Segusiiber

Vasta
Ben
Postitusi: 10
Liitunud: K Juun 28, 2006 11:16
Asukoht:
Auto:

#1

Tere!

Mu Saab otsustas, et segusiibril sai siiber. Vähemalt nii öeldi diagnostikas, Tartus, Carringis. VM ütleb et 10K lugu, aga jama on veel selles, et asun Tartus. Auto küll liigub, aga CHECK ENGINE istub ees ja Tallinna niimoodi reisima hakata ei tahaks.
Mis oleks parim koht, kust varuosa välja sebida ja kas Tartus oleks töökoda, mis sellise töö ette võtaks? Vaatasin autovaruosad.ee-sse, aga seal vastavat osa ei pakutud, või käib see koos mingi suurema komplektiga?
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7621
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#2

uuri ka saabianti käest;
nii diagnoosi kui ka vahetust, remonti.
tel
5016399
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
Ben
Postitusi: 10
Liitunud: K Juun 28, 2006 11:16
Asukoht:
Auto:

#3

Kas ta on Troostis tööl? Plaan on tore, aga ma ei tunne teda, et pisut ebaviisakas tundub helistada oma muredega niimoodi... :red: Kui ma teaks kus ta tööl on, siis võiks firmasse helistada.
MadMan
Postitusi: 1048
Liitunud: R Okt 01, 2004 9:10
Asukoht:
Auto:

#4

Saabi-Anti on Autovaruosade OÜ juhataja. Troostautos on tööl sellised saabijumalad nagu Trionic (Werner) jt. Helista aga julgesti ja kurda muret.
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#5

Algselt postitas: Ben
Tere!

Mu Saab otsustas, et segusiibril sai siiber. Vähemalt nii öeldi diagnostikas, Tartus, Carringis. VM ütleb et 10K lugu, aga jama on veel selles, et asun Tartus. Auto küll liigub, aga CHECK ENGINE istub ees ja Tallinna niimoodi reisima hakata ei tahaks.
Mis oleks parim koht, kust varuosa välja sebida ja kas Tartus oleks töökoda, mis sellise töö ette võtaks? Vaatasin autovaruosad.ee-sse, aga seal vastavat osa ei pakutud, või käib see koos mingi suurema komplektiga?


Mina neid igatahes remondin.
Vasta