Saabneti SÄRK

Siia koondub kõik, mis seostub ühiste ostude ja meenetega.
Vasta
Eleri
Postitusi: 1106
Liitunud: R Sept 29, 2006 10:02
Asukoht:
Auto:

#26

Algselt postitas: Rästas
Algselt postitas: suur
Aga jääb veel võimalus saabi särk VMist osta.
Kas VM müüb SAABi särki?

To Cyber: Asi see asi siis ette võtta, eriti veel, kui abilised kontaktidega kõrval, st siin olemas. Kõigepealt särgi idee ja siis oleks vaja huvilised/soovijad välja selgitada + ettemaks kokku koguda.

Hinnad mõistlikud, ilusad on nad ka, aga suurustega on nagu on, tuleb tellida.
Ma pole dollar, et kõigile meeldida.
Rästas
Postitusi: 955
Liitunud: K Apr 18, 2007 20:12
Asukoht:
Auto:

#27

Idee siis järgmine: Suvise kokkutuleku särgiks pakuks välja türkiissinise värvi särgi ja logo värvi valime koos. Mina oleks valge logo poolt. Samuti on lahtine, kas logo läheb seljale või ette. Varrukale tuleks logovärvi SAABNET.ee
PiltPilt

Logo idee on foorumlase Arhitekt sulest ja mulle meeldib - usun, et teistelegi :thumb:
Minu arust kannab see vana SAABi mudel nime väga kenasti välja.
Pilt

Logod istutasin netist leitud poisi särgi külge. Särke pole veel välja valitud. Klaariks enne kas ja mis sobib ja siis teab ka lõpphinna kohta (koostöös AndrusFJR-ga, kellel Saabiklubi särkide tegemise/tellimise kogemus tagataskus) täpsemat infot anda. Särkide hinnad on al 49,- kroonist. Pakuks, et tellime u/kuni 100,-/särk, see oleks ilmselt parema kvaliteediga. Trükihinnad sõltuvad kogusest, seega ei tea täpselt öelda, see võib jääda vahemikku:
matriits 2 x 275,- (suur logo + saabnet.ee väike)
10 särki = ~30 kr
100 särki = ~12 kr

Kui kiiresti kokkuleppele saame, siis jõuame kokkutulekuks särgid ära tellida. Mis te arvate, sõbrad?
ill
Saabiklubi liige
Postitusi: 1971
Liitunud: T Veebr 27, 2007 13:25
Asukoht:
Auto:

#28

Sellise särgi paneks selga küll. Pigem selle 100 kroonise ja kvaliteetsema.

Edit: teageri pakutud logode paigutamise variant meeldiks omalegi.
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#29

Algne mõte oli (vastupidiselt kunagise klassiku motiiviga särgile), et SAABNET:EE kiri läheb vasaku rinna kohale ning SAAB/auto kujutis seljale.

Kas see on maha maetud või on käisepeale trükk intrigeerivam?

terv, teager
TGB
Saabiklubi liige
Postitusi: 1776
Liitunud: K Aug 30, 2006 16:59
Asukoht:
Auto:

#30

Jah! Kena! Särgi ja logo värvid peaks hääletusele panema :eureka:

Hr Teageri mõtet võiks ka kaaluda ju?
csn
Postitusi: 364
Liitunud: T Nov 07, 2006 17:10
Asukoht:
Auto:

#31

Värv on super kena ja logo sobiks mulle ka valge. Pooldan seda 100,- särki.
kaarel
Postitusi: 619
Liitunud: P Juul 16, 2006 14:39
Asukoht:
Auto:

#32

Jätaks särgi disaini otsustamise siis Rästase, kui peaorganisaatori õlule - disaini üle hääletamine ja arutlemine võib võtta aastaid ning lõpuks ei jõua me niikuinii kõiki rahuldava tõeni.

Asi võiks toimuda nii: lõplik disain on kavandina rahvale näha, ligikaudne hind samuti ning registreerumisvormi paneb huviline end koos mõõtudega kindlaks kuupäevaks kirja. Pärast huviliste arvu selgumist on teada juba ka täpne hind ning siis kinnitab igaüks oma särgisoovi juba ülekande tegemisega. Mõlemal juhul lähevad nimekirjad kindlal kuupäeval lukku ja kogu moos. Kes on maksnud, see saab ja ei ole põhjust Rästasel oma närve kulutama hakata. ;)

PS mulle meeldib ka see kavand. :thumb:
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#33

Väga kena särgi värv. Mina pooldaks musta logoga versiooni. Kindlasti pooldan ka kvaliteetsemat (kallimat) särki. Kuidas naistesärkidega lood on? Kas tavalised või V-kaelusega?
Rästas
Postitusi: 955
Liitunud: K Apr 18, 2007 20:12
Asukoht:
Auto:

#34

Midagi ei ole veel kinnitatud (ei värv, logo asetus ega särgimudel), on vaid ettepanek. Pisike kiri (paremal) rinnal kasutatakse väga palju (enamuses), mõtlesin, et varrukal eristuks saabneti särk üldistest firmasärkidest. Ja ise pakkusin ka teema alguses välja, et SAAB (autokujutisega) logo seljale, aga mul polnud ühtegi särki, mis oleks selja tagant pildistatud, siis monteerisin selle logo ette... Kõik ideed teretulnud. Meie ju hakkame seda särki kandma, nii et püüame seida sobivaima :)

Suur:
Kuidas naistesärkidega lood on? Kas tavalised või V-kaelusega?
Minu arvates peaks olema V-kaelusega ja ka U-kaelusega, pean täpsustama (kohale vaatama minema). Särkide vahe selles, et naistesärgid on taljesse õmmeldud. Ma ei ole veel särke oma silmaga näinud. Küsisin tuttava tuttava käest orienteruva hinna kohta ja uurisin värve ja kvaliteeti (AndrusFJR-l sisuliselt sama info). Kallim särk on parema kvaliteediga, ei lähe pärast pesu laiguliseks ja loperguseks. Türkiisi värvi kohta ütles, kui vaja, tellime! Arvan, et nii on ka muude värvidega. Lepime ainult kokku, mida/millist me vajame (ja palju me vajame).

Aitäh, Kaarel, kaasaorgunnimine on toeks :)
Andrus99
Saabiklubi liige
Postitusi: 1920
Liitunud: K Aug 16, 2006 14:18
Asukoht:
Auto: 99/C900/9-3

#35

Algselt postitas: teager
Algne mõte oli (vastupidiselt kunagise klassiku motiiviga särgile), et SAABNET:EE kiri läheb vasaku rinna kohale ning SAAB/auto kujutis seljale.

Kas see on maha maetud või on käisepeale trükk intrigeerivam?

terv, teager

Minule isiklikult meeldiks ka teageri pakutav variant rohkem. Samas väiksem kiri võiks olla kas käisel või rinnal, suur logo seljal tundub kuidagi mõnusam.


Logo värv - miks mitte pakkuda mõlemat varianti :eureka:
Siis saaks igaüks omale meelepärase valida.

S.t. lisaks veel üks matriitsi maksumus, 2x275kr, jaguneb koguse peale suht väikseks summaks. Orgunnijatel on sutsu rohkem sebimist jaotamisel aga ei tohiks miskit hullu olla.
A turbo: exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens and you go faster / J.Clarkson
Rästas
Postitusi: 955
Liitunud: K Apr 18, 2007 20:12
Asukoht:
Auto:

#36

Ka suur SAAB-logo seljal või rinnal peaks olema lihtne teostada, kui siin (selles osas) peaks soovijad kahte leeri jagunema :)
aednik
Postitusi: 459
Liitunud: R Aug 11, 2006 15:13
Asukoht:
Auto: Diisel Saab

#37

Aga kui sinna kokkutulekule mingil põhjusel ei tule, või ei saa tulla, kuidas siis särgid kätte saab?
Muidu logo meeldib, väga hea. :thumb: Ja seljale ehk siis suurelt.
Eleri
Postitusi: 1106
Liitunud: R Sept 29, 2006 10:02
Asukoht:
Auto:

#38

Mulle meeldib see poiss, tubli Rästas! Ma võtaks kohe kaks endale nii naiste kui tavalise S-i. siis Saab kogu aeg kanda:headbang:
Ma pole dollar, et kõigile meeldida.
Rästas
Postitusi: 955
Liitunud: K Apr 18, 2007 20:12
Asukoht:
Auto:

#39

Algselt postitas: ml
Aga kui sinna kokkutulekule mingil põhjusel ei tule, või ei saa tulla, kuidas siis särgid kätte saab?
Muidu logo meeldib, väga hea. :thumb: Ja seljale ehk siis suurelt.
Selles annab ikka kokku leppida, kustkohast särke kätte saab, kui kokkutulekule ei tule.

Eleri:
Mulle meeldib see poiss, tubli Rästas! Ma võtaks kohe kaks endale nii naiste kui tavalise S-i. siis Saab kogu aeg kanda:headbang:
:D Ootasingi, millal mõni naissoost foorumlane asja, st särki kommenteerib, saab naiste arvamusi ka lugeda.
A2hj
Postitusi: 144
Liitunud: R Dets 10, 2004 12:38
Asukoht: Põlva
Auto: Saab 9-5, Sportcombi, 2005.a.

#40

Kas tellimine juba avatud? Võtaks kah 2 x XXL siis meeste oma ja naisele kah kui naistele eraldi tuleb siis 2 x L.:head:
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#41

Kui kavandid on kokku lepitud/läbi arutletud, siis moded ehk progevad tellimislehe, foorumisse tellimuse esitamine on mõtetu (laialihajuv)

terv, teager

EDIT: Lisatud mökerdus milline on minu nägemus särgist.

Kes tahab, võib käisepeale tikkida enda fooruminime :P

Lisatud failid
kalamees
Postitusi: 185
Liitunud: N Veebr 16, 2006 15:30
Asukoht:
Auto:

#42

Idee on hea, korralikke särke pole kapis kunagi liiga palju. Aga kuidas kaasfoorumlastele meeldiks must särk? Kannan ise enamasti tumedat tooni rõivaid, võibolla on minusuguseid veel...

Lisatud failid
TGB
Saabiklubi liige
Postitusi: 1776
Liitunud: K Aug 30, 2006 16:59
Asukoht:
Auto:

#43

Mustal ei ole ka viga midagi aga natuke palavavõitu suvel. Minule meeldiks valge kõige enam. Neutraalne selline, hea iga ilmaga selga ajada.
Aga eks enamus otsustab ja luban et ma jonnima ei hakka kui ta selline naiselik sinine kasvõi tuleb :)
rantto
Saabiklubi liige
Postitusi: 3183
Liitunud: K Aug 09, 2006 7:23
Asukoht: Tartu
Auto: Mälestused

#44

Pooldan helemat varjant või siis seda sinist. Kui tegemiseks läheb siis 2tk võtaks unepealt:)
Andrus99
Saabiklubi liige
Postitusi: 1920
Liitunud: K Aug 16, 2006 14:18
Asukoht:
Auto: 99/C900/9-3

#45

Pidasime siin Rästasega plaani ja võiks pakkuda välja siis mõned erinevad värvilahendused:

Sinine (türkiis) - musta või valge logoga
Valge - musta logoga
Must - valge logoga

Peaks nagu valikut olema, et igaüks endale sobiva leiab.

Nüüd jääb veel logode paigutuses üksmeelele jõuda, see võiks olla kõikidel särkidel samasugune.
A turbo: exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens and you go faster / J.Clarkson
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#46

Eelistaksin esialgset (Rästase pakutud) paigutust. Pole liiga tagasihoidlik ega ka üle pakutud.
Kasutaja avatar
TROLL
Postitusi: 133
Liitunud: P Mai 28, 2006 20:08
Asukoht:
Auto: Saab 9-3 VIGGEN jälle:)
Kontakt:

#47

100% olen võtja, pooldan samuti Rästase disaini ja pigem heledamaid toone
aednik
Postitusi: 459
Liitunud: R Aug 11, 2006 15:13
Asukoht:
Auto: Diisel Saab

#48

Algselt postitas: suur
Eelistaksin esialgset (Rästase pakutud) paigutust. Pole liiga tagasihoidlik ega ka üle pakutud.

Kui sa nii ütled, siis hakkan ka mõtlema, et esialgne variant on sobivaim. Kiri seljal teeb nagu kuuluks Saabi rallitiimi, kiri ees puhtalt suvine-vabam.
Eleri
Postitusi: 1106
Liitunud: R Sept 29, 2006 10:02
Asukoht:
Auto:

#49

Algselt postitas: suur
Eelistaksin esialgset (Rästase pakutud) paigutust. Pole liiga tagasihoidlik ega ka üle pakutud.

Sama siin
Ma pole dollar, et kõigile meeldida.
Rästas
Postitusi: 955
Liitunud: K Apr 18, 2007 20:12
Asukoht:
Auto:

#50

Algselt postitas: AndrusFJR
Minule isiklikult meeldiks ka teageri pakutav variant rohkem. Samas väiksem kiri võiks olla kas käisel või rinnal, suur logo seljal tundub kuidagi mõnusam.

AndrusFJR pakkus välja, et eesolev saabnet.ee võiks paigutuda ees keskel ja venitatult - pisut kõrgemal, kui Teageri joonisel (hea kogemus ühest disainsärgist):

S A A B N E T . E E

Disaini poolest huvitavam küll. Kui logo tuleb seljale, siis toetan seda AndrusFJR pakutud esikülje varianti.
Kuigi esmalt pakkusin ka SAAB logo seljale (enne kirjade särgi külge montimist), siis nüüd vaadates jääb mulje, et suur kiri taga on SAABi tehnotiimi liikme (ralli hooldusmehe) särk :)

Nõus sellega, mida enamus soovib.
Muide erksinine pole üldse mitte ainult naiste värv, paljud mehed kannavad meeleldi värskemaid/erksamaid värve. Kustkohast üldse tuleb see, et meeste värvid on must ja valge, hall ja tumesinine, võibolla ka pruun, beež ja kakaroheline (khaki). Mehed kannavad ka roosat, kollast, laimirohelist, punast oranži jne...(vähemalt äriliinis kohtan küll väga kirjusid särke pintsaku all).

Erksinine, valge ja must on hea valik, st nende vahel on juba valida küll. Kui ikka üks pakutud värv ei meeldi, ega seda saa siis ka kanda.
Vasta