2002.a. Aerol mingi vilin

Vasta
will
Postitusi: 550
Liitunud: P Aug 07, 2005 15:19
Asukoht:
Auto:

#1

T Aug 22, 2006 17:46

Nii, sai nüüd täna endale 2002.a. Aero ostetud. Anti kontrollis ja kõik ok. Kuid üks asi hämmastas ka teda-nimelt gaasi andes tuleb käigukasti kandist imelik vilin-tõuseb ja langeb koos pööretega ehk nii kui gaasi annad siis tekib ja siis kaob, sama anomaalia ka kohapeal gaasi andes. Kuid mingeid vea koode ei anna, vahetab ilusti jne. Isegi Anti polnud sellist asja varem kohanud. Milles võib olla probleem ja kas üldse on?:wall:
Samas on auto kallal käinud Hirchi poisid-ehk nemad midagi näppinud ning tegemist polegi mingi veaga.
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#2

T Aug 22, 2006 18:05

Kuule mees, kas see mitte just Turbo vilin ei ole :P

Edit: Mul on ka tavaline 9000 LPT' ka isegi veel, kuid käed on külge pannud nii Hirschi, Qdwin, Trionic ja mina ning asi vilistab oioi kuidas rohkem kui tavaline LPT :love:
Iga ratas veab and then some!
will
Postitusi: 550
Liitunud: P Aug 07, 2005 15:19
Asukoht:
Auto:

#3

T Aug 22, 2006 18:34

Algselt postitas: IFF
Kuule mees, kas see mitte just Turbo vilin ei ole :P

Edit: Mul on ka tavaline 9000 LPT' ka isegi veel, kuid käed on külge pannud nii Hirschi, Qdwin, Trionic ja mina ning asi vilistab oioi kuidas rohkem kui tavaline LPT :love:


Ei tea ehk tõesti aga sellisel juhul oleks Anti seda ka varem kuulnud. Tema sõnade kohaselt on see esimene kord kui sellist asja kuuleb.
Ja ei ole nagu varem siin sattunud lugema, et Aerodel seda kuulda oleks.
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#4

T Aug 22, 2006 18:48

Algselt postitas: will
Ja ei ole nagu varem siin sattunud lugema, et Aerodel seda kuulda oleks.


Minu klassik Aero vilistas rõõmsalt algusest peale :D

Tonnine Aero hakkas vilistama peale silikoonvoolikute ning wastegate lisavedrude paigaldamist. Naine ütles, et auto pidevalt aina vilistab ja puhiseb.

Kas su masin ka puhiseb? Siis ku jala gaasipedaalilt ära võtad, siis teeb sellise mõnuse "whooooosh" heli?

terv, teager
will
Postitusi: 550
Liitunud: P Aug 07, 2005 15:19
Asukoht:
Auto:

#5

T Aug 22, 2006 18:57

Algselt postitas: teager
Algselt postitas: will
Ja ei ole nagu varem siin sattunud lugema, et Aerodel seda kuulda oleks.


Minu klassik Aero vilistas rõõmsalt algusest peale :D

Tonnine Aero hakkas vilistama peale silikoonvoolikute ning wastegate lisavedrude paigaldamist. Naine ütles, et auto pidevalt aina vilistab ja puhiseb.

Kas su masin ka puhiseb? Siis ku jala gaasipedaalilt ära võtad, siis teeb sellise mõnuse "whooooosh" heli?
terv, teager


Kahjuks pole saanud veel proovida, sest kasko ja muu tegemata. Kuid ka sellel igasugu asjad muude vastu vahetatud ja seega hingan koos rahakotiga natuke rahulikumalt ning homme proovima :drive:
AERO-plaan
Postitusi: 32
Liitunud: K Mai 03, 2006 12:41
Asukoht:
Auto:

#6

K Aug 23, 2006 11:37

Ise kogesin midagi samalaadset siis, kui autole sai de-kat tehtud. Nimelt oli minu aerol peale di-kasseti ära minemist kinni põlenud ka tagumine katalisaator, mille ma lihtsalt eemaldasin. Sellega seoses hakkas autosse kostuma korralik vilin. Mulle igaljuhul meeldib:thumb:
eston21
Postitusi: 423
Liitunud: N Jaan 26, 2006 15:28
Asukoht:
Auto: 9-3ss aero

#7

K Aug 23, 2006 13:28

ma saan aru, et see probleem on tühikäigul, mitte pedaali läbi põranda surudes. viimasel juhul oleks vilina puudumine suurem probleem
will
Postitusi: 550
Liitunud: P Aug 07, 2005 15:19
Asukoht:
Auto:

#8

K Aug 23, 2006 14:39

Algselt postitas: eston21
ma saan aru, et see probleem on tühikäigul, mitte pedaali läbi põranda surudes. viimasel juhul oleks vilina puudumine suurem probleem


Vilin just käik sees ja pedaali surudes.
qdwin
Jaan Tatikas
Postitusi: 2336
Liitunud: T Sept 28, 2004 19:42
Asukoht: Tallinn ja Elva
Auto: 9-5 Aero
Kui naine või Hemi on lahked siis Klassik ja tonnine või veel mõni Aero

#9

K Aug 23, 2006 14:44

Millele see vilin sarnaneb? Kas teeb ühtlaselt viiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiu või viuviuviuviu või plõnnplõnnplõnn? Minu oma hakkas hiljuti tegema kollkollkollkoll. Teeninduses selgus et maailmalõpp ei olegi käes, hoopis mingi hooratta kaitseplekk käib teatud tingimustel vastu hooratast.
will
Postitusi: 550
Liitunud: P Aug 07, 2005 15:19
Asukoht:
Auto:

#10

K Aug 23, 2006 14:58

Algselt postitas: qdwin
Millele see vilin sarnaneb? Kas teeb ühtlaselt viiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiu või viuviuviuviu või plõnnplõnnplõnn? Minu oma hakkas hiljuti tegema kollkollkollkoll. Teeninduses selgus et maailmalõpp ei olegi käes, hoopis mingi hooratta kaitseplekk käib teatud tingimustel vastu hooratast.


Kui enne käiguvahetust pöörded tõuseb siis ühtalselt viilistab ja nii kui käik vahetatud ja pöörded all siis kaob.
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#11

K Aug 23, 2006 15:01

Algselt postitas: will
Kui enne käiguvahetust pöörded tõuseb siis ühtalselt viilistab ja nii kui käik vahetatud ja pöörded all siis kaob.


will, kindlasti on sul taskus mõni telefon, mis suudab ka heli lindistada. Võta heli linti, riputa siia üles ja me siis proovime arvata.

See viimane kirjeldus viitab küll väga korralikule turbole :thumb:

terv, teager
Tan
Postitusi: 423
Liitunud: T Okt 11, 2005 17:53
Asukoht:
Auto:

#12

K Aug 23, 2006 15:16

Algselt postitas: will

Kui enne käiguvahetust pöörded tõuseb siis ühtalselt viilistab ja nii kui käik vahetatud ja pöörded all siis kaob.


Jutt kõlab jah selle moodi, millest kõik turbotajad unistavad :head:
Seda enam oleks lahe ka klippi kuulata.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#13

K Aug 23, 2006 16:20

Telefon ja lindistab... mis te mehed jamate. Will äkki ütleb lihtsalt koha, kus ta ühel õhtul auto kõrval seisab ja siis teised tulevad ja kuulavad live-esitusena..:P See siinne viuviu või plõnnplõnn läheb juba ännännitajate valdkonda..:P

Üldiselt oli mainitud, et Hirschi käest läbi käinud, need kipuvad vurri ära vahetama küll seal..;)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#14

K Aug 23, 2006 16:26

Algselt postitas: Cyber
Telefon ja lindistab... mis te mehed jamate. Will äkki ütleb lihtsalt koha, kus ta ühel õhtul auto kõrval seisab ja siis teised tulevad ja kuulavad live-esitusena..:P

OffTopic: Sinu aia taga nt, sa nagunii oled Qdwinili ühe kena lihatüki mullamarinaadis võlgu :P

OnTopic: Ehk lased ka muudel ekspertidel vilinat kuulata? Sõida Troostist, Laki 7 läbi ning vaatame, mis Viki selle kohta kostab. Või on ka Trionic puhkuselt tagasi?

terv, teager
will
Postitusi: 550
Liitunud: P Aug 07, 2005 15:19
Asukoht:
Auto:

#15

K Aug 23, 2006 21:57

Algselt postitas: teager
Algselt postitas: Cyber
Telefon ja lindistab... mis te mehed jamate. Will äkki ütleb lihtsalt koha, kus ta ühel õhtul auto kõrval seisab ja siis teised tulevad ja kuulavad live-esitusena..:P

OffTopic: Sinu aia taga nt, sa nagunii oled Qdwinili ühe kena lihatüki mullamarinaadis võlgu :P

OnTopic: Ehk lased ka muudel ekspertidel vilinat kuulata? Sõida Troostist, Laki 7 läbi ning vaatame, mis Viki selle kohta kostab. Või on ka Trionic puhkuselt tagasi?

terv, teager


Täna helistasin ja homme sinna. Juba teadis mis autost jutt.
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#16

N Aug 24, 2006 23:09

Algselt postitas: will
Täna helistasin ja homme sinna. Juba teadis mis autost jutt.


Nu will, mis sul vilistab siis :poke:

terv, teager
Vasta