Tagaluugi lukk ja andur (universaal kere)

Vasta
P0tter
Postitusi: 3
Liitunud: T Jaan 05, 2016 9:32
Asukoht:
Auto:

#1

T Jaan 05, 2016 9:46

Esmalt natuke autost.
2002a. automaatkast, 2.3 bensiin, universaalkere ja automaatkast.

Nonii, mure selline, et üks neiu jättis oma kodinad tagaluugi luku vahele ja lõi luugi kinni.
Tulemuseks näitab armatuuris stabiilselt, et tagaluuk on lahti. Taga salongis laetuli põleb samuti stabiilselt.

Kohalt ära minnes on süsteem selline, et lööb automaatselt tagaluugi lukku.
Ehk siis, iga kord, kui foori taha seima jään, ja uuesti liikuma hakkan, siis käib tagant luugist lukustamise heli.

Aga luuk jääb tegelikult lukku! Ehk siis kui tahan luuki avada tuleb kas võtme pealt või salongist vajutada luugi nuppu ja kõik toimib, luuk tuleb lahti.

Võtsin tagaluugi polstri lahti.. küsimus on selline, et kas kuskil on erladi see andur, mis on katki läinud ja mis tuleks välja vahetada? Või on andur luku sees? ja vahetama peaks konkreetse luku, mis on luugi all osas ning mis kinnitab luugi auto kere külge.

On kellelgil midagi sarnast juhtunud või on äkki ideid, kuidas sellist asja parandad.
Hetke lahendus oli see, et võtsin tagant laest pirni välja, et akut mitte tuksi keerata ja fooride taga kannatan selle heli ära, pikaajaliselt sooviks korralikumat lahendust :D

Õhtupoole lisan äkki mõned pildid ka lahti võetud luugist, kuna foorumist ma ühtegi ei leidnud, äkki on tulevikus ka kellelegi sellest abi :)

Olen tänulik kõiksuguste lahenduste eest :notworthy:
oswald
Postitusi: 376
Liitunud: L Veebr 28, 2009 12:28
Asukoht:
Auto: 9-5 1.9tid 2007 ATM

#2

T Jaan 05, 2016 10:10

Siin on veidi juttu nii asendusjupist kui käepäraste vahenditega parandamisest.
P0tter
Postitusi: 3
Liitunud: T Jaan 05, 2016 9:32
Asukoht:
Auto:

#3

T Jaan 05, 2016 10:16

@Oswald.. Super! Ma olen igaltpoolt otsinud ja igas keeles, aga ise sinna ei sattnud.

Tundub väga sarnane mure ja loodetavasti saan asja täna-homme korda.
Hoian asjaga kursis.

Lisan siia teemasse ka tagaluugi pumpade, "luugi hoidjate" lingi.
Seal üht-teist veel õpetusi, kuidas ise asju teha.

http://www.twinsaabs.com/9-5_repair/hatch-shocks/step1.asp?nointro=1
Vasta