on juba olemas ja projektori paigaldus midagi ei delegaliseeri.
Ron24
Saabiklubi liige
Postitusi: 925
Liitunud: L Okt 24, 2015 21:21
Asukoht: Tartu
Auto: Saab 9-5 '03 2.3T 217kw Arc

#8

P Nov 18, 2018 15:08

AllarS kirjutas:
P Nov 18, 2018 12:30
dx2 kirjutas:
R Nov 16, 2018 19:31
Tere, sooviks teada mida täpsemalt tähendab bi-xenon Saab 9-5-le? Kas olemasolev projektor asendub bi-xenon-iga? Kas praegune reflektor kaugtule jaoks jääb funktsionaalseks? Ette tänades.
Olemasoleva projektori asemele uus bi-xenon funtsiooniga projektor. Kaugtuli jääb endiselt tööle.
Ron24 kirjutas:
R Nov 16, 2018 19:38
Saab 9-5-l on juba bi-xenon tuli. Halogeen kaugtuli on lisaks aga ka täistulele lülitades tõstab lähitule eest katiku ülesse. Ei saa sa ka sellelt pakkujalt midagi muud.
Väga suur vahe on siiski selles, kas 10+ aastat vana originaal või uus tänapäevane projektor.

9-5LPT kirjutas:
L Nov 17, 2018 16:27
Väheusutav, kunagi uurisin, siis öeldi kohe et ülevaatuselt nendega läbi ei saa, luuptuledega masinatel vbl petab ära aga kui halogeenide asemele need lajatada, siis vōib ülevaatusest meie riigis und näha.
Eeldusel, et autol on tehasest xenon tuled, siis minu tooted sobivad asenduseks ning probleeme ei teki.
Olen mitu autot konvertinud tehase halogeenist xenoniteks koos pesurite ja automaatse reguleerimisega ning need on ÜV puhtalt läbinud. Ka minu isiklik sõiduk tuli tehasest halogeentuledega, kuid xenoniks tehtud koos kõige vajalikuga ning mina olen kolm aastat edukalt ülevaatuse läbinud.
Sama lugu ka näiteks reflektori põhiste xenonitega (d2r) - pesurid ja reguleering on juba olemas ja projektori paigaldus midagi ei delegaliseeri.
Arusaadav, et sa pead oma pakutavat kaupa kuidagi kiitma. Kellegile sa ju pead oma kraami maha parseldama.
I-Vaari
Saabiklubi liige
Postitusi: 804
Liitunud: K Okt 14, 2009 16:32
Asukoht:
Auto:

#9

P Nov 18, 2018 15:23

Ehk vöib siis küsida siia teemasse pakkumist/hinda MY 2006 SAAB OG 9-5 H7 lähitulede vahetamiseks Teie poolt pakutavate Xenon projektoritega. Millise tootja projektor sobiks , milline pirn kasutusel ja kas hajuv valgus selles suunas kus vastutulev söiduk jääb H7ga samale tasemele vöi on tugevam/nörgem kui originaalesitulede korral ? Kas Teie poolt pakutava esitule muutuse korral on valgustus samaväärne antud aastakäigu ja mudeli tehase Bi-xenon esilaternatega?
AllarS
Postitusi: 19
Liitunud: E Okt 24, 2016 14:24
Asukoht:
Auto:

#10

P Nov 18, 2018 16:59

Ron24 kirjutas:
P Nov 18, 2018 15:08
Arusaadav, et sa pead oma pakutavat kaupa kuidagi kiitma. Kellegile sa ju pead oma kraami maha parseldama.
Jõle vaenulik suhtumine, kui ise asjaga kursis ei ole. Sa oled jumalast veendunud, et ma müün kulla pähe sõnnikut. Kui ise kogeksid, kui palju rohkem valgust neist projektoritest tuleb, siis ehk tõmbaksid tagasi ja hindaksid seda, kui nähtavus on hea ja tee valge. Pealgi ei müü ma h sokliga xenon kitte vms. vaid korralikke xenon projektoreid, mis on paremad, kui enamustel autodel tehasest ja selle juures ka kordi odavamad.
I-Vaari kirjutas:
P Nov 18, 2018 15:23
Ehk vöib siis küsida siia teemasse pakkumist/hinda MY 2006 SAAB OG 9-5 H7 lähitulede vahetamiseks Teie poolt pakutavate Xenon projektoritega. Millise tootja projektor sobiks , milline pirn kasutusel ja kas hajuv valgus selles suunas kus vastutulev söiduk jääb H7ga samale tasemele vöi on tugevam/nörgem kui originaalesitulede korral ? Kas Teie poolt pakutava esitule muutuse korral on valgustus samaväärne antud aastakäigu ja mudeli tehase Bi-xenon esilaternatega?
Projektorid hetkel 124€/kmpl. Lisaks vajalikud adapterid 20€/kmpl. Paigaldus antud mudelil suurusjärk 150-200€. Sobivad d1s, d2s, d3s ja d4s lambid, olen ka h7 halogeeni väikete muudatustega paigaldanud. Valgust on rohkem igassuunas, võit on nii intensiivsuses, kui laiuses. Konkreetse mudeli tehase xenonitest on minu pakutavad kordi paremad.
Ron24
Saabiklubi liige
Postitusi: 925
Liitunud: L Okt 24, 2015 21:21
Asukoht: Tartu
Auto: Saab 9-5 '03 2.3T 217kw Arc

#11

P Nov 18, 2018 17:20

Ja loomulikult saab Teie käest paarisaja euro eest osta paremat kraami kui näiteks Hella suutis ainult mõnekümne miljoni eest autotehastele arendada. 👍 Tuleb välja, et uut autot tellides tuleks igaljuhul hoiduda nii tuhande eurosest tehase lisavarustuse nimekirjas olevast xenon tuledest, sest siit saab palju paremat kraami ainult paarisaja eest. Vägev.
9-5LPT
Postitusi: 1227
Liitunud: P Apr 29, 2012 14:45
Asukoht: Tartu
Auto: 9-5NG Aero, 2.0 TTid XWD

#12

P Nov 18, 2018 17:47

Ron24 kirjutas:
P Nov 18, 2018 17:20
Ja loomulikult saab Teie käest paarisaja euro eest osta paremat kraami kui näiteks Hella suutis ainult mõnekümne miljoni eest autotehastele arendada. 👍 Tuleb välja, et uut autot tellides tuleks igaljuhul hoiduda nii tuhande eurosest tehase lisavarustuse nimekirjas olevast xenon tuledest, sest siit saab palju paremat kraami ainult paarisaja eest. Vägev.
Tehnika areneb ka aja jooksul, palju neid xenonitega uusi autosid enam yldse tuleb? LED tehnoloogia pea igal sõidukil, odavam variant on halogeen.
Kogenud Aeronaut. :drive:
Ron24
Saabiklubi liige
Postitusi: 925
Liitunud: L Okt 24, 2015 21:21
Asukoht: Tartu
Auto: Saab 9-5 '03 2.3T 217kw Arc

#13

P Nov 18, 2018 17:53

9-5LPT kirjutas:
P Nov 18, 2018 17:47
Ron24 kirjutas:
P Nov 18, 2018 17:20
Ja loomulikult saab Teie käest paarisaja euro eest osta paremat kraami kui näiteks Hella suutis ainult mõnekümne miljoni eest autotehastele arendada. 👍 Tuleb välja, et uut autot tellides tuleks igaljuhul hoiduda nii tuhande eurosest tehase lisavarustuse nimekirjas olevast xenon tuledest, sest siit saab palju paremat kraami ainult paarisaja eest. Vägev.
Tehnika areneb ka aja jooksul, palju neid xenonitega uusi autosid enam yldse tuleb? LED tehnoloogia pea igal sõidukil, odavam variant on halogeen.
Olen täiesti nõus, et tehnoloogia areneb. Aga ei ole mina veel näinud, et mingi C-varuosa tootja teeb midagi paremini kui tootja kes on asja nullist väljamõelnud.
AllarS
Postitusi: 19
Liitunud: E Okt 24, 2016 14:24
Asukoht:
Auto:

#14

P Nov 18, 2018 18:22

Selles mõttes on kodanik Ronil õigus, et suured innovatiivsed ettevõtted panevad mega miljoneid hakkama, et asju välja mõelda. Ja see on ka nende suur miinus. Mõeldakse midagi välja, tehakse ära ja minnakse järgmise asja kallale. 99% minu toodetest on suurte tootjate replicad. Vahe on selles, et järelturu tootjad arendavad projektoreid OEM tootjatest oluliselt kaugemale. Pinnatöötlus on põhiline nüanss, lisaks selged luubid, kaardus cut-off jne. Sellepärast ongi need kõik oma OEM eeskujudest oluliselt paremad.
Ron24
Saabiklubi liige
Postitusi: 925
Liitunud: L Okt 24, 2015 21:21
Asukoht: Tartu
Auto: Saab 9-5 '03 2.3T 217kw Arc

#15

P Nov 18, 2018 18:53

AllarS kirjutas:
P Nov 18, 2018 18:22
Selles mõttes on kodanik Ronil õigus, et suured innovatiivsed ettevõtted panevad mega miljoneid hakkama, et asju välja mõelda. Ja see on ka nende suur miinus. Mõeldakse midagi välja, tehakse ära ja minnakse järgmise asja kallale. 99% minu toodetest on suurte tootjate replicad. Vahe on selles, et järelturu tootjad arendavad projektoreid OEM tootjatest oluliselt kaugemale. Pinnatöötlus on põhiline nüanss, lisaks selged luubid, kaardus cut-off jne. Sellepärast ongi need kõik oma OEM eeskujudest oluliselt paremad.
Siiani parim selgitus. Kui nüüd keegi, kes teenust juba kasutanud oma kogemuse ka siia postitaks oleks teema lõplikult lahti seletatud.
I-Vaari
Saabiklubi liige
Postitusi: 804
Liitunud: K Okt 14, 2009 16:32
Asukoht:
Auto:

#16

P Nov 18, 2018 20:13

AllarS kirjutas:
P Nov 18, 2018 18:22
Selles mõttes on kodanik Ronil õigus, et suured innovatiivsed ettevõtted panevad mega miljoneid hakkama, et asju välja mõelda. Ja see on ka nende suur miinus. Mõeldakse midagi välja, tehakse ära ja minnakse järgmise asja kallale. 99% minu toodetest on suurte tootjate replicad. Vahe on selles, et järelturu tootjad arendavad projektoreid OEM tootjatest oluliselt kaugemale. Pinnatöötlus on põhiline nüanss, lisaks selged luubid, kaardus cut-off jne. Sellepärast ongi need kõik oma OEM eeskujudest oluliselt paremad.
Mingil määral ehk nn järelturu tootjad ehk püüavadki oma tooteid arendada kuid LED prozektorite ja Xenon esilaternate puhul on neid parameetreid mitmeid mida Hella vöi Bosch on suutnud paremini teha. Silmaga ehk raske märgata kuid on möötmisseadmed mille abil möödetakse kogu valgusvoog ja ka valgustugevus erinevatel kaugustel esilaternast ja eri kohtades teepinnal.
Kas vöin sellest postitusest siis välja lugeda , et antud projektorid suudavad teed valgustada paremini kui minu MY 2009 OG 9-5 millel SAABi tehasest küljes D1S Bixenon esilaternad?
Vastust küsimusele - mis tootja projektorid sobivad MY 2006 OG SAAB 9-5 ma eelnevatest postitustest ja antud ettevötte kodulehelt ei leidnud. Adapterite vajadus teatud ümberehitusel on möistetav kuid need lahendused mida on üritatud seni Soomes müüa on alla igasugu arvestust. Originaalluubi pesas on mingi läbimöödult kordades väiksem ehk mopeedile sobiv xenonprojektor . Kas vöiks antud toodet müüv ettevöte siiski oma kodulehel märkida ära automargi ja mudelipõhiselt sobivad tooted. Vöi kui kodulehel liiga keeruline aritmeetika siis vastava automargi foorumites vähemalt täpsem teave koos projektorite tehnilise joonise , parameetrite jne. , et asjast huvitatud saaks ettekujutuse kas ja mismoodi sobib.
Ron24
Saabiklubi liige
Postitusi: 925
Liitunud: L Okt 24, 2015 21:21
Asukoht: Tartu
Auto: Saab 9-5 '03 2.3T 217kw Arc

#17

P Nov 18, 2018 20:27

I-Vaari kirjutas:
P Nov 18, 2018 20:13
AllarS kirjutas:
P Nov 18, 2018 18:22
Selles mõttes on kodanik Ronil õigus, et suured innovatiivsed ettevõtted panevad mega miljoneid hakkama, et asju välja mõelda. Ja see on ka nende suur miinus. Mõeldakse midagi välja, tehakse ära ja minnakse järgmise asja kallale. 99% minu toodetest on suurte tootjate replicad. Vahe on selles, et järelturu tootjad arendavad projektoreid OEM tootjatest oluliselt kaugemale. Pinnatöötlus on põhiline nüanss, lisaks selged luubid, kaardus cut-off jne. Sellepärast ongi need kõik oma OEM eeskujudest oluliselt paremad.
Mingil määral ehk nn järelturu tootjad ehk püüavadki oma tooteid arendada kuid LED prozektorite ja Xenon esilaternate puhul on neid parameetreid mitmeid mida Hella vöi Bosch on suutnud paremini teha. Silmaga ehk raske märgata kuid on möötmisseadmed mille abil möödetakse kogu valgusvoog ja ka valgustugevus erinevatel kaugustel esilaternast ja eri kohtades teepinnal.
Kas vöin sellest postitusest siis välja lugeda , et antud projektorid suudavad teed valgustada paremini kui minu MY 2009 OG 9-5 millel SAABi tehasest küljes D1S Bixenon esilaternad?
Vastust küsimusele - mis tootja projektorid sobivad MY 2006 OG SAAB 9-5 ma eelnevatest postitustest ja antud ettevötte kodulehelt ei leidnud. Adapterite vajadus teatud ümberehitusel on möistetav kuid need lahendused mida on üritatud seni Soomes müüa on alla igasugu arvestust. Originaalluubi pesas on mingi läbimöödult kordades väiksem ehk mopeedile sobiv xenonprojektor . Kas vöiks antud toodet müüv ettevöte siiski oma kodulehel märkida ära automargi ja mudelipõhiselt sobivad tooted. Vöi kui kodulehel liiga keeruline aritmeetika siis vastava automargi foorumites vähemalt täpsem teave koos projektorite tehnilise joonise , parameetrite jne. , et asjast huvitatud saaks ettekujutuse kas ja mismoodi sobib.
Vaata esimeses postituses olevaid pilte. Need peaksi kujutama seda kuidas need tuled mingil maasturil valgust näitavad. Minu Saabi tuledel on parempoolse tule valgusvihk vasakpoolsega võrreldes oluliselt kõrgemale suunatud ja ka näitab rohkem paremale. Siin olevatel fotodel paistavad mõlema tule valgus samasugune. See oli ka põhjusels miks ma asja natuke nokkisin.
AllarS
Postitusi: 19
Liitunud: E Okt 24, 2016 14:24
Asukoht:
Auto:

#18

P Nov 18, 2018 21:47

I-Vaari kirjutas:
P Nov 18, 2018 20:13
Kas vöin sellest postitusest siis välja lugeda , et antud projektorid suudavad teed valgustada paremini kui minu MY 2009 OG 9-5 millel SAABi tehasest küljes D1S Bixenon esilaternad?
Garanteerin, et valgustavad paremini.
I-Vaari kirjutas:
P Nov 18, 2018 20:13
Vastust küsimusele - mis tootja projektorid sobivad MY 2006 OG SAAB 9-5 ma eelnevatest postitustest ja antud ettevötte kodulehelt ei leidnud. Adapterite vajadus teatud ümberehitusel on möistetav kuid need lahendused mida on üritatud seni Soomes müüa on alla igasugu arvestust. Originaalluubi pesas on mingi läbimöödult kordades väiksem ehk mopeedile sobiv xenonprojektor . Kas vöiks antud toodet müüv ettevöte siiski oma kodulehel märkida ära automargi ja mudelipõhiselt sobivad tooted. Vöi kui kodulehel liiga keeruline aritmeetika siis vastava automargi foorumites vähemalt täpsem teave koos projektorite tehnilise joonise , parameetrite jne. , et asjast huvitatud saaks ettekujutuse kas ja mismoodi sobib.
Valdav enamus adaptereid on minul tehtud Hella 5R projektorite jaoks - lihtne põhjendus on see, et need on minu silmis parimad - nii objektiivselt silmaga hinnates, kui ka mõõdetult. Ka käesolevale mudelile on võimalik paigaldada neid projektoreid koos adapteritega. Kuna Valeo on tootnud ühte tüüpi tuld sellele mudelile kahe erineva projektoriga, siis on ka kahte erinevat tüüpi adapterit pakkuda. Seda, kumb parasjagu sobib oskan öelda, kui näen, milline projektor hetkel tules sees on.

Ma tõesti ei pea seda isegi reaalseks, et ma suudaks kõikide markide kõikide mudelite kohta kõik andmed kokku koguda, aga püüan maksimaalselt.
Kui on soov saada infot, siis alati saab küsida. Vastan alati ja aitan, kui oskan.
HOMO SAABIENS
Postitusi: 17
Liitunud: N Juul 14, 2016 21:59
Asukoht: Tallinn
Auto: 9-3 SS Aero 2005.a.

#19

P Nov 18, 2018 22:45

Ron24 kirjutas:
P Nov 18, 2018 18:53
AllarS kirjutas:
P Nov 18, 2018 18:22
Selles mõttes on kodanik Ronil õigus, et suured innovatiivsed ettevõtted panevad mega miljoneid hakkama, et asju välja mõelda. Ja see on ka nende suur miinus. Mõeldakse midagi välja, tehakse ära ja minnakse järgmise asja kallale. 99% minu toodetest on suurte tootjate replicad. Vahe on selles, et järelturu tootjad arendavad projektoreid OEM tootjatest oluliselt kaugemale. Pinnatöötlus on põhiline nüanss, lisaks selged luubid, kaardus cut-off jne. Sellepärast ongi need kõik oma OEM eeskujudest oluliselt paremad.
Siiani parim selgitus. Kui nüüd keegi, kes teenust juba kasutanud oma kogemuse ka siia postitaks oleks teema lõplikult lahti seletatud.
Tere.

Mina lasin oma 9-3 SS-ile umbes kaks aastat tagasi selles firmas paigaldada OEM projektorite asemele EVO XR-id. Vahe on väga suur. Ja pole olnud probleeme ka ülevaatuselt läbi saamisega. Autol tehasest xenon. Projektorite ja töö maksumus jäi veidi alla 300€. Mina olen igatahes rahul.
Vasta