9-5 V6 bensukas tossab

Vasta
amazon
Postitusi: 93
Liitunud: E Apr 13, 2009 14:01
Asukoht:
Auto:

#1

N Aug 28, 2014 20:01

Eile avastasin , et autol hakkas sinakat suitsu sumpsist tulema, seda siis peale u. 100 km sõitu. Ei pööranud väga tähelepanu. Kuna täna oli vaja hädasti jälle sõita, siis sain peeglist sama nähtust jälgida.
Juba hommikul käivitades viskas sinist välja. Sõidu ajal niisama ei pane tähelegi midagi. Kui kiirendades gaasi vajutada, siis suitsu ei tule kohe, vaid alles siis kui jalga pedaalilt ära hakkad võtma. Siis viskab korralikult.
Sõiduomadustes pole veel muutust tähendanud.

Kas sellise jutu põhjal võib kohe diagnoosiks turbo suremise panna? Või peaksin kusagile töökotta tossutama, et seal mulle öeldaks, mine uut turbot ostma?
pluggerxxx
Postitusi: 129
Liitunud: R Mai 18, 2007 20:09
Asukoht:
Auto:

#3

R Aug 29, 2014 9:33

Peaks mingi laupäevaku tegema nende turbode vahetuseks- endal läks ka 9-5 laiali ja kuna ma täesti ei viitsinud keset ööd Eestimaale tagasi saabudes hakata organsiseerima end kusagile remonti ootama sõitsin sellega koju tagasi.

Tossas hirmsasti just linnas sõites- niisama 90km/h kulgedes pole märgata kui just gaasi ei litsu ja siis järgi ei anna- siis viskab ikka korraliku pahkava välja.

Samas aru ma ei saa miks tuleb suitsu ka õlikorgi alt- kuidagi saab karterisse see igatahes siis ka vms?
amazon
Postitusi: 93
Liitunud: E Apr 13, 2009 14:01
Asukoht:
Auto:

#4

K Sept 03, 2014 12:37

Kas nüüd osta 340-ga mingi überkrafti uus turbo ebayst või 200-ga kasutatud asi Eestist?
Vasta