Poleerimine, keemiline puhastus, vahatamine jne 100% RAHA TAGASI GARANTII-ga

Firmade sooduspakkumised Saabiomanikele
Vasta
Marko Luhamaa
Postitusi: 1
Liitunud: E Apr 10, 2017 19:00
Asukoht:
Auto:

#1

T Apr 18, 2017 23:15

Head SAABI huvilised.

Tasku Autopesula pakub klubi liikmetele järgnevaid teenuseid 100% raha tagasi garantiiga (edaspidi: 100% RTG). Erinevalt tavatingimustest, kus Tasku Autopesula püsiklient peab valima soodustuse ja 100% RTG vahel, pakume SAABI klubi liikmetele mõlemat korraga. Muus osas tutvu tingimustega lähemalt meie kodulehel: autopesula

Alljärgnevalt soodustustest klubi liikmetele. Et neid soodustusi saada tuleb teenus broneerida meie online süsteemis kodulehel (autopesula) ja kommentaaridesse lisada "Olen SAABI fänn". Suuremate tööde broneerimine "poleerimine ja keemiline näiteks" telefoni numbril 55 11 300.

Auto poleerimine -10%
Normaalhind on alates 190,- . Bemmi klubilistele algab hind 170 eurost. Poleerimise paketi sees on ka püsivaha Nano Blueberry Paste Wax.
Enamasti on soovitav enne poleerimise tellimist näidata auto ette. Siis saame enam-vähem ära näidata, millised kriimud on välja poleeritavad ja millised mitte. Siis teeme ka lõpliku nn objekti põhise hinnapakkumise.

Auto läigestamine - 15%
Auto läigestamine on teisisõnu lihtpoleerimine. Auto poleeritakse üle keskmise abrasiivsusega pastaga. Värvkate saab nii läikima ja eemaldatakse väiksemad kriimud. Tumedate autode puhul jäävad suure tõenäosusega ka poleerimise “hologrammid”.

Auto keemiline puhastus - 10%
Keemilise puhastuse pakett sisaldab ka põhjaliku välipesu pigileotusega. Teisisõnu, tellides kemmi, saate auto puhtaks nii seest kui väljast.

Auto vahatamine - 15%
Pakume auto vahatamist erinevast hinnaklassist püsivahadega. Osadele vahadele pakume ka kestvusgarantiid (6-24 kuud). Rohkem infot meie kodulehel: autopesula

Vedelklaasist kaitse värvkattele -25%
Kasutame Jaapani tootja Echeloni vedelklaasi Nano-Fil ja Zen Xero. Olles ise oma autopeal “retsinud” seda hapete ja lahustitega, julgeme välja käia ka kestvuse garantii 2-3 aastat. Rohkem infot ikka meie kodulehel: autopesula

Klaaside toonimine -15%
Kasutame USA tootja LLumar toonkilet. On võimalik valida erineva läbipaistvusega toonkilede vahel. 5%, 15%, 29%, 35%, 50%, ja 65%.

Kombineeritud teenuste tellimisel (näieks auto keemiline puhastus ja auto poleerimine) küsi hinnapakkumist (soovitavalt näidates autot või saates pildid).

Kui millegi kohta infot juurde vaja, siis pöördu julgelt info@taskuautopesula.ee või tel 55 11 300

Kontakt:
Marko Luhamaa
Tegevjuht
Tasku Autopesula OÜ
Tel 55 11 300
http://taskuautopesula.ee
E-mail: info@taskuautopesula.ee
Tasku Autopesula Facebookis
Vasta