Signa tõmbab aku tühjaks

Vasta
caarel
Postitusi: 313
Liitunud: N Veebr 22, 2007 15:50
Asukoht:
Auto:

#1

E Mär 02, 2015 12:58

Tere,

Mure siis selline, et kakkusin signalisatsiooni (immo) pasuna maha, et patareid ära vahetada. Oli ikka jube tüütu see lambist lõugama hakkav masin, millele pult ei mõjunud ega miskit muud, peale akult klemmi maha kakkumise. Öösel veel eriti. Nüüd auto häält ei tee:)
Olen sattunud peale olukordadele, kus autol suunakad vilguvad, täpselt nagu siis, kui signa peaks lõugama. Puldist kinni ja korras. Seda jama pole, et ei alluks puldile.
Nüüd aga uus jama. Auto vilgutab tulesid lõputult. Kui õhtul vilkuma hakkab, siis hommikul enam käima ei lähe, sest aku on tühjemaks tõmmatud. Nii palju tühjaks, et korra ainult reageerib käivitades, kuid käima ei suuda tõmmata. Jube tüütu hommikul leida eest tühja akuga masin.
Kusjuures, pasun on maas juba mitmeid kuid, kuid alles nüüd viimaste nädalatega sellist jama hakanud juhtuma.

Muidu lõugab masin oma minuti ära ja siis jääb vait, kui pasun korras.
On sellise lõputu vilkumise vastu ka rohtu?
Või sellise sümptomiga on viga juba kuskil sügavamal?

Tervitades,
C
que
Postitusi: 1408
Liitunud: R Nov 05, 2004 18:40
Asukoht:
Auto: 2x 9-5, 1x9-3

#2

E Mär 02, 2015 15:37

Millal sul tuled vilkuma hakkavad, kas siis kui võtme välja tõmmad?
Everyday Regular SAAB guy!
caarel
Postitusi: 313
Liitunud: N Veebr 22, 2007 15:50
Asukoht:
Auto:

#3

E Mär 02, 2015 17:04

Ei mina tea millal ta vilkuma hakkab. Suvaliselt mingi hetk, kui mind juures pole. Tänaval parkides, poe parklas korra ka, kui poest tagasi tulin. Seda on juhtunud viimase paari nädala jooksul korda 3 umbes.
sipelgaz
Postitusi: 260
Liitunud: T Aug 15, 2006 20:47
Asukoht:
Auto:

#4

E Mär 02, 2015 22:25

Kusjuures mul on sama viga / mure ja mulle tundub, et kuskil on mingi niiskus / vedelik sees mis kuskil lühise tekitab ja sealt see lärm pihta hakkab. Kui väljas oli miinuskraadid siis probleemi ei olnud ja tuli tagasi niipea kui sulailm tuli ... Asukohta sellele aga pole suutnud tuvastada. Ma olen märgand, et lärmamist toimub vähem kui ma auto nii pargin, et nina jääb natuke "kõrgemale" ...

:cool:Sipelgaz:love:
praktikant
Postitusi: 387
Liitunud: R Aug 07, 2009 10:55
Asukoht: Ida-Tallinn
Auto: 9-3 ----- 2008
9-3 Arc 2006
9-5 NG säästukas

#5

T Mär 03, 2015 12:30

ehk on signa pistik märga saand
"tahan kõike teada" ütleb plakat koolimaja seinal
Vasta