Augustikuus -20% soodustus Amserv Tähesajus

Firmade sooduspakkumised Saabiomanikele
Vasta
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#1

E Aug 01, 2011 9:47

Tere

Edastan Amserv Tähesaju pakkumise
[list]
Amserv Tähesaju teeninduses on augusti kuu jooksul kõigile 3 aastat ja vanematele Saabidele allahindlus -20%. Nii töödest kui ka varuosadest. Olge lahked ja kasutage võimalust! Lisainfo tel 6200902 või info.tahesaju@amserv.ee. Vaadake ka meie FB lehekülge: www.facebook.com/amservtahesaju

Pilt
[/list]

terv, teager
reteep
Postitusi: 16
Liitunud: N Okt 25, 2007 19:19
Asukoht:
Auto:

#2

E Sept 05, 2011 19:55

-20% on küll "siga hea" pakkumine, kui arvestada seda, et hoolduse hind võrreldes möödunud aastaga on + 100%. See ei ole utoopia ja niisama möla. Mul on konkreetsed mailid alles!! Küsisin hinda möödunud aastal ning siis käisin tegemas ka ja hinnaks sai 2500 EEK, sel aasta küsisin hinda ja pakkumine oli ca 300 EUR. Karm, krdi karm, kui arvestada, et suurem hooldus oli eelmisel korral.
faca
Postitusi: 96
Liitunud: R Mär 02, 2007 15:23
Asukoht:
Auto:

#3

E Sept 05, 2011 21:55

Äkki on auto vanem ja läbisõit suurem? Lisaks on Eesti inflatsioon ju maailmatasemel, ega siis Amserv kui äriettevõte ei saa pealtvaatajaks jääda.

Mulle nad väga meeldivad, kuigi neil on minust/mu Saabist juba ilmselt väga kõrini :)
cilpkonn
Postitusi: 1091
Liitunud: K Apr 06, 2005 12:32
Asukoht:
Auto:

#4

E Sept 05, 2011 23:48

Kas augustikuu mitte juba läbi pole?
ivark
Postitusi: 777
Liitunud: N Juul 02, 2009 12:31
Asukoht:
Auto:

#5

T Sept 06, 2011 9:44

No mul oleks küll veidike selle pakkumise kohta öelda. Helistasin sinna kolm korda ja aega kirja ei saanudki. Kusjuures kolmandal korral rõhutasin, et minuga ei ole ühendust võetud. Võibolla oli nii palju Saabe reas, et minu oma ei mahtunud enam vahele.
faca
Postitusi: 96
Liitunud: R Mär 02, 2007 15:23
Asukoht:
Auto:

#6

T Sept 06, 2011 13:04

No mul oleks küll veidike selle pakkumise kohta öelda. Helistasin sinna kolm korda ja aega kirja ei saanudki. Kusjuures kolmandal korral rõhutasin, et minuga ei ole ühendust võetud. Võibolla oli nii palju Saabe reas, et minu oma ei mahtunud enam vahele.

Ei ole palju ju vaja, piisab minu omast, mis uuesti ja uuesti katki läheb, niiet kõik xx töötajat tegelevad ainult minu autoga :P - jõudsin augustis neil 3x käia. :headbang:

Aga ma arvan, et kui sa helistad neile siis küll te jutule saate ka sooduka osas?

P.S Minu kogemus näitab, et nad pigem suhtlevad sinuga konkreetselt telefoni ja mitte kirja teel.
reteep
Postitusi: 16
Liitunud: N Okt 25, 2007 19:19
Asukoht:
Auto:

#7

T Sept 06, 2011 13:20

No mul oleks küll veidike selle pakkumise kohta öelda. Helistasin sinna kolm korda ja aega kirja ei saanudki. Kusjuures kolmandal korral rõhutasin, et minuga ei ole ühendust võetud. Võibolla oli nii palju Saabe reas, et minu oma ei mahtunud enam vahele.


Muide see on nii tavaline viimasel ajal! Saatsin ka maili 3 korda ja viimasel korral lasin ka üldmailile siis sain vastuse!
Igatahes tsekkasin üle ka Vikingi ning pakkumised väga head. Sama hooldus originaal osadega 160 ja b osadega 103 EUR-i. Vahe on üüratu. Lisaks vastused tulevad kiiresti ning panin ajakirja.
Amservil tundub, et läheb siga hästi!
ivark
Postitusi: 777
Liitunud: N Juul 02, 2009 12:31
Asukoht:
Auto:

#8

T Sept 06, 2011 13:32

No mul oleks küll veidike selle pakkumise kohta öelda. Helistasin sinna kolm korda ja aega kirja ei saanudki. Kusjuures kolmandal korral rõhutasin, et minuga ei ole ühendust võetud. Võibolla oli nii palju Saabe reas, et minu oma ei mahtunud enam vahele.

Ei ole palju ju vaja, piisab minu omast, mis uuesti ja uuesti katki läheb, niiet kõik xx töötajat tegelevad ainult minu autoga :P - jõudsin augustis neil 3x käia. :headbang:

Aga ma arvan, et kui sa helistad neile siis küll te jutule saate ka sooduka osas?

P.S Minu kogemus näitab, et nad pigem suhtlevad sinuga konkreetselt telefoni ja mitte kirja teel.


Kõige naljakam oligi see, et ma helistasin sinna, selle internetibroneeringu, millel ilmselt sügavam mõte puudub, avastasin ma alles hiljem. Selle jaoks oli aga vaja java pluginaid installida ja ma tegin isegi selle läbi, et bronnida aga Vikingus nüüd juba käidud ja asi korras.
Thor
Postitusi: 529
Liitunud: K Nov 05, 2008 10:32
Asukoht:
Auto:

#9

T Sept 06, 2011 13:33

Mina ka ei mõista, miks käia Amservis kui on olemas Viking Motors :freak:
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#10

T Sept 06, 2011 14:14

Aga tegu ju ametliku teeninduse õigust omava firmaga... Võibolla on paljudel sinna mugavam käia? Eks igasugune hinnapoliitika loksub paika, kui sellest inimestega rääkida (mitte foorumis vaid kohapeal). Mina isiklikult ei ole seal käinud ja ei lähe lähemal ajal ka mitte, sest see on minu jaoks vaat, et kõige ebamugavama koha peal, mis välja annab mõelda..:)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
reteep
Postitusi: 16
Liitunud: N Okt 25, 2007 19:19
Asukoht:
Auto:

#11

T Sept 06, 2011 15:31

Aga tegu ju ametliku teeninduse õigust omava firmaga... Võibolla on paljudel sinna mugavam käia? Eks igasugune hinnapoliitika loksub paika, kui sellest inimestega rääkida (mitte foorumis vaid kohapeal). Mina isiklikult ei ole seal käinud ja ei lähe lähemal ajal ka mitte, sest see on minu jaoks vaat, et kõige ebamugavama koha peal, mis välja annab mõelda..:)


Njah. Sul on õigus selles osas, et hooldus on minu jaoks just õige asukohaga, kuid mis puutub hinda siis see on küll jäik. Ja veel ega siis asja mõte ei olnud foorumis hakata hinda kauplema või nutujoru ajama. On ju see koht kus paratamatult Saabi omanikud suhtlevad ning infot vahetavad. Teiseks sedasi saab ju ka turgu mõjutada, ehk siis kui kõik hooldust vajavad autoomanikud vahetavad teenusepakkujat tuleb paratamatult hakata ka teenindajal vaatama, mis on valesti ja ei olegi vaja meil millegi üle kaubelda!!
ivark
Postitusi: 777
Liitunud: N Juul 02, 2009 12:31
Asukoht:
Auto:

#12

T Sept 06, 2011 16:05

Aga tegu ju ametliku teeninduse õigust omava firmaga... Võibolla on paljudel sinna mugavam käia? Eks igasugune hinnapoliitika loksub paika, kui sellest inimestega rääkida (mitte foorumis vaid kohapeal). Mina isiklikult ei ole seal käinud ja ei lähe lähemal ajal ka mitte, sest see on minu jaoks vaat, et kõige ebamugavama koha peal, mis välja annab mõelda..:)


Njah. Sul on õigus selles osas, et hooldus on minu jaoks just õige asukohaga, kuid mis puutub hinda siis see on küll jäik. Ja veel ega siis asja mõte ei olnud foorumis hakata hinda kauplema või nutujoru ajama. On ju see koht kus paratamatult Saabi omanikud suhtlevad ning infot vahetavad. Teiseks sedasi saab ju ka turgu mõjutada, ehk siis kui kõik hooldust vajavad autoomanikud vahetavad teenusepakkujat tuleb paratamatult hakata ka teenindajal vaatama, mis on valesti ja ei olegi vaja meil millegi üle kaubelda!!


Minu jaoks on ta jälle vägagi hea koha peal.
Vasta