Saab 9-5 ei käivitunud.

Vasta
siimv
Postitusi: 7
Liitunud: R Juul 15, 2011 13:43
Asukoht:
Auto:

#1

Tere,
Olles suht roheline Saabide suhtes, siis esitaks paar küsimust.

Kui nüüd auto ei käivitunud, kas sellest on järgi ka veel mingisugune veateade kui nüüd hiljem diagnostikasse minna. Öösel juhtus siis selline asi, et auto käima ei läinud olles paar tundi seisnud. Autoabist pakuti välja koheselt, et võib olla süütekasetti viga. Hiljem aga auto käivitus. Kas see võib siis üks märkidest olla, et see hakkab läbi minema.

Muidugi üks versioon oli veel selline, et Tartus "16 Kannu" juures pidi olema telefoni mast mis vahest ei lase autodel käivituda kui auto on pargitud sinna lähedusse.

Tänud ette vastajatele.


E: Autoks siis Saab 9-5 2,0T automaat 1999a.
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#2

Pigem on viga CPS anduris.
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
moki
Postitusi: 96
Liitunud: L Nov 11, 2006 21:52
Asukoht:
Auto:

#3

Väntvõlli anduri viga 9-5 puhul tavaline,süüte kasset minu teada ei nöögi, vaid keeldub kohe koostööst.
napoleon
Postitusi: 1493
Liitunud: N Mär 31, 2005 0:15
Asukoht: Tallinn
Auto:

#4

Tere,
Muidugi üks versioon oli veel selline, et Tartus "16 Kannu" juures pidi olema telefoni mast mis vahest ei lase autodel käivituda kui auto on pargitud sinna lähedusse.

Ja vahest jälle laseb? Ja kuskil mingi suur vend otsustab, kas lubab käivituda või mitte?:D Räägi sellest "telefoni mastist" lähemalt.

Tõsisemalt rääkides pakuks ka mina CPS andurit või kütusepumpa(kuigi viimase puhul on samuti tõenäoline, et lihtsalt lõpetab koostöö mitte ei nöögi).
siimv
Postitusi: 7
Liitunud: R Juul 15, 2011 13:43
Asukoht:
Auto:

#5

Kui raske muidu seda andurit vahetada on ja kaua selle vahetuse peale aega kuluks ja kus see andur asub mis see maksta vöiks.


E: Kui ma öösel autoabisse helistasin siis sealt tuli könele vastates sellinne pikk "Aaaa ja ja kui oled 16 Kannu juurde parkinud siis vöib see telefoni mast segada". Ise kuulsin ka sellest esimest korda.
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#6

Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
Swedbil
Postitusi: 219
Liitunud: E Veebr 28, 2011 13:32
Asukoht:
Auto:

#7

Tere,
Muidugi üks versioon oli veel selline, et Tartus "16 Kannu" juures pidi olema telefoni mast mis vahest ei lase autodel käivituda kui auto on pargitud sinna lähedusse.

Ja vahest jälle laseb? Ja kuskil mingi suur vend otsustab, kas lubab käivituda või mitte?:D Räägi sellest "telefoni mastist" lähemalt.

Tõsisemalt rääkides pakuks ka mina CPS andurit või kütusepumpa(kuigi viimase puhul on samuti tõenäoline, et lihtsalt lõpetab koostöö mitte ei nöögi).

See mast on seal mystika jh, eriti see suur vend seal kes otsustab. Minu Escal oli nii et kui alarmist sulgesid siis lahti sain ikka võtmega ainult. Ja loomulikult käima ei läinud...
nagu näts juustes,millest lahti ei saa...
AAA
Postitusi: 272
Liitunud: N Dets 09, 2010 10:50
Asukoht:
Auto:

#8

16 kannu juures jah signad üldiselt ei tööta, mast jebib päris korralikult, kuid see ei tohiks käivitust mõjutada.
siimv
Postitusi: 7
Liitunud: R Juul 15, 2011 13:43
Asukoht:
Auto:

#9

Signalisatsioon tuli ilusti maha sai veel auto puksiiriga sealt eemale ka veetud ka siis ei käivitunud. Löpp tulemusena läks ikka pika käiamise peale käima, kuigi jah alguse tühikäik köikus jne.

Igatahes andur on tellitud, et vältida samalaatseid juhtumeid.
Vasta