süütevõtit keerates ...

looderdaja
Postitusi: 296
Liitunud: T Dets 23, 2008 21:56
Asukoht: Järvamaa
Auto: 9000

#26

NPS võib ka seda viga põhjustada-eriti niiskete ilmadega.

Mis asi see NPS veel on? Saabi terminoloogiast ma seda lühendit ei leidnud igaljuhul.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14313
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#27

Neutral Position Switch (Sensor) vist. Peaks olema see käimakasti andur, mis takistab käivitamist, kui käik pole N või P peal.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
looderdaja
Postitusi: 296
Liitunud: T Dets 23, 2008 21:56
Asukoht: Järvamaa
Auto: 9000

#28

google andis juhised selle eemaldamiseks. Saan ma õigesti aru, et seal parandada pole midagi, kui on viga selles siis tuleks see välja vahetada?
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#29

Alati saab katkiseid asju paranada. Iseasi, mis soodsamaks osutub.
looderdaja
Postitusi: 296
Liitunud: T Dets 23, 2008 21:56
Asukoht: Järvamaa
Auto: 9000

#30

Nonii, sai siis see kurikuulus NPS ma võetud. Puurisin ettevaatlikult need 9 neeti välja ja kergitasin vaikselt kaant. Sealt avanes siis selline vaatepilt mis sundis kogu sisu puhtaks tegema ja uue määrde sisse panema. Pisikesed kahvlid mis sees on olid/on siianu veits kulunud aga tagasi nad sinna läksid. Sai tagasi kokku pandud, tegin nats proovisõitu ja tundub, et toimib kenasti. Üks asi on küll imelik, nimelt tagurdamisandrid polnud ammu juba töödanud vaid näitasid et displeyl, et miskit viga. Nüüd aga toimib ilusti, kas see NPS on kuidagi seotud nende tagurdamis anduritega? Igaljuhul loodan, et sain vea kätte ja parandatud. Vähemalt mingiks ajaks :beer:
Vasta