SAABI TARTU ESINDUS?!

Vasta
samuel
Postitusi: 5
Liitunud: R Nov 02, 2007 0:21
Asukoht:
Auto:

#1

T Apr 01, 2008 22:34

Läksin siis mina rõõmsalt sinna et vahetada 3disla 01a mootori rihma ja teenindus ütleb algul et 3h - 450kr/h, ma et ok teeme ära, kuid siis järsku aaa sul on diisel no siis läheb küll päev ära. NO KAMMOON? sel asjal peaks ikka olema kindel aeg tegemiseks.
Ausaltöeldes on seal olnud pidevalt selline tunne parem ära külasta meid, ka juppide tellimise, küsimise kohalt. Muidu on saab igati norm auto, kuid kui ikka esindus selline on ei taha enam saabi.
Jürgen

#2

T Apr 01, 2008 22:48

Sa pole ainuke kes nuriseb, ole rahulik.:gun:
snowguy
Postitusi: 409
Liitunud: N Jaan 04, 2007 12:43
Asukoht:
Auto:

#3

T Apr 01, 2008 22:49

nu kui esindus tartus ei meeldi siis minumeelest pole ju eesti mingi metsikult suur et kaks tunnikest nüüd siia sinna poole mingi probleem oleks

uute masinate poolelt vast jah esindus garantii pärast oluline kuidkui ikke ei meeldi siis margi vahetamiseks mina küll põhjust ei näe

samuti on diislite spetsialiste piisavalt vähemalt ei näe ma rihma vahetamises küll miskit mega mille pärast nagu risti ette lüüa.....enen usun et asi jääb viitsimise taha mis on tingitud ilusatest ilmadest või on viga tänases kuupäevas...
SaabAero
Postitusi: 39
Liitunud: L Aug 18, 2007 12:43
Asukoht:
Auto:

#4

K Apr 02, 2008 9:12

Endal samasugune probleem Tartu esindusega.Kui üritasin sealt masinale juppe tellida,siis ega minuga eriti tegeleda küll ei tahetud.Seetõttu tellin nüüd Vikingist,mis sest et transpordikulu tuleb Tartusse toomisel juurde,aga teenindus on vähemalt korralik.
Aeronautik
Postitusi: 170
Liitunud: L Nov 24, 2007 16:28
Asukoht:
Auto:

#5

K Apr 02, 2008 9:49

Ma üritasin sealt Saabi osta.........omg......ei teatud midagi õieti hindadest ega ka allahindlustest jne....jäi sealt ostmata.....milleks seal üldse saabi esindus on mina aru ei saa.
D116
Postitusi: 2069
Liitunud: E Veebr 14, 2005 11:24
Asukoht: Lahti
Auto: SAAB 9-5 2007 2.0T Biopower Vector ST4 218kW, CITROEN C3 Shine 2019 1.2 60kW

#6

K Apr 02, 2008 10:40

Algselt postitas: snowguy
nu kui esindus tartus ei meeldi siis minumeelest pole ju eesti mingi metsikult suur et kaks tunnikest nüüd siia sinna poole mingi probleem oleks

uute masinate poolelt vast jah esindus garantii pärast oluline kuidkui ikke ei meeldi siis margi vahetamiseks mina küll põhjust ei näe

samuti on diislite spetsialiste piisavalt vähemalt ei näe ma rihma vahetamises küll miskit mega mille pärast nagu risti ette lüüa.....enen usun et asi jääb viitsimise taha mis on tingitud ilusatest ilmadest või on viga tänases kuupäevas...


Kaks tundi? Terve päev läheb ikka sinna-tagasi sõitmine.

Millist rihma nad vahetavad 3t; kas lameelrihma mis on 2.0 ja 2,3 mootoritel? Kuidagi palju aega nendel läheb
:wtf:
__In Boost We Trust__
snowguy
Postitusi: 409
Liitunud: N Jaan 04, 2007 12:43
Asukoht:
Auto:

#7

K Apr 02, 2008 10:51

Algselt postitas: D116
Algselt postitas: snowguy
nu kui esindus tartus ei meeldi siis minumeelest pole ju eesti mingi metsikult suur et kaks tunnikest nüüd siia sinna poole mingi probleem oleks

uute masinate poolelt vast jah esindus garantii pärast oluline kuidkui ikke ei meeldi siis margi vahetamiseks mina küll põhjust ei näe

samuti on diislite spetsialiste piisavalt vähemalt ei näe ma rihma vahetamises küll miskit mega mille pärast nagu risti ette lüüa.....enen usun et asi jääb viitsimise taha mis on tingitud ilusatest ilmadest või on viga tänases kuupäevas...


Kaks tundi? Terve päev läheb ikka sinna-tagasi sõitmine.

Millist rihma nad vahetavad 3t; kas lameelrihma mis on 2.0 ja 2,3 mootoritel? Kuidagi palju aega nendel läheb
:wtf:


nuh sõidule ju päevakest ei lähe minuteada tallinna ikke mingi 200 kilumeetrit mõlemat pidi....tööd aga selle eest peaks põhja poole nagu kiiremini tehtama
rantto
Saabiklubi liige
Postitusi: 3183
Liitunud: K Aug 09, 2006 7:23
Asukoht: Tartu
Auto: Mälestused

#8

K Apr 02, 2008 17:07

Tartu Saabi esindus piirdub uute autode müügida. Teenindusest ja hooldusest pole kuskil juttugi. Carring on koht kuhu võid ükskõik millise margiga sisse sadada ja minu meelest on see "suvaline töökoda" Kui vähegi võimalik siis kasutage pealinna pädevaid remondi kohti.
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#9

K Apr 02, 2008 17:27

Ma just mõtlesin, et külastan seda carringut, sest lähemal. Aga tundub, et ega ei külasta ikka küll LOL.
DjTheWorld
Postitusi: 15
Liitunud: P Aug 26, 2007 19:26
Asukoht:
Auto:

#10

K Apr 02, 2008 21:42

Pole seal häda midagi, kui tead kellega asju peab ajama, et kõik ilusti, kiiresti ja korralikult käiks. Seal on nii korralikke mehhaanikuid kui ka varuosamüüjaid...nojah, neid küll õigupoolest üks kellega mina olen suhelnud... Oma traktorile olen seal küll väga head teenindust saanud.
Vasta