kAS SAAB ongi bensiini neelaja?

vulkanus
Postitusi: 823
Liitunud: K Nov 09, 2005 0:50
Asukoht: Tallinn
Auto: Saab 99 gle ja hunnik teiste markide esindajaid.

#26

Olen vist oma aja jooksul nii kalleid masinaid putitaud et ei oskagi enam saabi hinnata minujaoks tunduvd saabi jupid norm hinnaga ma ei räägi muidugi uutest saabidest ikka nii 10 a lõikes.

nt honda legendi ülal pidades ei old mingi ime et mõne pisikese julla eest tuli 5 ja palju rohkem kiloraha välja käia .
vints
Postitusi: 3
Liitunud: N Okt 11, 2007 16:36
Asukoht:
Auto:

#27

Trionic, pead Volvot Saabist paremaks autoks?
sigaelmar
Postitusi: 1028
Liitunud: P Okt 31, 2004 23:42
Asukoht:
Auto:

#28

Ta mõtles seda niiviisi, et Volvo jupid ON kallimad kui Saabi omad.
qdwin
Jaan Tatikas
Postitusi: 2336
Liitunud: T Sept 28, 2004 19:42
Asukoht: Tallinn ja Elva
Auto: 9-5 Aero
Kui naine või Hemi on lahked siis Klassik ja tonnine või veel mõni Aero

#29

Algselt postitas: sigaelmar
Ta mõtles seda niiviisi, et Volvo jupid ON kallimad kui Saabi omad.
Kas see on tõesti nii?
arxrei
Postitusi: 62
Liitunud: P Veebr 06, 2005 2:02
Asukoht:
Auto:

#30

Mõttetu arvamuste avaldamine!
Ma küll lugesin mõlemt teemat (üks viitesse pandud) jõudsin ma ikka samale mõttele.

Foorumis on varem palju kirjutatud, et kui midagi öelda pole, siis ära kommenteeri. Väited, sõida Jaris´ga või sellised mõttetud solvavad märkused on täiesti kohatud.

Sorry, et pean seda kirjutama, sest autot omanuna olen varasemalt palju kasulikku infot saanud ja tänud, kes seda on jaganud. Tõesti hea, kui esile tuuakse sisulised väited (vead, rohkema info omamine ja selle jagamine jne). Ja postituste arv ei tee minu meelst inimest veel Saabilikumaks. Usun, et paljud nö jälgijad võiavad rohkem auto austajad olla, kui need kes kogu aeg mingit mõttetut kirjutavad.

Aga teema juurde.
Minu autol oleks nagu sama probleem, mida teema püstitaja esile tõi ja olen püüdnud ka spetside käest abi saada. Eelmine aasta vahetati välja termostaat ja ... ikka nagu võtaks rohkem kui esialgselt soetatuna. Kuigi autol juba vanust on, on selle läbisõit väike ja kogu ajalugu Vikingis. Seega tean mida kirjutan. Aga äkki tõeati on 16 l sajale OK, kui ainult linnas sõita. Seda enam, et midagi nagu süüdistada ei saaks. Ehk vahetada vaakumvoolikud ... . Näeb.
Nii, et kulgeme edasi.
Salenga
Postitusi: 122
Liitunud: K Apr 11, 2007 18:43
Asukoht:
Auto:

#31

Mul aitas õlivahetus ja see, et enne kui sõitma hakkan lasen autol ühe suitsu tegemise aja soojeneda. Tõmbas linna küttekulu 14-lt 12 peale.
Kui suitsumees pole siis imetle velgi või midagi:D
qdwin
Jaan Tatikas
Postitusi: 2336
Liitunud: T Sept 28, 2004 19:42
Asukoht: Tallinn ja Elva
Auto: 9-5 Aero
Kui naine või Hemi on lahked siis Klassik ja tonnine või veel mõni Aero

#32

Kohapeal soojendamist ei soovita ükski juhend, et reostatakse mõtetult loodust.
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#33

Ja kohapeal koormuseta mootor soojeneb väga aeglaselt.
Vasta