Saksamaa

Firmade sooduspakkumised Saabiomanikele
Vasta
Tanellenat
Postitusi: 40
Liitunud: N Apr 30, 2015 16:26
Asukoht:
Auto:

#1

P Dets 18, 2016 22:57

Hei Hei Saabi rahvas.
Tegelen siis mina (3 aastat) transpordiga Eesti-Saksamaa-Eesti marsruudil ja minu eesmärk on siis viia inimene autoni ja koos tagasi tulla.
Kevadel 2017(mai-juuni) on plaan Saksamaale autosi tooma.
Olen see aasta käinud hetkel 3 korda ja kuna see aasta lõppeb siis uueks aastaks plaanid osaliselt tehtud.
Miks inimesed eelistavad ise tulla autot kaasa vaatama? Kuna Nad isiklikult vaatavad auto üle ning kui ei meeldi siis saame minna teise juurde.
Hetkel olen käinud nii et võtan kaasa 5 inimest kuna kõigil mugavam reisida nii. Oleneb vajadusest käin siis edasi tagasi kas 3 päevaga(sisaldab öö sõite) või 5 päevaga(sisaldab ööbimisi) olenevalt kuidas ise suudate sammu pidada ;) Olen aidanud tuua igas klassis autosi- Escordist kuni 2015a Mersu S-klassi ja Porsche Panamerani välja.
hetkel kevadel plaanis teha 2 reisi niiet kui esimesele ei mahu siis teisele ikka ja kui huvi suurem siis ka rohkem sõite plaanis
Kohapeal aitan muretseda transiit numbrid ning kindlustuse kui teil endil kogemus puudub.
Siin saan aidata teil nt autode valikul ning vestlen müüjaga jne. küsin VIN koodi ja teen tausta uuringut.

Kui kellelgi on huvi reisi kohta siis võtta minuga PM-i teel ühendust.
Vasta