9-5 aero 2002 aku

Vasta
tanel111
Postitusi: 21
Liitunud: K Mai 02, 2007 11:18
Asukoht:
Auto:

#1

T Mai 08, 2007 16:48

kuidas on korra tühjaks läinud aku vastupidavus ja mis uued maksavad?
ill
Saabiklubi liige
Postitusi: 1963
Liitunud: T Veebr 27, 2007 13:25
Asukoht:
Auto:

#2

T Mai 08, 2007 17:13

Kui päris tühjaks on saand, siis hästi enam ei pea. Mine näiteks siia http://www2.renovaar.ee/ ja ütle, et oled saabiga. Miski 1500 krooniga võid vast arvestada.
Rästas
Postitusi: 955
Liitunud: K Apr 18, 2007 20:12
Asukoht:
Auto:

#3

T Mai 08, 2007 17:38

Algselt postitas: ill
Kui päris tühjaks on saand, siis hästi enam ei pea. Mine näiteks siia http://www2.renovaar.ee/ ja ütle, et oled saabiga. Miski 1500 krooniga võid vast arvestada.

Kas SAAB on Renovaaris miski võlusõna? :D
Tunnen omanikku isiklikult.
Seal on üldiselt head hinnad ja väga ok kaup.
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#4

T Mai 08, 2007 17:54

Algselt postitas: Rästas
Kas SAAB on Renovaaris miski võlusõna? :D
Tunnen omanikku isiklikult.
Seal on üldiselt head hinnad ja väga ok kaup.


Saab on võlusõna jah.Siinne kasutaja morris on meie mees sealsetes ridades ning on saabisõbrale alati hea hinna teinud.

PS, lisaks headele hindandele on seal IMHO ka hea teenindus.
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7617
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#5

T Mai 08, 2007 17:55

lae täis ja unusta.
ei tee akule yks tyhjakslaadimine midagi hullu

seepärast aku ta ju on
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
tonisk
Postitusi: 78
Liitunud: N Juul 13, 2006 11:21
Asukoht:
Auto:

#6

T Mai 08, 2007 18:04

Aku täielikul tühjenemisel (eriti väikese vooluga) võib aku jäädavalt kahjustatud saada, kuni selleni et klemmide polaarsus võib vahetuda (vähemalt teoreetiliselt).
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#7

K Mai 09, 2007 5:53

tsitaat:kuidas on korra tühjaks läinud aku vastupidavus ja mis uued maksavad?

tsitaat:Aku täielikul tühjenemisel (eriti väikese vooluga) võib aku jäädavalt kahjustatud saada, kuni selleni et klemmide polaarsus võib vahetuda (vähemalt teoreetiliselt).

Kui pikalt pole tühi olnud.pole hullu miskit,lae täis ja väikese vooluga,aga kaua.
toniski jutt on ka õige,kuigi praktikas olen ka pool aastat tühjana seisnud aku elule saanud,samuti on ebaõnnestunud pooltühja aku elustamine.Ega enne teada ei saa,kui täis laed(kasulik on "treenida") ja siis akutestriga mõõdad.
morris
Postitusi: 154
Liitunud: N Mai 15, 2008 22:03
Asukoht:
Auto:

#8

K Mai 09, 2007 9:51

Algselt postitas: Rästas
Algselt postitas: ill
Kui päris tühjaks on saand, siis hästi enam ei pea. Mine näiteks siia http://www2.renovaar.ee/ ja ütle, et oled saabiga. Miski 1500 krooniga võid vast arvestada.

Kas SAAB on Renovaaris miski võlusõna? :D
Tunnen omanikku isiklikult.
Seal on üldiselt head hinnad ja väga ok kaup.


hi-hii ,proovige jah mainida omanikule sõna saab ja küsida siis ka veel allahindlust( kui just tõesti isiklik tuttav pole, ei maksa saabist juttu teha.)
Teemast: lae aku täis ja siis testida. võib veel asja saada, kuid kui on originaalaku, siis hakkab juba vanus lugema(5 aastat ikkagi)
Rästas
Postitusi: 955
Liitunud: K Apr 18, 2007 20:12
Asukoht:
Auto:

#9

K Mai 09, 2007 10:31

Algselt postitas: morris
Algselt postitas: Rästas
Algselt postitas: ill
Kui päris tühjaks on saand, siis hästi enam ei pea. Mine näiteks siia http://www2.renovaar.ee/ ja ütle, et oled saabiga. Miski 1500 krooniga võid vast arvestada.

Kas SAAB on Renovaaris miski võlusõna? :D
Tunnen omanikku isiklikult.
Seal on üldiselt head hinnad ja väga ok kaup.


hi-hii ,proovige jah mainida omanikule sõna saab ja küsida siis ka veel allahindlust( kui just tõesti isiklik tuttav pole, ei maksa saabist juttu teha.)
Teemast: lae aku täis ja siis testida. võib veel asja saada, kuid kui on originaalaku, siis hakkab juba vanus lugema (5 aastat ikkagi)

Kui Margonile ei kehti ja sulle Martti kehtib see "võlusõna", st sina oled mainitud 'meie mees sealsetes ridades', eeldan, et sõidad samuti saabiga? :D
morris
Postitusi: 154
Liitunud: N Mai 15, 2008 22:03
Asukoht:
Auto:

#10

K Mai 09, 2007 11:10

Ei sõida:red:
lihtsalt saabihuviline olen, lihtsalt

PS.
Cyber kirjutas:
Üldine netikett eeldab siiski, et avalikes foorumites suheldakse läbi fooruminimede..;) Ma tean ka üsna paljusid siinseid inimesi nimepidi ja IRL suhtlen päris nimesid kasutades, aga siin on viisakas jääda fooruminimede peale. Kui inimesed on valinud enda esindamiseks nime, siis peaks seda ka kasutama.

PPS
mingit võlusõna tegelt pole, akusoovidega saadetakse U2U ja siis lepime edasised asjad kokku.
ma julgeks arvata, et kui keegi tuleb leti taha ja kordab kangekaelselt, et saab ja miks siis alla ei saa, siis ei saagi saama.
tasub alati oma tulekust ette teatada, sest ei viibi alati kohal.
Andrus99
Saabiklubi liige
Postitusi: 1920
Liitunud: K Aug 16, 2006 14:18
Asukoht:
Auto: 99/C900/9-3

#11

K Mai 09, 2007 11:25

Algselt postitas: morris

PS.
Cyber kirjutas:
Üldine netikett eeldab siiski, et avalikes foorumites suheldakse läbi fooruminimede..;) Ma tean ka üsna paljusid siinseid inimesi nimepidi ja IRL suhtlen päris nimesid kasutades, aga siin on viisakas jääda fooruminimede peale. Kui inimesed on valinud enda esindamiseks nime, siis peaks seda ka kasutama.


Täpselt, mina ei saanud näiteks eelmisest postist muhvigi aru, kellest räägitakse.
A turbo: exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens and you go faster / J.Clarkson
Rästas
Postitusi: 955
Liitunud: K Apr 18, 2007 20:12
Asukoht:
Auto:

#12

K Mai 09, 2007 14:23

Algselt postitas: AndrusFJR
Algselt postitas: morris

PS.
Cyber kirjutas:
Üldine netikett eeldab siiski, et avalikes foorumites suheldakse läbi fooruminimede..;) Ma tean ka üsna paljusid siinseid inimesi nimepidi ja IRL suhtlen päris nimesid kasutades, aga siin on viisakas jääda fooruminimede peale. Kui inimesed on valinud enda esindamiseks nime, siis peaks seda ka kasutama.

PPS
mingit võlusõna tegelt pole, akusoovidega saadetakse U2U ja siis lepime edasised asjad kokku.
ma julgeks arvata, et kui keegi tuleb leti taha ja kordab kangekaelselt, et saab ja miks siis alla ei saa, siis ei saagi saama.
tasub alati oma tulekust ette teatada, sest ei viibi alati kohal.


Täpselt, mina ei saanud näiteks eelmisest postist muhvigi aru, kellest räägitakse.

Akuinfo sai nüüd küll hästi põhjalik.
PS. (Cyber kirjutas) teadmiseks võetud. Palun vabandust :red:
Roheline alles. Ma arvasin, et tiba imelik hakata Renovaari leti taga morrist küsima. Kuid unustasin U2U olemasolu... veelkord vabandust!
Vasta