9-5 pöörded kõiguvad

Vasta
Kuzmin
Postitusi: 29
Liitunud: E Veebr 18, 2008 11:04
Asukoht:
Auto:

#1

Hei!

Oskab ehk keegi nõu anda - probleem selles, et kui pöörded alla 1000 kukuvad, siis väljasuremise vältimiseks tõstab masin pöörded uuesti üles ja nii ta kõigub üles alla. Vahetasin DI kassetti ära uue vastu ja nüüd töötab oluliselt paremini aga mitte päris korralikult. Võimalik, et kehva kütuse probleem külma ilmaga aga võib ka muud olla. Kui käik on sees ja sõidad ning pöörded ka üleval - probleemi ei ole aga nii kui näiteks pidurdad mootoriga ja pöörded päris alla lased, siis hakkab jõnksutama.

Ette tänades,
Oliver
Kuzmin
Postitusi: 29
Liitunud: E Veebr 18, 2008 11:04
Asukoht:
Auto:

#2

Ahjaaa, mootorituli ka põleb veel.
Jupats
T7 sekspert
Postitusi: 2714
Liitunud: K Sept 29, 2004 16:43
Asukoht: Tallinn
Auto: 9-5 Aero-R

#3

Vaata kas kõik õhuvoolikud on ikka küljes? Olen viimasel ajal üsna mitmel autol näinud katkiseid karterituule voolikuid. Need tekitavad selliseid sümtomeid.
warum
Postitusi: 470
Liitunud: L Jaan 19, 2008 13:35
Asukoht:
Auto:

#4

sama oli ka minu masinal, kui vaakumvoolikud otsast ära hüppasid pidevalt, isegi pidurdamisel suri mootor korra välja (aut. kast )vaata need kindlasti üle
ebaprofesionaalne kirjakeelemurdja
Kuzmin
Postitusi: 29
Liitunud: E Veebr 18, 2008 11:04
Asukoht:
Auto:

#5

Hmmm, võib täitsa tõsi olla. Vaakum voolikud on need, mis on roolivõimu peal? Ma üleeelmine nädal vahetasin roolivõimu ära ja ehk ei saanud korralikult peale ...
warum
Postitusi: 470
Liitunud: L Jaan 19, 2008 13:35
Asukoht:
Auto:

#6

vaakum voolikd vähemalt mida ma mõtlen asuvad seal kandis kus on termostaat, membraan kraan, mõtlen 2,3 mootorit
ebaprofesionaalne kirjakeelemurdja
Kuzmin
Postitusi: 29
Liitunud: E Veebr 18, 2008 11:04
Asukoht:
Auto:

#7

Nii, viga käes. Ülemine vaakumklapp, mis õlikorgi juures, ots ära mõranenud ja voolik lahti. Uut võtta ei olnud, paikasin nii nagu sain ära aga tuleb järgmine nädal ära vahetada. Peale kinnitamist töötab kõik suurepäraselt, tõenäoliselt uus DI annab ka veel oma osa juurde. Tänud nõuandjatele!
Jupats
T7 sekspert
Postitusi: 2714
Liitunud: K Sept 29, 2004 16:43
Asukoht: Tallinn
Auto: 9-5 Aero-R

#8

Kui see juba puru, vaheta kõik seal olevad voolikud silikoonide vastu. Vastasel juhul kordub sama asi uuesti mõne teise voolikuga. Ka silikoonvoolikuid tuleb iga paari aasta tagant vahetada.
Vasta