1. leht 1-st

9-5 XENON lähitulede reguleerimine parempoolse liikluse jaoks

Postitatud: L Mär 13, 2021 15:07
Postitas Teretali
Vaja autoga Inglismaal käia. Tean et seal kasutatakse mingeid kleebiseid mis võtavad ära vasakpoolse rooliga auto tulede valgusvihu ülemise osa, et seal parempoolses liikluses mitte vastutulijaid pimestada. Googeldades avastasin et selline funktsioon peaks ka vähemalt 9-3 tuledes endas olema. Tegu küll britiga kes tegi sama asja RHD autoga et Euroopa mandriosale sõita, aga tema väide foorumis oli selline:

I have the factory xenons. The lever is inside the headlight housing. Take off the rubber cover and put your finger on the left side (in driving direction) of the ballast. The lever is actually a paperclip shape bent wire and feels like the bulb's retainer clip. The default position is up and that's why it's rather hard to find. In the lower position it cuts the asymmetric part on the right (for LHD) resulting in a flat cut beam. It's all in the manual.

Oma MY2005 9-5 tule seest midagi taolist ei leidnud (mis ei tähenda et seda seal ei ole). Oskab keegi kommenteerida? Uuematel masinatel saab seda vist ka TECH 2 abil teha.

Re: 9-5 XENON lähitulede reguleerimine parempoolse liikluse jaoks

Postitatud: K Mär 17, 2021 7:02
Postitas AllarS
9-5'l ei olegi seda võimalust.